přednáška ve zlínském Studiu "Z" - "Očkování - pomáhá anebo škodí?

27.09.2016 20:29

MUDR. LUDMILA ELEKOVÁ...

7. října 2016...
Přednáška  "Očkování - pomáhá nebo škodí?"
 

18:30 hod

KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z
VSTUPENKY ZAKOUPÍTE NA POKLADNĚ DIVADLA, TEL: 577 636 207, 737 227 856

MUDr. Ludmila Eleková, praktická lékařka pro dospělé na Praze 4 - Chodov, na sebe upozornila, podobně jako její kolega MUDr. Hnízdil, neortodoxním přístupem k medicíně a kritikou stávajících poměrů ve zdravotnictví, nahrávajících především velkým farmaceutickým firmám, tzv. farmalobby. Její kritika a varování se vztahují především na vakcinaci, neboli očkování...
MUDr. Eleková dlouhodobě varuje před škodlivostí očkování; naopak správně vysvětluje, že jedinou ochranou před nemocemi je dobrá imunita, kterou očkování naopak ničí.
 

MUDr. Ludmila Eleková, mluví z praxe a očkování rozhodně nedoporučuje: "Mnoho lidí se nechá očkovat přoti chřipce v mylné naději, že v zimě nebudou nemocní. Jsou pak překvapeni, že nemocní jsou a dokonce někdy více. Očkování totiž oslabuje imunitu. Lidé si totiž běžně pletou běžné virózy s chřipkou.
Existuje více než 200 různých bakterií a virů, které jsou odpovědné za zimní nemoci. Potíž je v tom, že klinicky jsou si podobné, z klinického obrazu nejde určit původce nemoci, ani jestli je to virus nebo bakterie. Jde-li vám o to, abyste byli v zimě zdraví, musíte udělat úplně jiná opatření, než se nechat očkovat".

MUDr. Ludmila Eleková absolvovala fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, získala atestaci v oboru všeobecného lékařství, pracovala jako praktická lékařka. Od roku 2007 se věnuje pouze alternativní léčbě a homeopatii.

Videa:

https://cestyksobe.cz/mudr-ludmila-elekova-nezadouci-ucinky-ockovani/147


Cena 250 Kč