tipy Arkány na červen...

03.06.2015 10:10

 


TIPY  ARKÁNY NA ČERVEN

6. června 2015
Víkendový seminář reflexní terapie - POHYBOVÝ SYSTÉM TĚLA
Eva Marie Horká
https://www.duhovepoznani.com

9:00 - 18:00 hod
 

Jednou z cest vedoucích ke zdraví a spokojenosti, je reflexní terapie.

Proč právě reflexní terapie?

"Fascinuje mě její přirozenost a dostupnost, „stačí“ prázdné ruce a bosá chodidla. Díky tomu může reflexní terapii používat každý vždy a všude. Hranice omezení jsou minimální, tam kde nemohou působit jiné techniky kvůli kontraindikacím, tam reflexní terapie může pomoci. Využívá doteky, což je krásná komunikace beze slov - dotek je zázrak se skrytou energií, který nás provází celý život. Dotek umí pohladit, ale také léčit. Jednoduchá, krásná, bezbolestná, efektivní, bez vedlejších účinků, zcela bez nákladů, dostupná každému kdykoliv a kdekoliv – taková je reflexní terapie, kterou učím už od roku 1992". (Eva Marie Horká)

 

Vysvětlíme si promítnutí páteře a všech kloubů na reflexní plošky chodidel. Naučíme se uvolnit bolesti a napětí v zádech a kloubech, a zároveň i pochopíme duchovní příčiny blokací a úrazů.

Naučíme se HARMONIZAČNÍ SESTAVU, která dokáže rychle uvolnit celé tělo.
 

Eva Marie Horáková - původní profesí je fyzioterapeutka. V roce 1990 opustila zdravotnictví a začala pracovat podle svých představ. Po šesti letech k aromaterapii, různým druhům masáží, včetně reflexologie, přidala i semináře etikoterapie a osobní konzultace s klienty. Reflexní terapii vyučuje od roku 1992 a etikoterapii od roku 1997. O těchto metodách říká: „Čím déle se jim věnuji, tím více mě překvapují svými možnostmi. Jsou klíčem k nalezení ztracené osobní rovnováhy a zároveň k nápravě nejrůznějších blokací životní síly. Nabízím vlastní systémy s uceleným přehledem a logickými postupy. Základy se může naučit každý pro potřebu svou i k pomoci druhým.“ Cena 1500 Kč - při absolvování obou kurzů reflexní terapie je cena celkem 2800 Kč
 

 
 


7. června 2015
Víkendový seminář reflexní terapie - VNITŘNÍ SYSTÉMY TĚLA
Eva Marie Horká
https://www.duhovepoznani.com

9:00 - 18:00 hod

Jednou z cest vedoucích ke zdraví a spokojenosti, je reflexní terapie.

Proč právě reflexní terapie?

"Fascinuje mě její přirozenost a dostupnost, „stačí“ prázdné ruce a bosá chodidla. Díky tomu může reflexní terapii používat každý vždy a všude.

Hranice omezení jsou minimální, tam kde nemohou působit jiné techniky kvůli kontraindikacím, tam reflexní terapie může pomoci. Využívá doteky, což je krásná komunikace beze slov - dotek je zázrak se skrytou energií, který nás provází celý život. Dotek umí pohladit, ale také léčit. Jednoduchá, krásná, bezbolestná, efektivní, bez vedlejších účinků, zcela bez nákladů, dostupná každému kdykoliv a kdekoliv – taková je reflexní terapie, kterou učím už od roku 1992". (Eva Marie Horká)

Naučíme se uvolňovat, harmonizovat a posilovat všechny vnitřní orgány těla. Pochopíme jejich funkce, vzájemné propojení a také duchovní příčiny všech jejich problémů. Osvojíme si všechny body první pomoci a naučíme se POSILUJÍCÍ SESTAVU, která dokáže nastartovat samouzdravující systémy těla.


