Vesica News - Téma: "The Birth Canal - Porodní cesta"...

06.01.2015 17:11

Krásný Nový rok všem,

vnímáte nové energie, které Život rozsévá po Zemi?

Připomíná mi to cestu porodním kanálem, který jsme pomocí svých těl vytvořili během Silvestrovské noci v Nesuchyni, na Oslavě Života. Někdo procházel lehce a dostával se do změněných stavů vědomí. Pro někoho to bylo velmi složité, protože se dostavovaly obavy, zda se vůbec podaří projít. U někoho se zdálo, že mu to nebude umožněno, protože zhruba v půlce rituálu sdělila Dorit Bat-Shalom, že jsme právě přešli do Nového roku. A tak začalo objímání i vzdalování se z místa, kde rituál probíhal. Najednou v tom byl pěkný zmatek. Zhruba po deseti minutách Dorit všechny svolávala zpět, s výzvou, že je nutné cestu dokončit. Bylo žádoucí, aby jí prošli všichni. V té chvíli jakoby každý uslyšel zároveň i vnitřní pokyn, že se má vrátit zpět, aby ceremonie mohla doznít a všichni mohli projít.

Vnímáte symboliku v rámci toho, co se nám děje v našich každodenních životech? Někteří z nás už vychází z temnoty na světlo. Tam je čeká otevřená, milující náruč. Přesně taková, jaká na každého čekala během této ceremonie znovunarození na konci porodního kanálu v Nesuchyni. Někdo může mít obavy, že buď nenajde cestu ven, někdo může mít pocit ztráty (cesta porodním kanálem se mu neotevřela), někdo může pociťovat vnitřní bolest a lítost, že se mu taková cesta ani neotevře.

Vesmír nám skrze tento rituál ukázal, že se do nové reality znovunarodíme všichni. Někdo dříve, někdo později, ale bez výjimky všichni.

Tak to je nádherná zpráva pro začátek letošního roku, který nás bude propojovat mocným způsobem, který se tady ještě nikdy (v takové míře) nemanifestoval.

Po Silvestrovské noci přišly nové dny. První dny nového roku. Poslední dopoledne v Nesuchyni jsem šla směrem do hlavního sálu, u jehož dveří stála maminka s dvouměsíční holčičkou. Spontánně jsem se jí zeptala, zda si ji mohu pochovat. Málem jí šly slzy do očí, protože právě v duchu vysílala, zda by se nenašel někdo, kdo by holčičku na chvíli pohlídal. Potřebovala si jít zabalit věci. A tak jsme se spolu s malým miminkem dívali do očí. Tak hluboko do Vesmíru mne ještě žádné oči (v tomto životě:-) nezavedly. V pohledu bylo energeticky přítomné místo, které mi bylo známé. Oči této holčičky zajistily, že se na pár minut propojil stávající časoprostor s jinými, dalšími dimenzemi.

Byla jsem obdarovaná tak mocným způsobem. Holčičku jsem mohla chovat asi hodinu. Objímala jsem malé, nevinné, nádherné a čisté dítě, stejně jako realitu v blízké budoucnosti.

Není lehké se do ní znovunarodit. Možná si to bude žádat velkou odvahu, abychom si dokázali otevřít brány k cestám, které jsme měli zavřené. Buď jsme byli plni obav z toho, co se za branou ukrývá, a k čemu nás vede, anebo jsme neměli dostatečnou kapacitu, abychom ji otevřeli sami. S jednou takovou mi nesmírně pomohla Dorit. Na festivalu jsem otevřela bránu, která otevírá cestu k plnému a svobodnému vyjádřování svých pocitů. Prošla jsem portálem, který vede k užívání vnitřních pokladů a schopností, které mají být používány moudrým způsobem k léčení. Dříve jsem se bránila je používat, protože mne za to často v minulých životech trestali. Věděla jsem o nich, ale nechtěla je vynášet ven. Raději jsem volila zdánlivou jistotu, než abych dovolila svému tělu a duši, ať zde manifestují pradávně, léčivě a posvátně.

Oslava Života mne proměnila. Děkuji z celého srdce všem, kdo ji stvořili, zorganizovali, všem, kdo se spoluúčastnili.

Po Nesuchyni následoval příběh na pražském Vyšehradě. Ten posdílím v další zprávě:-)

 

Pro tuto chvíli jsem Vás chtěla pozvat na zítřejší kruh do Prahy. Budeme se znovurodit, procházet porodní cestou, propojovat pradávnou mystiku s moderními poznatky. Kdo vnímá, že už je čas, přijďte.

Letáček přikládám viz níže –

Další kruhy –

16.ledna OSTRAVA „Zodpovědnost za vlastní energie“

23.-24.ledna ZNOJMO „Organický víkend“

Více informací na www.vesica-news.com, nebo na FB

 

Přání do Nového roku –

Letošní začátek roku nás vede k vědomému propojení vodního elementu, který námi proudí odspodu skrze oceány, moře, vodní toky, říčky, prameny, a elementu ohně,který námi proudí odshora - ze Slunce, hvězd, souhvězdí... a tak posvátná symfonie vibrací, zvuků a tónů v tělech žen a mužů právě začíná - Šťastný Nový rok, Gabisoul

Gabriela Dušková

gabisoul77@gmail.com

tel. 737330250

www.vesica-news.com