VESICA NEWS - téma" AVALON & pátek v OSTRAVĚ na Zatmění Slunce"

17.03.2015 16:37

Krásný večer všem,

rovnou z Italské sjezdovky skáču k PC zpátky v Brně, abych už do konkrétní podoby připravila nabídku na magickou cestu do Avalonu v termínu od 30.května do 6.června 2015 (tedy sobota-sobota). Dnes se pro to otevřela cesta, vše šlo lehce, pohodově – má to zkrátka být, a tak mám z toho radost.

Vím, že někteří z Vás si již na tento termín plánujete dovolenou v práci, proto posílám prvotní informace, které budou brzy i v grafické podobě v rámci letáčkové pozvánky – ta bude podrobnější. Níže jsou základní informace pro ty, kdo ví už teď, že jedou:-)

 

AVALON 2015

TERMÍN – sobota 30.května 2015 ráno odjezd z Brna, návrat v sobotu 6.června  kolem poledne

CENA – 14.400,-Kč

(Když se 144 000 bytostí na planetě Zemi rozpomene, kým ve skutečnosti je, ego na kolektivní úrovni stoupí do pozadí a lidem se otevřou jejich srdce, brány k vnitřním pokladům, zapomenutým schopnostem, moudrosti:-)

 

V ceně je doprava (zájezdovým autobusem zn. Magelis nebo Man), 5x ubytování v Glastonbury (Holiday Cottages nebo Shekinashram), vstup do termálního bazénu (po cestě tam – zastávka v Německu navečer), společný program s hraním na obří Gong, Navaho flétny, Didgeridoo, vstup do Chalice Well, průvodkyně (vracím se ke své původní profesi, která vlastně stále trvá:-)

 

PROGRAM – prostě Avalon:-) V letáčku to více upřesním, ale v zásadě jsme po celou dobu v Glastonbury, v úterý na Úplněk budeme celý den v Avebury, další den si zajedeme do Bath, a na další místa.

 

PŘIHLÁŠKY A ZÁLOHY – přihlášku pošlete na můj email, zálohu ve výši 7.200,-Kč na účet 107-1226280257/0100 s uvedením jména.

PODMÍNKY K ZÁLOHÁM A ÚČASTI –

Na základě zaslané zálohy máte potvrzené místo.

Pokud by došlo později ke zrušení účasti z jakéhokoliv důvodu, jsou stornopodmínky následující –

do 20.dubna je to poplatek 277,-Kč za storno

do 7.května 2.770,-Kč

do 27.května 5.550,-Kč

Budu platit předem za dopravu a zálohy na ubytování, tak proto i stornopoplatky, děkuji za pochopení.

Jakmile si uhradíte zálohu, následně obdržíte email s informacemi o doplatku, a cestovními pokyny, podrobnostmi.

 

Děkuji za důvěru. Pracovala jsem řadu let v cestovce na zahraničním oddělení a vozila zájezdy po Evropě i po světě. Myslela jsem si, že už se k tomu nevrátím, a teď se na to nesmírně těším.

Kdo tedy vnímáte, že Vás tato mystická cesta volá k účasti, ke spolutvoření té reality, ve které si přejeme žít, napište, ozvěte se, přihlašte se.

Pokud máte pocit, že je ve Vašem okolí někdo, kdo na této cestě má také být, děkuji předem za předání informace.

S grafikem Tomášem nachystáme krásnou pozvánku, ať už ta zpráva letí do světa.

Těším se hodně:-) To bude VÝPRAVA! Brána je otevřená...

Mystika se vrací...

Fotografie od mé krásné sestřenky Katky, vyfoceno u Silbury Hill- Avebury, v den Imbolcu, tedy začátkem února letošního roku (přípravy již proběhly:-)

 

Imbolc byl předělem mezi zimním Slunovratem a jarní Rovnodenností, která se nám blíží. V pátek 20.března bude nesmírně silný energetický den. Už určitě všichni víte, že dojde k Zatmění Slunce a následnému „odtemnění“:-)

Zvu Vás tímto do Ostravy – budeme slavit otevírání Jara roku 2015, otevírání skrytých pokladů, otevírání léčivých energetických toků uvnitř sebe, otevírání se dolů k Zemi, nahoru k Vesmíru – zkrátka – je co slavit:-)

Téma je – GAIA, planeta Země

20.března OSTRAVA.jpg

 

Z nejbližší příštích akcí – VÍKEND V PRAZE 27.-29.března 2015, „AKTIVACE POLE VĚDOMÍ“

Více informací na webu – www.vesica-news.com

 

A na závěr – k poli vědomí, Merkabě

V posledních dnech mi opakovaně chodí vnitřní obraz, kdy sama sebe vidím jako pole vědomí před vstupem do této dimenze. Vím, že jsem u brány, která se nachází ve středu planety Země. Vidím Gaiu, která se usmívá. Cítím její velikost, moudrost, lásku na všech úrovních. Vidím 3D realitu. Stanu se její součástí. Energetické vzorce této dimenze mne nejprve budou zmenšovat, potlačovat. A pak v určité fázi, jako hmotná fyzická bytost, žena, si řeknu „A DOST“. Od té chvíle se začínám rozšiřovat, narůstat. Už vidím, že „přerůstám“ fyzické tělo“. Už vím, že nejsem primárně tím tělem. A zažívám úžasnou zkušenost – uvědomnění si svého zhmotnění. Začínám si s hmotou hrát – dotýkám se jí vědomě, ochutnávám ji, cvičím vědomě, tančím, tvořím, komunikuji, SPOJUJI.

PROPOJUJI.

A baví mne to.

S láskou, v lásce, Gabisoul

VESICA logo.jpg

        Gabriela Dušková

 

        gabisoul77@gmail.com

        tel. 737330250

        www.vesica-news.com