plynutí...

02.03.2018 18:57

JAKUB STŘÍTEZSKÝ...

Plynutí.

 

 

V životě zažíváme chvíle, kdy se věci daří a vše do sebe zapadá. V práci, ve vztazích, v každodenních maličkostech. Jako bychom mávli kouzelnou hůlkou a vše se děje, jak má. Jsou to chvíle, kdy jsme sladění sami se sebou i s okolním světem.

 

Říká se tomu plynutí (anglicky flow, nebo the zone). Je to stav, ve kterém jsme plně přítomní a ponoření do toho, co právě děláme. V cestě nám nestojí žádné překážky, ztrácíme pojem o čase a jsme zajedno s tím, co děláme. Plynutí se také popisuje jako kombinace plného zapojení, uvolněné koncentrace a radosti z aktivity. S tímto stavem pracují vědomě například vrcholoví sportovci.

 

 

 

 

 

Plynutí se nedá vyrobit, pouze umožnit. Pomocí Human designu však můžeme popsat ingredience potřebné k tomu, abychom plynuli. Té hlavní se v jazyce Human designu říká PROFIL.

 

Na semináři PLYNUTÍ se propojíte s tím, co beztak žijete každou chvíli svého života, ale co většinou nevnímáte. Seznámíte se s vaším profilem a díky tomu budete moci ve svém životě lépe plynout.

 

Více informací a přihláška

 

 

 
 
 

 

Novoroční tranzit - video

 

 

Na této stránce popisuji, jak nás po celý rok ovlivňuje postavení planet ve chvíli, kdy začíná nový roční cyklus. Slíbené video s informacemi o těch letošních vlivech můžete shlédnout dole na stránce.

 

 

 
 
 

 

Chcete se dozvědět více o Human designu?

 

 

Kurz PRAVDA V NÁS začíná již 14.3. - přihláška a více informací zde.

 

 

 

 

 

 


Přeji vám krásný, plynoucí den :)

 

Jakub Střítezský

 

 

 

 

 

 

humandesign.cz

Facebook       LinkedIn   Google+