Nové CD - Průlet Vesmírem...

21.02.2015 21:15

ZDENKA BLECHOVÁ...

Vaše otázky a odpovědi

 

Nevím, co s mojí babi.. Je jí 87 a během posledních měsíců si mě nepamatuje.. Každého z rodiny, když ji přijde navštívit, pozná, jen mě ne.. Když k ní přijdu, tak se mě ptá, kdo jsem a co dělám.. Pak se mě ptá a to se v práci teda vidíš s naší a nemůže si vzpomenout na jméno a myslí tím mě.. Nebo když jí řeknu, že bydlím v domku po její sestře, tak mi tvrdí, tam ale bydlí a zas si nemůže vzpomenout na moje jméno a myslí si, že jsem někdo jiný a nemůže si vybavit kdo.. Pak se třeba rozbrečí, protože neví.. Obě nás to bolí a řekneme, že už to nebudeme řešit.. Hledáme si tím cestu k sobě, nebo co mi tím její duše říká? U babi jsem byla nejmíň oblíbené vnouče, během posledního roku jsem díky Vám na sobě začala pracovat.. Vidí babi změnu tak, že ve mně vidí už někoho jiného, nebo jde jen o demenci? 


Vy jste se změnila, takže se jedná o váš nový pohled. Přemýšlejte si o tom, jak jste to viděla dříve a jak to vnímáte nyní.


****

Paní Blechová, hodně mně bolí v kříži jako záda a nemohu ani pořádně pracovat, je to šílené, bojím se toho, že mám zlomený obratel.., můžete mi poradit, co je příčinou, nebo co mi to má říct ? Nemohu se ani pořádně věnovat svým zákazníkům jak je to bolestivé :

Ano
Jeho záda potřebují narovnat, příliš se srovnává s druhými a snaží se jim vyhovět. Je zapotřebí být sám sebou a nebýt tím druhým.

Dobrý den, děkuji za odpověď, je fakt, že se pořád s někým srovnávám, a to tak ,že nejsem sám sebou .. Děkuji za odpověď, moc mi to pomohlo .. 

****
Obracím se na Vás s prosbou o radu. Právě jsem dokončila studium, které jsem myslela že už neudělám. Jsem na sebe na jednu stranu hrdá, že jsem dokázala něco, po čem jsem moc toužila. Nemohu teď však najít práci, která by mě naplňovala, ale zároveň nechci být otrokem svoji práce. Stále u mě přetrvávají obrovské obavy o mého tátu, je obézní a já mám velký strach, že se mu něco stane. Partner mi dává velkou lekci svým povyšovánim nade mnou. Prosím, co mám pochopit?

Sama se ponižujete svým strachem o tatínka a svým nezájmem o práci. 

****
Zdeničko, proč mě tolik přitahují delfíni? Proč mě dojímá jejich zpěv, proč když si pouštím na netu jejich videa, léčí mě se na ně dívat....cítím to už moc dlouho...několik let, ale je to nejsilnější pocit ke zvířeti...no, ale já ho jako zvíře ani necítím...prostě ani nejde popsat ten nádherný pocit...já Vám to musela napsat...mějte se nádherně...jako delfín, když je volný....
 
ano
Delfíni jsou nositelem poslání lidské duše, pokud se člověk s nimi spojuje, zná svůj směr a oni mu pomáhají najít cestu. Cílem jejich duše je léčit duši druhých. Jsou nositelem lidského vědění.
…………….

Asi před měsícem a půl jsem rozbila kamarádky skleněnou zapékací mísu, poté jsem rozbila maminčinu zapékací mísu, na to jsem včera rozbila moji 5 litrovou láhev s domácím vínem, a dnes při umývání nádobí - skleničku.. Co značí rozbíjení skleněných nádob, má to nějakou spojitost s něčím nebo s někým??
 
Když se vám rozbíjejí věci, znamená to, že něco ve vašem životě není v pořádku, a něco se stále rozbíjí. Je třeba si na to posvítit.

