vychází nová kniha KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI...

23.05.2018 19:43

TÁŇA HAVLÍČKOVÁ...

Ahoj holky,

tedy možná si dovoluju moc... ale mnohé jste mi napsaly, že se jim tohle oslovení líbí a že jim přijde takové milejší, přátelštější a takové prostě přirozenější. Tak v tom tedy budu pokračovat. Nicméně, kdyby to přece jen někomu z vás přišlo příliš familiérní, tak se vám omlouvám.

Dneska mám ohromnou radost. Možná až takovou, jakou jsem doposud nikdy nezažila. Ona ta radost není taková velkolepá, ještě je hodně skrývaná a pomalinku a polehounku si ji dovoluju zveřejňovat. Aneb jak by řekli pragmatičtí pesimisté (a taky teta Kateřina): nechval dne před večerem :).

Jasně, já je chápu. Napsala jsem knihu. Jmenuje se KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.
Zatím je v tiskárně. Takže bych celkem mohla pochopit ty pragmatické prudiče, jakože co se raduju, když ještě nevím, jestli se kniha vůbec bude líbit.

Jenže já to už totiž vím. Už jsem ji v elektronické verzi dala přečíst mému nejužšímu týmu. Já vím - ti by ji taky mohli pochválit jen proto, že jsem jejich šéfová.. :)
Ale já jsem ji dala přečíst i několika lidem, kterých si velmi vážím a jejichž profese jsou v oblasti vzdělávání, dětské psychologie, terapie dospělých - prostě odborníkům v oblasti, o které především v této své nové knize píšu.
A jejich recenze jsou skvělé, úžasné a pro mě nesmírně potěšující. Takže proto ta moje radost s každou další zpětnou vazbou, recenzí a reakcí na moji knihu roste a stoupá.

Táňa Havlíčková - knha Klíč k rodině aneb Manuál k dětské duši

Dneska vám tedy popíšu, co vše se bude dít v souvislosti s vydáním mé knihy KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

1. Knihu si ji už můžete objednávat, protože pro prvních 500 z vás, kteří si ji objednáte, bude kniha s mým osobním věnováním a s podpisem.

2. Pro dalších 500 z vás v knize najdete dopis s věnováním a mým podpisem

3. Kniha je pro mě natolik výjimečná, že jsem se rozhodla dát vám dárek v podobě 1+1 ZDARMA. Což znamená, že zaplatíte jednu knihu a přijdou vám dvě. Proč? Protože si přeji, abyste ji šířily - můžete tu druhou dát vaší dobré kamarádce, mamince, tchýni - nebo taky paní učitelce. Anebo kamarádovi.

4. V knize jsou kapitoly o stylu všeobecně, pak o maminkách v konkrétním stylu a také o tatíncích v konkrétním stylu. Takže je to první počtení o mužích a také pro muže.

5. V knize jsou kapitoly určené dětem, aby se i ony mohly seznámit, jaké to je mít rodiče v určitém stylu a umět s nimi vycházet co nejlépe.

Táňa Havlíčková - knha Klíč k rodině aneb Manuál k dětské duši

A pak ještě jedna událost.
17.června v Galerii Lucerna se bude konat KŘEST KNIHY, na který vás srdečně zvu. Když si rozkliknete tento odkaz >>, můžete si o křestu přečíst více.
Budu tam mít báječné hosty a taky tam zazpívá moje kamarádka, výtvarnice Evička, která knihu doplnila skvělými ilustracemi.
A taky si budete moci koupit ilustrace, knihy a CD mých hostů. Ale to už vám nebudu všechno psát, protože to najdete na mých webových stránkách.

Samozřejmě v ceně vstupenky na křest jsou opět dvě knihy a ty vám rovnou můžu podepsat v Lucerně.

Moc se na vás těším a mám opravdu obrovskou radost, že kniha už teď kolem sebe šíří nesmírně pozitivní energii všech čtenářů, kteří ji zatím četli. A doufám, že mezi čtenáře mé milované knihy, budete patřit i vy a vaši blízcí. Na děti prosím nezapomínejte :)

Krásné a pohodové dny vám přeje

Táňa Havlíčková

A uvidíme se určitě na křtu (ale dlouho neváhejte, do Galerie se vejde omezený počet účastníků).
PS - více informací o knize včetně již zmíněných recenzí si můžete přečíst zde >>.

 

Tana

Zdroj: www.tanahavlickova.cz