Eva Marie Horáková - původní profesí je fyzioterapeutka. V roce 1990 opustila zdravotnictví a začala pracovat podle svých představ. Po šesti letech k aromaterapii, různým druhům masáží, včetně reflexologie, přidala i semináře etikoterapie a osobní konzultace s klienty. Reflexní terapii vyučuje od roku 1992 a etikoterapii od roku 1997. O těchto metodách říká: „Čím déle se jim věnuji, tím více mě překvapují svými možnostmi. Jsou klíčem k nalezení ztracené osobní rovnováhy a zároveň k nápravě nejrůznějších blokací životní síly. Nabízím vlastní systémy s uceleným přehledem a logickými postupy. Základy se může naučit každý pro potřebu svou i k pomoci druhým.“ 


Cena 1500 Kč - při absolvování obou kurzů reflexní terapie je cena celkem 2800 Kč
 

 
 

24. června 2015

Přednáška "Technika Kvantového Doteku Matrixu"
Mgr. Pavel Vondrášek
MailScanner zjistil mozny pokus o podvod (kradez osobnich dat) ze stranky "centrumarkana.us9.list-manage1.com" https://www.kvantovaterapie.cz

KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z

18:30 hod


vstupenky v prodeji v pokladně divadla
tel: 577 636 207

 

MailScanner zjistil mozny pokus o podvod (kradez osobnich dat) ze stranky "centrumarkana.us9.list-manage1.com" https://cestyksobe.cz/pavel-vondrasek-vyuziti-kvantove-terapie-v-beznem-zivote/254


Přednáška o Technice Kvantového Doteku Matrixu s praktickou ukázkou a besedou s Pavlem Vondráškem
 

Co je Technika Kvantového Doteku Matrixu?

Cesta transformace vlastního bytí a pohledu na Vesmír, který nás obklopuje. Tedy jednoduše řešeno - technika, pomocí které si můžeme hrát tak, že si zařídíme život takový, jaký si přejeme. To nejdůležitější co technika přináší je pochopení na vědomé i nevědomé úrovni, že jsme tvůrci vlastního života. A také se jimi aktivně a vědomě můžeme stát.

TKDM - Technika, která dává svobodu. V kvantovém informačním poli si můžete hrát tak, že si zařídíte život takový, jaký si přejete mít – ve všech oblastech – ve zdraví, vztazích, prosperitě i smyslu života. Jedná se transformaci vlastního bytí a pohledu na Vesmír, který nás obklopuje.


https://gallery.mailchimp.com/81cdf3c10ee438d9bf3ebe360/images/51bfa068-052c-49e2-b5ed-0d8bd4fa83cc.jpg


TKDM jde k jádru, bez zbytečných ideologických nánosů. Proto to funguje rychle a efektivně.
TKDM dává svobodu a je otevřená pro všechny, zbavuje lidi iluzí a dává jim prostor pro vymyšlení svých vlastních pravidel pro šťastný život. Nikdo jiný Vám nemůže pomoci nebo poradit tak, jako si dokážete pomoci a poradit Vy sami. Najděte v sobě vědomého tvůrce a začněte konečně vědomě tvořit. Je to zábava.

 

250 Kč

 

 

 

https://gallery.mailchimp.com/81cdf3c10ee438d9bf3ebe360/images/f6378426-251b-48a2-b93e-8f91925b9ce6.jpg

Přejeme slunečný červen.

Centrum Arkána


tel: 777 192 334, 777 013 096
email: centrumarkana@seznam.cz

 

Copyright ©
All rights reserved.

Centrum Arkána, o.p.s.

Naše addresa :
Centrum Arkána, o.p.s.
nám. T.G.Masaryka 1281 (4.budova nad Kongresovým centrem, 4.patro)
760 01 Zlín

odhlásit z odběru novinek    upravit informace o mně

MailScanner zjistil mozny pokus o podvod (kradez osobnich dat) ze stranky "centrumarkana.us9.list-manage1.com" www.centrumarkana.cz