*****

Svou práci mám ráda, práce mě baví. Pracuji v kanceláři i v terénu jako sociální pracovník. Nedávno se vedoucí rozhodl, že utratí peníze a předělal nám kancelář tak, že nám snížil strop a tedy vyměnil i svítidla. Dříve mi světlo v kanceláři výborně vyhovovalo. Nyní máme z kanceláře temné místo a ostré světlo, z kterého mě bolí oči. Není možné pracovat na počítači, už jen pobyt v kanceláři mé oči namáhá. Oči mě pálí a bolí. Nosím brýle mám 9 dioptrií a jsem senzitivní na ostré světlo. Mám problémy s krční páteří a jsem ve stresu. Vždy jsem se do práce těšila, vstávala s radostí, nyní sotva vstanu, nemám náladu ani chuť pracovat. Prosím, jak to vyřešit, abych zase byla spokojená a mohla s chutí pracovat. Chystám se můj problém probrat s vedením.
Všichni jdeme nyní ke světlu a vám nedělá dobře ostré světlo. Zamyslete se nad tím.
……………..


Mohu se Vás zeptat na to, co se děje nyní v mé blízkosti ,a zda je to pro mne nebezpečné? V bytě ve vedení elektřiny dochází ke zkratům, spékají se dráty, rozbila se mikrovlnka asi vlivem toho. Teď mi přišla sms z ezo, že mi vytáhli náhodnou kartu, nebezpečí pro mě. Nic není náhoda?

ano
Měla by si více všímat v životě toho, kdo jí bere energii a kdo jí energii dává.
…………..
Pomozte mi vysvetlit, preco sa nam v priebehu vikendu 4 krat vypalila ziarovka. Co mi vesmir chce napovedat?

ano
Její život není vždy v rovnováze s tím, co žije, a proto by si měla dávat pozor na to, co žije a co by chtěla žít, aby nepřicházela o energii.

 

 

 
 
   

Bližší informace k zájezdu do Itálie naleznete https://www.zdenkablechova.cz/zajezdy


Při objednání do konce března - slunečník a lehátko zdarma


*** BŘEZEN/MAREC ***
01. 03. 10.00 - 17.00 Čajovna Relax Plzeň - seminář Rovnováha mezi rozumem a citem
07. 03. 11.00 - 11.45 Gymnázium Omská Praha - přednáška Učíme se cítit srdcem
13. 03. 16.00 - 17.55 Festival zdraví a esoteriky Liberec - přednáška Andělé jsou s námi, to jen my je nevnímáme
14. 03. 18.00 - 20.00 Penzion RONDO Bystřice p. Hostýnem - přednáška Andělé jsou s námi, to jen my je nevnímáme
14. 03. 10.00 - 17.00 Loukov - dvoudenní seminář - soukromý pořadatel
17. 03. 18.00 - 20.00 Statek Bernard Král. Poříčí - přednáška - soukromý pořadatel Jak se naučit žít přítomný okamžik
19. 03. 18.30 - 20.30 DDM Blatná - přednáška - soukromý pořadatel Fyzické a mentální postižení
20. 03. 17.00 - 19.00 Kavárnička u voňavého krámku Vyškov - přednáška - soukromý pořadatel Osudový nebo duchovní partner
21. - 22. 03.   17. Cesta k harmonii Karviná - přednáška Numerologie..., Symboly...
21. 03. 18.00 - 20.00 Obecní dům Opava - přednáška Rodiče a děti
25. 03. 18.00 - 20.00 Kulturní centrum "12" - Praha-Modřany - soukr. poř. - přednáška Po osudovém partnerovi přichází duchovní partner
26. 03. 18.00 - 20.00 Centrum "Vnitřní krásy" Pelhřimov - přednáška Rodiče a děti
27. 03. 17.00 - 19.00 Fontána centrum Olomouc - přednáška Symboly v našem životě
28. 03. 10.00 - 17.00 Mozaika Klimkovice - seminář Automatická kresba
28. 03. 18.30 - 20.30 SZŠ Nový Jičín - přednáška Symboly v našem životě
29. 03. 14.30 - 15.30 DIOD Jihlava - přednáška Rodiče a děti

Celý seznam přednášek a seminářů, který neustále doplňujeme, naleznete na mých stránkách...