workshopy Transformativní Arteterapie - Kladno...

20.05.2016 09:24

LENKA SÝKOROVÁ - Workshopy transformativní Arteterapie - Kladno...

Nový život?
 
Vyžaduje značnou sílu vůle, abychom se zvedli z našich „nižších“ vzorců chování, slabostí, emocionálního bahna a začali říkat ANO Novému životu. Přestali se pohybovat po sestupné spirále starých nastavení, kdy naše ego nechce, abychom se změnili. V mé dřívější snaze cítit se lépe jsem sledovala svou kreativní činnost, jak léčí mé emocionální tělo. Tímto způsobem jsem zaměstnala svou duchovní vůli vytvářet život směrem po vzestupné spirále z pocitu beznaděje k pocitu radosti, inspirace a životní prosperity.
 
Může být obtížné fungovat v této době v běžném životě, plnit své každodenní úkoly, natož objevit svou pravdivou podstatu, svou cestu a účel v novém paradigmatu. Občas musíme opustit své pohodlí a vydat se pouští intuice, abychom objevili úžasné věci, abychom objevili sami sebe. Tento kurz vás povede, jak používat intuitivní vedení jednoduchým způsobem. Záměrem kurzu je pomoci zvýšit vaši životní energii, vyladit na vyšší časovou osu, být mnohem vnímavější. Arteterapie umožňuje odhalovat ztracené aspekty, které jsou nezbytné pro radostný život.

Kurz podporuje tvůrčí vize, vidět sebe v novém světle a začít se projevovat vlastním osobitým tvůrčím způsobem v reálném životě. Budeme společně uzdravovat emocionální zranění, nízké sebevědomí, nedostatky, nemožnosti, které vás blokují ve vytváření šťastného života. Přestěhujeme se do vyšších sfér myšlení, odvahy, radosti a hojnosti. Tento kurz je určen pro každého, kdo se potýká s různými životními okolnostmi, stejně jako k objevení svého vnitřního Tvůrce. Získáte podporu pro zaostření, čeho chcete dosáhnout. Uvnitř sebe nosíme neviditelné aspekty pravdivého Já, které je třeba podpořit a povzbudit. 
 
Transformativní arteterapeutické workshopy jsou určeny pro harmonizaci a změnu kódů přesvědčení, uvolnit hluboko uložené emoce bolestí, strachů, fobií, omezení, pocitů osamocení, opuštění. Budete se věnovat vytváření vlastního meditativního obrazu jako způsobu autoléčby. Jakmile vyjadřujeme sami sebe svobodně, cítíme se svobodní a toužíme po vlastním vyjádření mnohem více.

Kurzy jsou soukromé a individuální. Jsou vhodné také jako oddech od logického levohemisférového myšlení, trvají 4 hodiny. Začátek v 10 hod. Odnesete si svůj obraz - plátno 40 x 50. Pracujeme na stojanu s akrylovými barvami Pébéo také včetně zlatých a metalických odstínů. Termín dohodou. Platba musí být ukončena, jakmile je kurz naplánován, jinak bude zrušen. Kurzovné 2.555. –
 
Kontakt: lenkasykorova.art@gmail.com
Máte-li nějaké dotazy, prosím kontaktujte mě.