seminář - "PRADÁVNÁ ALCHYMIE" ve Vesice

11.09.2014 11:45

Seminář "PRADÁVNÁ ALCHYMIE" - Vracíme se ke svému mocnému středu

 

Termín: 26.-28.září 2014 (pátek až neděle)

V pátek 26.09. příjezd na místo v 15,00 hodin, začátek je v 16,00 hodin
V neděli 28.09. je závěr v 16,00 hodin

Místo konání: léčivý slaměno-hliněný domek postavený dle principů posvátné geometrie ve tvaru Jádra.
Nachází se na Vysočině, 10km od Velkého Meziříčí, v údolí řeky Oslavy, u Dolních Heřmanich. Přesnou navigaci obdržíte po zaslání Vaší přihlášky.

Cena: 2.770,-Kč na osobu (zahrnuje program a polopenzi - 2x snídaně, 3x hlavní jídlo - vaříme vegeteriánsky a vegansky z BIO potravin a farmářských produktů)

Záloha se hradí ve výši 770,-Kč na účet 107-1226280257/0100.

Ubytování: je vícero možnosti 
              1. ve vlastním stanu na pozemku, který k Vesice přináleží
              2. ve Vesice na vlastní (silnější) karimatce a ve vlastním spacáku (podlaha                   je z modřínu, proto je vhodné mít třeba nafukovací karimatku)
              3. za příznivého počasí - pod širým nebem 

O místě - je magické:-) Nádherný kraj řeky Oslavy. Od nejbližší vesnice se nachází přibližně 2 km. Vesica je postavená na jižním svahu, za "zády" má les a před ní se otevírá náruč v podobě údolí, kterou protéká řeka. Element vody, který v každé kapce nese informaci Oslavy.

O programu - bude magický:-) Vesicu máme nyní rozezvučenou zvukovými frekvencemi Gongů, Didgeridoo a Navaho fléten. Je to místo rozpomínání. Stačí být v přijetí, které otevírá cestu k vnitřním strukturám tvořícím Květ Života. V Jádru se rozpomínáme na principy Stvoření, na harmonický vztah Muže a Ženy, na svou světelnou podstatu. Naše fyzické tělo je obraz, který projektuje čisté vědomí. Jedná se o poznání, které již neplyne z mentální úrovně. Ta tento koncept nezná.

Odkud tedy pochází? Přímo ze Středu. Kdo se stabilizuje ve svém mocném středu, začne vnímat věci a bytosti kolem jiným způsobem. V praktickém významu to přináší uvolnění se do změn, které si naše duše přeje, a ke kterým nás v současné době vede. Ve své pozemské zkušenosti tak procítíme, jaké to je, "být veden vnitřním hlasem", spoléhat se intuici, navyšovat svou vibraci.

Vše si tvoříme sami. Každé setkání, každou činnost. Neexistuje žádná situace, se kterou bychom na úrovni duše nesouhlasili. Kdo to uvnitř sebe uzná, otevře se plynutí. Zvědomí si svou sílu, kterou užívá v moudrosti.

Stojí to za to. Jít do těchto změn. Jakmile v sobě rozpoznáme světelnou bytost, otevřou se v realitě "hmoty" možnosti, které do té doby nebyly vidět. 

Vyzařování z mocného středu nerozlišuje, co je pro nás dobré, a co je špatné. Z mocného středu vnímáte vše přicházející v jednotě.

Zvýšená frekvence Vám otevře "obrazy", které jsou mnohem barevnější a veselejší, než ty předchozí utkané z nižších frekvencí. Čím vyšší frekvence, tím intenzivnější je pocit z přítomnosti Světla. 

S tímto poznáním, přestáváte "řešit". To má stále nízkou frekvenci. Stejně jako "kontrolování", " přesvědčování", "natíraní se na bílo". S vyšší frekvencí přichází touha realizovat sebe sama v té nejautentičtější podobě. Máme zodpovědnost za vyjádření svého Já... neneseme zodpovědnost, jak se sebevyjadřuje jiný člověk.

Přijďte si zvědomět svou pozemskou existenci do Vesicy. Sama Země si tu přála takové místo mít. U sebe vnímám, že mám o něj pečovat, rozvíjet ho, svolávat a vést setkání těch, kdo mají zájem spolutvořit novou realitu. 

Budeme dýchat v jednotě, ve vědomém napojení na Prapůvodní Zdroj, cvičit, meditovat, tančit. Čekají nás pradávné alchymistické postupy, které "rozsvěcují" vnitřní krystal. Po víkendu budete odjíždět se sebeuvědoměním své vlastní krystalické podstaty.
 

Staniž se, Gabriela

                                         BE LOVE