předprodej online kurzu Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce - prodej e-booku Symptotermální metoda v praxi.

19.10.2017 19:17

KATEŘINA JUŘENČÁKOVÁ...

Je to přesně rok, co byl zahájen předprodej online kurzu Vědomá sexualita a přirozená antikoncepce a prodej e-booku Symptotermální metoda v praxi.


Za tu dobu jsem dostala spoustu krásných zpráv a zpětných vazeb a mnoho žen a párů se vydalo na cestu k vědomé plodnosti. Můj názor na to, že znát svůj cyklus, vědět, zda je zdravý, mít svoji plodnost vědomě v rukou a vědět kdy mohu a kdy nemohu počít děťátko, je cesta ke svobodě a vnitřnímu uvolnění. A proto, že mě téma vede stále do větší hloubky, rozhodla jsem se pro ty, kteří nechtějí poznat Symptotermální metodu, ale chtějí vědět víc o Vědomém milování, své plodnosti a menstruaci: 

UVEŘEJNIT SAMOSTATNĚ VIDEA, která jsou původně bonusem k online projektu. 
Videa Vědomé milování a Svobodná menstruace, je možné si od dnešního dne zakoupit pod názvem:

 

SEBEVĚDOMÁ ŽENA 

 

 

 

 

 

Věřím, že Vám videa budou přínosem spoustou praktických rad a informací jak k vědomému, cyklickému milování, tak k přijetí menstruace bez bolesti a k praktikování svobodné menstruace.

 

 

NOVĚ je možné se již hlásit na víkendový workshop a seminář

se mnou a Ivetou Kučerovou

 

TAJEMSTVÍ PLODNOSTI

 

Poslední možnost v letošním roce, jak se na živém kurzu naučit Symptotermání metodu s propojením poznání tajemství pánevního dna, plodnosti, přirozené antikoncepce a vědomého milování. Seminář proběhne v Plzni

 

Sledujte dále stánku ŽIVÉ SEMINÁŘE, kde již budu uveřejňovat kurzy na příští rok. 

 

 

 

A pozor! Pro všechny ženy, které se rozhodly ukončit užívání hormonální antikoncepce a obávají se, co je čeká a jak přejít na přirozenější metody, jsem sepsala nový článek. Pod názvem Rozhodla jsem se vysadit hormonální antikoncepci. Co teď? najdete na mém:

BLOGU

 

Děkuji, že se zajímáte o sebe, o své tělo, zdraví a plodnost. Bez změny v myšlení každé z nás, by nebylo možné cokoliv měnit na tomto světě, a proto jsme všichni tam moc důležití! Je pro mne dojemné, kolik žen se rozhodlo vyjít z komfortní zóny a začít vnímat sebe a své tělo. Vážím si toho! Vidím, že odměnou je jim těhotenství, které přece nebylo možné, schopnost rozumět svému cyklu, i když byl přece tak nepravidelný a mnoho dalšího. Cesta nemusí být vždy jednoduchá, ale jsme tu, abychom si navzájem pomáhaly. 

 

S Láskou

 

Kateřina Juřenčáková

www.prirozenaantikoncepce.cz

www.zenaluna.cz