semináře Břetislava Bátěka...

25.04.2018 22:27

Květen 2018


3.5.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Láska muže a ženy  /o seminářích

Žena a muž jsou stvořeni tak, aby ve svém harmonickém propojení dokázali posílit svoji sílu a tvořivý potenciál. Darem něžnější části pohlaví a tvořitelky života je intuice, duchovní vedení a láska. Muž má zase větší předpoklady ochraňovat, budovat a dosahovat, k čemuž používá svoji vůli a myšlení. K harmonickému propojení těchto kvalit a láskyplnému soužití muže a ženy je nutné porozumět sobě i odlišnostem svého partnera. Rozumět jeho nastavení, potřebám, a jeho jazyku lásky. Seminář nejen o jazyku lásky, který dokáže plnit naše citové nádoby a životy teplem i pocitem štěstí.


Červen 2018


7.6.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Numerologie a cesta duše  /o seminářích

K porozumění sobě a svému životu používá člověk různé moudré systémy, s pomocí kterých může hlouběji nahlížet do svých osudů. Numerologie je oprávněně jednou z nich. Celá staletí propracovávané systémy, jako nástroje poznání v rukách moudrých, kteří dokážou správně usadit osobnost člověka a vědomí duše, nám pomáhají otvírat dveře a podrobně nahlížet do smysluplnosti našich plánů, schopností a učení. Člověk pak dokáže očima duše lépe porozumět svým slabostem, tužbám a potřebám. Lépe nahlíží své nástroje a lekce, které může na své životní cestě využívat k dosažení naplnění a spokojenosti.


Září 2018


6.9.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Proč se mi to děje  /o seminářích

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že život je těžký, plný nebezpečí a překážek. Jiní si ho radostně užívají a beze strachu vstupují do výzev, které je obohacují. Jsou naše životy hříčkou náhody, cizí volbou nějaké osoby nebo božství, daným osudem, trestem či darem? Proč se právě mně všechno toto děje? Možná, že jedním z velkých úkolů našeho bytí v pozemské rovině je objevit svůj božský tvořivý potenciál. Poznat, že si vše sami tvoříme a naučit se s tímto mocným vesmírným darem zacházet. Seminář, který ti dodá odvahu a nastartuje nový motor. Co s ním dokážeš udělat?


Říjen 2018


4.10.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Minulé životy a budoucnost  /o seminářích

Jedni hledají své štěstí v minulosti, jiní se utápí v různých představách svojí budoucnosti. Moudří lidé říkají, že jediné, čemu je dobré věnovat pozornost je přítomný okamžik. Že jen tady a teď dokážeme přetvářet svoji minulost a jen v tento okamžik tvoříme svoji budoucnost. Jak to tedy s námi vlastně všechno bylo, je a bude? Seminář o porozumění smyslu našeho putování a sebeobjevující cesty duše směřující ke štěstí. Prostor pro přijetí minulosti, vytvoření vyšší vize budoucnosti a ukotvení se v přítomnosti, kde se neustále dějí zázraky.


Listopad 2018


8.11.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Uzdrav svůj život, uzdravíš sebe  /o seminářích

Inteligence vesmíru je pro člověka s omezeným vědomím neuchopitelná. Každá jeho část je nedílnou součástí celku a vše v něm souvisí se vším. Pro člověka je tou vyšší částí duše, která nám pomáhá udávat správný směr vývoje. Nemoci jsou její velmi dobré nástroje k našemu uvědomování. Ztrácet komunikaci s duší znamená vytvářet podmínky pro nemoc. Léčení se děje obnovováním komunikace se svým nitrem a nasloucháním jeho vedení. Očima duše nahlížíme a narovnáváme svoje pokřivené tvoření. Uzdravováním svého života přirozeně léčíme své nemoci, které na naše pokřivení jen moudře poukazují.


Prosinec 2018


6.12.2018/ 18:00-21:00/ Centrum zdraví Natura

Léčivá síla srdce  /o seminářích

S láskou vše začíná a bez lásky zaniká. Láska je základní esencí a potravou vesmíru, bez níž není růst, ani naplnění. Jen láska má schopnost vše staré a přežité rozpouštět a do nového vyššího pozvedat. Rozvíjením svého srdce se stáváme vnímavějšími pro to, co je pro nás skutečně dobré. Otvíráme se hlasu duše, s kterou život šťastněji prožíváme. Seminář o tom, jak vejít a ukotvit se ve svém srdci, kterým vstupujeme do léčivé komunikace s duší a do kontaktu s věčností. O tvojí cestě lásky vedoucí k uzdravení, harmonii a radostem života.


.

místo konání akcí a rezervace míst

Centrum zdraví Natura – Italská 2, Praha 2 (nám. Míru)

Pro omezený počet míst a přípravu prostoru je nutná rezervace
Rezervace míst: SMS 776 112 362 nebo e-mail: breetabatek@seznam.cz
Vstupné: 400 Kč (platba na místě)

Více informací o Seminářích

Pro Vaše pohodlí a naladění se přicházejte prosím včas.
Nejdříve vás očekávám 20 minut před, nejpozději 5 minut před začátkem akce.
S sebou si můžete vzít pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, pití a touhu pracovat na sobě.


..

Chci zasílat pozvánky na akce a jiné užitečné informace