Impulsy

21.11.2016 22:04
Spolupráce jednoduše znamená žít pozitivní vztah. A to znamená začít u sebe. Naše schopnost spolupracovat se odráží ve všech našich současných vztazích, v tom, kde se ve svém životě nacházíme i v...

 

 

Soucit neznamená spolu-trpění...

 

 

Vše, co potřebujete, je ochota se smát...
 
Doporučujeme vám, abyste o sebe pečovali a opravdu se rozveselili. Lidé mají tendenci brát sami sebe i situace příliš vážně. Dnešek začněte smíchem. Najděte si čas a hluboce a srdečně se zasmějte.
 
Postarejte se, ať vaše energie proudí. Pracujte s vnitřními svaly. To vás povzbudí. Udělejte to, kdykoliv máte pocit, že se pohybujete v nízkých energiích. I když to nemusí být právě společensky korektní, udělejte to v každém případě, alespoň povzbudíte ostatní, kteří se mohou zasmát s vámi.
 
Kolik obchodních schůzek by bylo méně nudných a napjatých, kdyby se všichni srdečně zasmáli. Wau, to by proudilo tvůrčí šťávy! Ti, kteří pracují s dětmi, by pro ně měli dělat přestávky smíchu. Jak často jsou lidé ve svém vzdělávacím zařízení pokáráni za hihňání a smích? Dopřejte si smích a uvidíte, jak se vaše pozornost výrazně zvýší.
 
Když budete dělat nějaké shromáždění s duchovní tematikou, zařaďte smích. Oživte energii a nechte ji proudit. Radost je podstatou bytí. Pocit radosti probudíte nekontrolovaným smíchem. Smích je skvělé cvičení pro vaše vnitřní orgány. Smích je nejlepší lék a je zdarma. Lidé by se mnohem méně obraceli na zdravotní systém, kdyby se více smáli a méně trápili.
 
Místo tuctu pilulek se jednoduše smějte.
Když se cítíte smutní, smějte se.
Když vaše energie klesá, smějte se.
Když jste unavení, smějte se.
Smějte se.
Smějte se.
Smějte se.
 
Po celém světě existují kluby smíchu. Je všeobecně známo, že lidé ze skupinového smíchu těží velké výhody. Jakmile každý z vás otevře dveře od skříně a dovolí sám sobě zasmát se, když to potřebujete, otevřete tak dveře dokořán pro všechny, a lidé vás budou následovat.
 
Smích uvolňuje hormony na subatomární úrovni. Když nadechujete více kyslíku, rozšiřujete své Vědomí a do vašeho života přichází více kreativity. Když zíváte, zapojujete více kyslíku pro odpočinek. Když se smějete, zapojujete více kyslíku na přípravu být více aktivní.
 
Zdroj: