změny nastanou, jakmile se občané planety Země naučí řídit svojí intuicí...

29.07.2018 18:41
POSVÁTNÝ MAYSKÝ KALENDÁŘ...
 
Zdravím! Jsem Cimi 9. Jsme šťastní, že vám můžeme poskytovat naše služby s možností a touhou ukázat vám velkolepější obraz, jak může váš život na Zemi vypadat. Mnozí cítíte, že jste znevažováni a frustrováni světovými událostmi a situacemi ve vašem osobním životě. Doufáme, že vás trochu pozvedneme, když vám řekneme, že uvnitř sebe máte sílu překonat všechny schopnosti, kterými v současné době disponujete.
 
Vidíme svět jinak, protože nejsme z vašeho světa. Žijeme ve vyšších dimenzionálních frekvencích, někdy spojeni s prvotním Zdrojem. Ačkoliv se občas objevíme v lidské podobě, jsme tvořeni hlavně energetickou látkou, která není hustá. Brzy tuto schopnost budete mít také.
 
Jak vaši vědci objevují technologie používané v dávných civilizacích, a to jak na Zemi tak mimo ni, nachází způsob jak využívat sílu elektromagnetismu a další. Pole kvantové fyziky je teprve v počátcích a budou otevřeny oblasti, které budou k dispozici pro všechny. Na Zemi bylo mnoho těch, kteří zvládali umění levitace, bilokace a astrálního cestování. Dokážete si představit implikaci a možnosti, které budou existovat ve vašem každodenním životě, jakmile je zvládnete?
 
Jsou lidé, kteří využívají telepatickou komunikaci, léčebné metody a prorocké předpovědi, což zvyšuje blaho života na Zemi. Dokážete si představit, jak se váš život změní, jakmile ovládnete tyto dovednosti? Mnoho ve vašem systému včetně politiky se bude muset změnit, jakmile každý z vás získá svou vnitřní moc a sílu. Náboženství bude muset být změněno, protože existuje jen jeden Zdroj. Všechny církevní instituce se musí sjednotit a vyjádřit sounáležitost.
 
Vaše vládní agendy, vzdělávací instituce a zdravotnický systém se bude muset změnit hned, jakmile se občané planety Země naučí řídit svojí intuicí, protože budou vědět, že je to pro jejich nejvyšší dobro a nejvyšší dobro všech. Nebude třeba despotických vůdců, jejichž cílem je zotročit vás pro jejich špinavou práci, jakmile znovu obnovíte své vnitřní znalosti a začnete pracovat jako tým.
 
Umožnění vašim dětem vrátit se k přírodě, zkoumat a pozorovat složitosti tohoto vyváženého společenství, jim dá mnohem více znalostí, než jakákoliv učebnice a vaše každodenní memorování. Nebudete potřebovat léky na předpis, jakmile budete mít znalosti o pěstování a používání bylin a rostlin, které podporují vaše zdraví.
 
Jakmile se každý z vás naučí milovat jeden druhého na vyšší úrovni, nebude existovat žádná potřeba poradenství a sociálních agentur. Budete komunikovat z prostoru Lásky a zájmu a učit se mluvit v integritě. Bude věnováno mnohem více pozornosti a respektu životnímu prostředí a křehké životní rovnováze. Jakmile k tomu dojde, váš automobilový a stavební průmysl podstoupí rozsáhlou rekonstrukci.
 
Mohli bychom pokračovat dále, ale zkrátíme dnešní Zprávu. Naším cílem je podporovat každého z vás, aby se stal zodpovědným za své myšlenky, slova a činy. Je na čase věnovat pozornost tomu, jaký vliv máte na svět individuálně. Udělejte si čas a zkoumejte klady a zápory každého vašeho činu. Poslouchejte ty, kteří mají opačné názory, protože vám pomohou najít části pravdy, které jste přehlédli při svém horlivém volání po spravedlnosti. Věnujte čas čtení štítků na výrobcích, které používáte na své tělo nebo je konzumujete, protože mnohé jsou toxické a způsobují v těle zmatek.
 
Odpočívejte, když jste unavení, jezte, když máte hlad, pijte, když máte žízeň. Nejlepší formou výživy je čistá nekontaminovaná voda, které je v současné době nedostatek. Naučte se to, co dělal Dr. Masaru Emoto, když zpozoroval, že modlitbou nad vodou může požádat vodu o navrácení do její původní čisté krystalické podoby. Starší to dělali celé věky a tyto znalosti jsou pro vás nyní znovu k dispozici.
 
Když se modlíte, máte uvnitř sebe moc vytvořit, cokoliv si přejete zažít. Nicméně mějte na paměti, že když se modlíte za druhé, nemusí to být v jejich nejlepším zájmu. Z tohoto důvodu vám znovu připomínáme, abyste při svých modlitbách používali frázi „pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných hladce a elegantně“.
 
Existuje mnoho uzdravení, když druzí žádají o požehnání. V některých případech dokonce dokázali prodloužit život těm, kteří chtěli opustit pozemskou rovinu. Je mnoho lidí, kteří by přešli na druhou stranu, ale jejich blízcí, kteří je zde drží, jim brání v jejich vývoji. Dojde-li k těmto věcem, ovlivňuje to vibrační úroveň všech, protože tyto žádosti vycházejí ze strachu a nelásky.
 
Je čas propustit všechny potřeby a přání, která naráží na to, co je nejlepší pro druhé. Požehnejte jim a propusťte je. Věřte, že jakmile odstraníte závoru bolesti a smutku, budete s nimi moci komunikovat, bez ohledu na to, zda se nachází v tomto nebo mimo tento Vesmír neboť všichni jsme Jeden. Doufáme, že vás naše slova budou inspirovat, abyste mohli přijmout nezbytná opatření pro vytvoření utopické společnosti, o které sníte.