tantra§tao - sjednocená fyzika ve vztahu k tělu - Ratmírov...

03.04.2017 14:27

GABRIELA DUŠKOVÁ...

7.-9.dubna PRAHA, TANTRA & TAO, víkendový workshop, který začíná v pátek v 9,30 hodin (Toulcův Dvůr, místnost Zátiší) a končí v neděli ve 13,00 hodin. Místa ještě jsou. Workshop vede k rozpomínání se na moudrost těla, k odevzdání se důvěře ve vlastní schopnosti, k probouzení citu, spojení. Ke ztotožněním se s tím, co je přirozené, bezpodmínečné. Jemnost Vám otevře velkou sílu, abyste si změněný stav těla ustáli kdekoliv a kdykoliv.

 

19.dubna PRAHA, SJEDNOCENÁ FYZIKA VE VZTAHU K TĚLU, středa, od 18 – 21,00 hodin v Toulcově Dvoře, místnost Stáje. Pozvánka už je na webu, pro všechny ty, kdo si přejí otevřít své tělo jemné a silné sprše, co pročišťuje staré nánosy. Přístup ctí kvantovou fyziku i východní filozofii, je v nich shoda, soulad. Čím méně máme v těle identity, ega, potlačení, odporů, tím více za života samého můžeme v tom nejskvělejším obalu zažít. Přihlašovat se můžete nejlépe emailem.

 

28.dubna – 1.května RATMÍROV, jižní Čechy (pátek se začíná večeří, v pondělí se končí snídaní) – čas zapalování ohňů, vnitřního ohně, změny v přístupech. Ženská moudrost je posvátná, má se vrátit do středu komunit.  Svátek se jmenuje „čarodějný“ nebo Beltaine, ale je to jedno, důležité se nachází v tom, co vědomě vytvoříme my. K harmonii patří mužská posvátná síla, dětská hravost, radost. Z toho důvodu zveme s Lady Cvrčkovou, která bude vegetariánsky pro nás vařit, všechny generace. V této chvíli máme poslední volnou chatku (4-5 osob).

 

V květnu jsou Alchymistické Litoměřice (26.-28.05.), a také bude jedna středeční Praha. Kdo máte zájem o individuální proměnu na Vesice, tak v květnu si tam dávám více prostoru, můžete se hlásit už teď.

Zdroj: www.vesica-news.com