seminář - Duchovní léčba 13. komnat...

23.06.2017 16:13

LUCIE POLÁKOVÁ - psychoterapeutka, astroložka, učitelka psychologie na VŠ...a její seminář, ve kterém nahlédnete do svého podvědomí a naučíte se s ním komunikovat. Naučíte se, jak chránit svůj osobní prostor a znovu nastartovat samo-léčící tělesné procesy, aby znovu byla nalezena rovnováha a cesta ke Světlu.. 

 

 16. září 2017 ZLÍN (Centrum JINÝ SVĚT, Osvoboditelů 484)

Jak mít rád sám sebe - základy psychoterapie – meditační techniky – léčivé imaginace – jak chránit svůj osobní prostor – odpuštění a léčba stínových témat

Srdečně zveme na celodenní hluboký transformační workshop, během něhož nahlédnete do svého podvědomí a naučíte se s ním komunikovat. Naučíte se, jak chránit svůj osobní prostor a znovu nastartovat samo-léčící tělesné procesy, aby znovu byla nalezena rovnováha a cesta ke Světlu. Během semináře budeme vycházet jak z klasické psychoterapie (Rodgers – Jung - Dahlke, holistická psychoterapie), tak i z mentálního léčení, autogenního tréninku, arteterapie a duchovní léčby. Budete mít prostor pracovat se svým vlastním Stínem a se svou duší, zeptat se na to, co potřebujete a získat tak vnitřní pochopení současného stavu. Během. Naučíte se také tibetskou léčebnou metodu a světelnou vizualizaci.

Cena: za osobu 1000,- Kč na místě (v ceně káva – čaj zdarma). S sebou: notýsek na poznámky, psací potřeby, pastelky a blok, svíčku ve skle, pohodlné oblečení… Tady budete sami sebou, nebojte se přijít v tom, co je vám příjemné a být sami za sebe … Přirozenost je také cestou k vnitřnímu míru. Seminář se bude konat v centru JINÝ SVĚT (Osvoboditelů 484 - pod městskými lázněmi) v sobotu od 10 – 18 hodin.

Přihlášky prosím na email lucie.jih@centrum.cz nebo na tel. 776 791 938

***

Více zde: https://luciepolakova.webnode.cz/kdy-a-kam/duchovni-lecba-13-komnat-zlin?_ga=2.265837967.1255019060.1496430906-1396948492.1406883815

***

A TADY UVÁDÍM OSOBNÍ POZVÁNÍ MARTINKY UHŘÍČKOVÉ na 1. seminář do jejího nedávno otevřeného "JINÉHO SVĚTA" ve Zlíně...

 

Ahojky holky,

srdečně Vás všechny zvu na první seminář, který se bude konat v prostoru "Jiný svět" ve Zlíně dne 16. září.

Lucka, která seminář pořádá je psychoterapeutka, vyučuje psychologii na vysoké škole a 25 let se zabývá astrologií. Je maminkou 4 dětí, má spoustu bohatých zkušeností a dělá i hodinové astrologické výklady dle data narození. Pokud byste měla některá zájem, je možné se objednat i individuálně den před seminářem.

Já sama jsem ji osobně zažila, a stojí za to se s ní setkat...

Opatrujte se a užívejte krásné chvilky v radosti a lásce :)

Martina