rozpomínání v Uherském Hradišti...

25.11.2016 17:20

GABRIELA DUŠKOVÁ - KVĚT ŽIVOTA - jeho mystéria a kvantová podstata...

3.12.2016
 

ROZPOMÍNÁNÍ V UHERSKÉM HRADIŠTI. Kdo to máte kousek, komu z Vás se otevírá srdce, věří, že realitu si tvoříme sami anebo byste se rádi vlně probouzení otevřeli, přijďte. Vytvoříme něco velmi krásného. Nádherný pocit v těle. Ticho a klid.

CELODENNÍ WORKSHOP – SPOLUTVOŘENÍ
(na konci pozvánky najdete podrobnosti)

KVĚT ŽIVOTA – jeho mystéria i kvantová podstata

Místo konání – UHERSKÉ HRADIŠTĚ, centrum Avalon, Na Splávku 516

Termín – 03.12. 2016, sobota, od 10 - 18 hodin

Program –

Společně budeme objevovat mystéria posvátné geometrie, stejně jako její kvantovou podstatu v kontextu vlastního těla. Po celé planetě Zemi najdeme vyobrazení jednoho ze základních symbolů, který do této oblasti přináleží, a kterým je Květ Života. Rytiny, malby, laserem vytvořené „matrice stvoření“ pocházejí z různých období a kultur.

Jak je to možné?

Ne všichni zapomněli na základní designskrze který Vesmír tvoří. I když na jemnohmotné, kvantové úrovni není vidět, přesto je všudypřítomný. Připomíná a vede nás k vidění souvislostí a pravdě.

S optikou zaměřenou na posvátnou geometrii zjistíme, že i naše děti mají otevřenou budoucnost na nádherné Gaii. Záleží na úrovni, ze které se díváme a realizujeme věci. Pokud se tato přímo prolíná s poznatky kvantové fyziky, tak síla, která se dává do pohybu, přeskupuje zmatek do harmonie. Na nás je, abychom proto tvořili příležitosti. Mimo jiné s tím souvisí opuštění zavedených postupů a  odklonění se od mainstreamu, tím že vystoupíme ze své komfortní zóny a následujeme srdce.

Celý den je věnovaný rozpomínání.

I když se naše racionální mysl bude ozývat, spolu se svými argumenty ohledně složitosti změn a proměn, pravda je jiná. Kdo žije a tvoří ze srdce, tomu se ohromně zjednoduší život.

Květ Života vyzařuje jemnost. Ta souvisí s citem. A tak spolu změníme jedno paradigma. Pravou sílu zpátky získá ten, kdo má odvahu otevřít své srdce a cítit. Být citlivou bytostí. Staré vzorce nás utvrzovaly v tom, že moc přináleží necitlivým („obrněným“) lidem. Pravda to není. Moudrost se do těla vrací tehdy, když zcitlivíme, zjemníme, ztišíme se a zaposloucháme.

Konkrétně nás čeká – meditace, vizualizace, povídání na téma posvátné geometrie a Květu Života, cvičení (QiGong), tanec, sdílení, radost, propojení, přesah

K účasti na workshopu není nic zapotřebí – ani žádná konkrétní znalost, ani dovednost. Vše máme uvnitř sebe. Na vše se jen rozpomínáme.

Přihlášky – Centrum Avalon Uherské Hradiště, www.avalon-uh.cz, E-mal: avalon-uh@seznam.cz, tel. 732 354 898

nebo Gabriela Dušková – E-mail: gabisoul77@gmail.com, tel. 737330250

Před blížícím se datem Vám přijdou podrobnosti k akci (přesná navigace, co si vzít s sebou a podobně)

Cena – 555,-Kč v předprodeji do 25.11., po tomto termínu a cena na místě je 590,-Kč

 

PODROBNOSTI K WORKSHOPU -

MÍSTO KONÁNÍ – Uherské Hradiště, centrum AVALON, Na Splávku 516, https://www.avalon-uh.cz/kontakty/, (Orientačním bodem, jak se dostat k Avalonu, je vlakové nádraží, které je od centra dvě minuty chůze. Také je z obou stran nádraží parkoviště, kde se platí na neomezenou dobu 20 Kč. Avalon je v prvním patře dvoupatrové budovy, na balkoně budovy je velká plachta s nápisem Avalon)

ZAČÁTEK – v sobotu 3.prosince, od 10,00 hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 9,40 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít.

KONEC – v 18 hodin

OBČERSTVENÍ – během dne si uděláme pauzu na oběd, v dopoledním a odpoledním bloku pak budou kratší pauzy. Vezměte si s sebou nápoje, které máte rádi – termosku s čajem, mošt, studánkovou vodu.

Pokud máte úrodu na zahrádce, rádi byste se podělili, nebo máte chuť a náladu přinést pro ostatní něco dobrého – vegetariánského, nebo veganského, případně raw, tak vše je vítáno.
Čím více rodinnější bude náš workshop, tím hlubší propojení a léčení se bude dít.
Na závěr doporučuji LEHKOU, DIETNÍ STRAVU PO CELÝ ČAS, i pár dní předem, a třeba napořád poté. Naše těla tolik jídla zase nepotřebují. Vědomou změnou budeme šetřit nejen sebe, ale také přírodu kolem.

OBCHOD NA MÍSTĚ - přivezu také věci z přírodních materiálů s posvátnou geometrií – DŘEVĚNÉ KVĚTY ŽIVOTA, MONÁDY, VITRÁŽE, ŠPERKY, POVLAKY NA POLŠTÁŘE apod. Budou nám zvyšovat vibrace na místě, a pokud by Vám něco z nabídky udělalo radost nebo blízkým, tak jsou na prodej.

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY)

PROGRAM –
- Energetická cvičení (QiGong)
- Meditace, vizualizace
- Praxe ve dvojicích
- Tančení
- Jemné léčivé doteky
- Sdílení, povídání, plynutí

Podstata Květu Života, posvátná geometrie, která je obsažena v každém atomu, se projeví, když se ztotožníme se skutečností, že jsme samotným vědomím, nejen tělem... ale především jeho velkým přesahem.
Z přesahu bude celý workshop vedený. Intuitivně, spontánně, ne z hlavy, ale z esence, kde si neseme moudrost a vědění předků i budoucích generací.