zdravá výživa pro každého...

31.03.2016 06:05

MARGIT SLIMÁKOVÁ...

12. dubna 2016
Přednáška specialistky na zdravotní prevenci a výživu PharmDr. Margit Slimákové
"Zdravá výživa pro každého"
https://www.margit.cz
 https://www.margit.TV
18:30 hod

KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z
VSTUPENKY ZAKOUPÍTE NA POKLADNĚ DIVADLA,
TEL: 577 636 207, 737 227 856, TAKÉ NA MÍSTĚ PŘED PŘEDNÁŠKOU

 

PharmDr. Margit Slimáková (nar. 1969) je česká dietoložka a propagátorka zdravé výživy. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti.

 

Proč je třeba zdravě  jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Jak výživa ovlivňuje zdraví, chování a studijní výsledky dětí? Jak děti naučit zdravě jíst? 

Jak zdraví podporovat i mimo výživu a jak to vše zvládat v běžném životě? 

Možnost diskuze nad všemi tématy, o kterých Margit píše a přednáší.

Promovala z farmacie na Farmaceutické fakultě UK s diplomovou prací o stravování dětí. Rigorózní zkoušku z Klinické farmakologie, Lékárenství a sociální farmacie složila na Farmaceutické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, načež jí byl udělen titul PharmDr. Po 10 letech v zahraničí (USA, Německo, Čína) se vrátila zpět do ČR, kde se nyní věnuje především osvětě v oblasti výživy a veřejného zdraví. Píše články na vlastním webu, blogu, natáčí videa na Margit.TV. Účastní se řady projektů a veřejných debat. Publikuje v tisku a televizi. Zaměřuje se zejména na zdravé stravování ve školách, problematiku zdravého stravování, biopotravin, GMO (geneticky šlechtěných potravin) a aktuální poznatky vědy z oblasti stravování a zdravého životního stylu.Podívejte se na kanál Margit.TV, kde je možné shlédnout zajímavá videa:
https://www.youtube.com/user/MargitTV

https://www.youtube.com/watch?v=9gI7-Dy6nWY
https://www.youtube.com/watch?v=reQOZETCw0o
https://www.youtube.com/watch?v=SuG5g0pY1V4
https://www.youtube.com/watch?v=s0CvXcSIMd8


 

 Margit Slimáková je nejvlivnější nezávislou českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči.
 

250 Kč