STRAVA PRO VZESTUPNÉ TĚLO...

28.02.2019 20:13
LENKA SYKOROVÁ...
 
Vzhledem k tomu, že jsme si vybrali Vzestup ve fyzickém těle, naše těla musí být dostatečně Světelná, aby odpovídala galaktickým tělům. Tomu mimo jiné předchází odstranění strachů z těla emocionálního, fyzického a nahradit je Láskou a důvěrou a tato obě těla živit Světlem a Láskou a eliminovat jídlo, pití a myšlenky založené na strachu. Vzestup je ve své základní podstatě založen na jednoduchém principu Ahimsa – zásadách nenásilí spočívající na úctě ke všemu živému, zákazu zabíjení a ochraně všech živých bytostí před fyzickým násilím. Lidé, kteří vyznávají myšlenky Ahimsy jsou většinou vegani. Mé hloubání a zkušenosti na cestě Vzestupu mě postupně dovedli ke studiu Jóginských Mistrů a k uvědomění skutečné Jednoty: Co udělám tobě, dělám sobě.
 
Je to postupné vychování a přecházení na stravu, která je rostlinná, obsahuje vodu, protože naše těla jsou z převážné části složena z vody. Vychováváme sami sebe na čistou bytost plnou Lásky. Podle vědce Masaru Emoto dokážeme myšlenkami měnit molekulární strukturu vody čili také naše tělo a voda také drží tajemství odemknutí DNA. Až půjdete na procházku k potoku nebo řece, všimněte si, jak voda čistí vaši auru a buňky. Voda je posvátná a stejně tak my. Vzestupná strava vyžaduje čistou vodu a výběr toho, co do těla 
dáváme, co si vybíráme fyzicky, mentálně a emocionálně. Potřebujeme jídlo, které nás podporuje a pomáhá překonat cestu z husté úrovně na multidimenzionální bytost.  
 
Co ze stravy odstranit: maso, cukr, alkohol, kofein, zpracované potraviny, GMO potraviny a těch je opravdu hodně vzhledem k používání herbicidů, pesticidů a Roundupu, nejnebezpečnějším herbicidu pro člověka i přírodu ( včely, hmyz, vodní živočichy, podzemní vodu, vodní nádrže, obiloviny ..) s velmi vysokou toxicitou. Trvá mnoho let, než se zbytky Roundupu rozloží v půdě.  
 
Maso. Jídlo, které pochází ze smrti, nemůže podporovat život a vychází z nadřazenosti a moci nad jinými živými bytostmi. Všechny vitamíny i minerály lze získat z bezmasé stravy, když nastavíme tento systém přesvědčení. Můžeme využívat rostliny, které dorůstají nebo se stále regenerují nebo si je ze semínek vypěstujeme každý rok.  
 
Cukr. Stará moudrost ví, že cukr škodí fyzickému tělu a je návykovější než kokain. Tento produkt vytvořily temné síly. Cukr narušuje Světelné tělo a zabraňuje vytvoření těla s plným Světelným spektrem. Přírodní sladkosti jsou skvělou pochoutkou jako med, ovoce, javorový sirup, stevia. Sladkosti je lepší jíst před jídlem, aby nedocházelo k nerovnováze střevní mikroflóry a kvašení.  
 
Alkohol a kofein. Včetně černého a zeleného čaje mění nepříznivě přirozený biologický rytmus. Buď nás urychlují nebo zpomalují a zcela potlačují schopnost naslouchat našim přirozeným rytmům, rytmům Země včetně kosmických rytmů, abychom se mohli stát galaktickými občany.  
 
Zpracované potraviny. Nemají žádnou životní sílu – život, jsou plné přísad, které jsou těžko stravitelné. Čím více živého jídla, tím více plní života budete. Vybírejte dobře organické potraviny a čtěte jejich původ a jestli nejsou dál nijak upravovány a zda nejsou GMO. Osobně jsem přestala nakupovat ve většině supermarketů s výjimkou některých BIO potravin.
 
Kukuřice, kukuřičný sirup používají temné síly. Vstřikují do nich látky, které způsobují návyky a strach. Kukuřičný sirup je obsažen ve velkém množství potravin a způsobuje tělu záněty, agresivní reakce. Skoro všechny typy kukuřice jsou kontaminovány. Postupný přechod z vařené stravy začněte v létě, nicméně je to dlouhodobější postupný proces. Mražená zelenina nebo ovoce si dokáže zachovat většinu nutričních hodnot.  
 
Organické oleje, kokosový, olivový. Zdravé tuky potřebujeme pro funkci mozku a srdce a buněčné funkce.  
 
Lepek. Je obsažený v obilovinách a pečivu. Problémy s trávením, extrémní úbytek váhy nebo přírůstek. Neurologická nerovnováha. Experimentujte s vyřazením lepku z jídelníčku.  
 
Sója. Jsou již všeobecně známé nebezpečné účinky pro tělo – štítná žláza, vypadávání vlasů, špatná kvalita nehtů. Problém s udržením hmotnosti. Pokud dostanete v obchodě sóju bez GMO, používejte ji velmi málo.  
 
Hlíznaté rostliny. Bílé brambory, rajčata, papriky a lilek jsou považovány za zánětlivé. Zánět je příčinou většiny tělesné nerovnováhy a fyzických nemocí, včetně ztuhlosti kloubů, rakoviny, autoimunitního systému, varixů a zvyšování hmotnosti.
 
Vařené nebo syrové? Je to volba, strava by měla být v rovnováze a obsahovat saláty, jablka, mrkev. Popřípadě vaření v páře. Jste-li připraveni na živou stravu, nechte přechod na teplé měsíce. Dobrým začátkem je stát se veganem bez cukru, vajec a mléčných výrobků. Zkoumejte a pozorujte své tělo. Také vlašské ořechy, čerstvý špenát a arašídy mohou způsobovat problémy s trávením, dále kapusta, brokolice, květák snižují funkci štítné žlázy. Cibule a česnek jsou spíše léčivé rostliny a měly by být používány jako lék. 
 
Pozorujte tělo při každém jídle. Zvažte pracnější možnost nosit si své jídlo do zaměstnání než využívat jídelny. Před námi je úrodný čas rozšiřování fyzického bytí.  
 
 
Mnoho milující Lásky a magický rok 2019.