metoda OCTO CODES, která léčí tělo, mysl i srdce...

16.07.2018 09:50

TÁŇA HAVLÍČKOVÁ...
Ahoj holky a chlapi,

já vím, možná je to divné oslovení na první pohled, ale my holky tam uvnitř přece zůstáváme pořád těmi romantickými holčičkami, i když to navenek už dávno tak nevypadá. A oslovení kluci je taky fajn a hodilo by se k holkám, ale ve skutečnosti my přece chceme ty chlapy, kteří nám budou doplňovat naši jinovou a měkkou energii právě tou chlapskou, silnou a hlavně jangovou. Takže i tento malý úvod o oslovení vám už možná naznačuje, o čem bude dneska to moje psaní.

Miluju prázdniny – obzvláště tyhle na faře.
Vloni jsem se koncem června stěhovala a celé prázdniny zabralo přenášení nábytku, uklízení a cizelování celého obydlí až do pověšení obrázků a závěsů (skončila jsem s tím začátkem ledna).

Táňa Havlíčková OCTO CODES

A letošní prázdniny jsem zasvětila zahradě. Nechala jsem si opravit kamennou zeď, která byla celá rozbořená a zahrada tím dostala nový rozměr – takového ticha a touhy po rozjímání pod starým, rozrostlým keřem klokočí, který na farské zahradě nemohl určitě chybět – protože to možná víte, z jeho velmi tvrdých plodů se odjakživa dělaly růžence. Nicméně já mám do tvorby růženců ještě hodně daleko, protože nejprve je třeba vysekat obrovské plochy kopřiv, zarovnat terén a sázet.. stromy, keře, trvalky..

Je to krásná práce...
... pro člověka, který už léta pracuje psychicky – prostě paráda. Ale čeho je dost, toho je příliš, jak říká staré české přísloví... a ta práce fyzická je přece jen pro mě, která léta absolvuje denní procházky z výtahu na parkoviště a z parkoviště do výtahu – přece jen trochu namáhavá – tak jsem se rozhodla zase na chvíli vypnout a vrátit se ke své milované profesi fashion terapeutky a motivačního lídra v osobnostním rozvoji a učitelky mé vlastní metody OCTO CODES, která léčí tělo, mysl i srdce.

Táňa Havlíčková OCTO CODES

Ano – přesně o tom jsou mé semináře KLÍČ K SOBĚ. A protože mi hodně z vás píše, kdy udělám taky seminář na Slovensku, tak jsem se rozhodla, že nechám odpočinout své fyzicky zdevastované tělo a zapnu pro změnu mou odpočinutou mysl a udělám SEMINÁŘ V BRATISLAVĚ.

Mé semináře už dávno nejsou jen pro ženy, jak jsem je čtyři roky takto vedla. Naopak, dneska jsou semináře pro muže i ženy, protože sdílení tohoto tématu je právě klíčem k porozuměním mezi partnery – a vy, co jste četli už moji novou knihu KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI víte, že je celá o rodině a také o dětech.
A o tom všem je seminář KLÍČ K SOBĚ.

Tento seminář je dvoudenní, první den vám budu povídat o tom, co je metoda OCTO CODES, bude to hodně zajímavých a pro vás mnoho naprosto nových informací. Určitě se budete i bavit, protože mé semináře jsou jakékoliv, jen nikdy ne nudné.
A druhý den bude rozklíčovací – to znamená, že vám budu já osobně nápomocná při vašem hledání toho pravého stylu, který je váš. K tomuto hledání a nacházení budu mít připraven skvělý tým, který bude složen z mých absolventek školy OCTO CODES ACADEMY.

Táňa Havlíčková OCTO CODES seminář Bratislava

Tento seminář je skvělou příležitostí, jak pochopit během dvou dnů celou vzácnou metodu OCTO CODES a hlavně porozumět sobě a svým blízkým. Doporučuju přijít s partnerem, protože jsou informace, které nejsou přenosné, musí se prostě slyšet naživo, aby vám oběma tzv docvakly.
Máme skvělé zpětné vazby od mužů – musím říct, že i mě překvapují muži, kteří vydrží dva dny poslouchat, nenudí se, zajímá je to, co říkám a jsou nápomocni při hledání sebe sama.

Tento seminář už změnil stovkám rodin život a tisíce lidí zažilo pochopení sama sebe a od té doby používají vzácnou mantru. JÁ TO TAK MÁM. Anebo: ON, ONA TO TAK MÁ.

Tato mantra je léčivá. A jak moc – to pochopíte naprosto jasně a zřetelně v sobotu večer a už vám to nikdo nikdy nevezme.

Přihlásit na seminář se můžete zde >>

Cena je zvýhodněná pro páry. Je také možné absolvovat jen jeden den, ale to moc nedoporučuji, protože ten druhý den je možná ještě více léčivý než ten první.

Na seminář přivezu mé knihy, takže si je tam budete moci za sníženou seminářovou cenu koupit, ale kdybyste to už nevydrželi a chtěli je číst hned, tak si je můžete koupit tady >>

Moc se na vás těším v pátek 10. 8. v 10:00 v kavárně Makanan.

Pokud máte nějaké speciální dotazy, pište prosím na moji asistentku Ivu - support@tanahavlickova.cz

Přeji krásné prázdniny a nezapomeňte na harmonii mezi tělem a duší.

Táňa Havlíčková