od Zdenky Blechové...

30.08.2015 15:57

Chci vás informovat o tom, že nové karty "Obraz mé duše," budeme rozesílat dle vašich objednávek koncem příštího týdne.


Jak jsem již psala několikrát v poselství, karty mají vyjít 1. 9., a vy jste měli možnost si je zakoupit v předprodeji během srpna za akční cenu. Proto jsme vám zatím nemohli karty poslat, když jsou  ve výrobě. V životě je třeba lépe číst informace, abych věděla. Zároveň upozorňuji, že objednávky převodem na účet, které nebudou zaplaceny do konce srpna, nemají nárok na slevu. Od 1. 9. budou karty v prodeji za normální cenu.

Zvu vás tuto sobotu 29. 8. od 14 - 21 hod. na povídání o dracích a vodě k nejstaršímu kostelíku Sv. Jiřího v Plzni Doubravce. Akce bude obohacena o koncert skupiny Yellow Sisters. Na akci budu mít nové karty "Obraz mé duše" a vy si ho můžete zakoupit v mém stánku za akční cenu. Zároveň ve stánku budu dělat krátké výklady z karet. Těším se na vás.


.......................................

 

Rozdíl mezi dračí a vodní energií

Pokud dá člověk přednost své dračí energii, rozhodl se poprat se svými zápornými složkami osobnosti. Každý v sobě nosíme klad i zápor ve svých vlastnostech. ŽIvot je v podstatě jednoduchý a stačí ho vnímat pomocí symbolů. Ne náhodou se v pohádkách hovoří o boji proti devítihlavé či třináctihlavé sani (znamená to boj s našimi devíti či třinácti zápornými vlastnostmi). Boj s drakem, je bojem s naší nezkrocenou silou, která v syrovém stavu může působit jako pohroma, ovšem ve zkroceném stavu se chová jako síla, která tvoří s Vesmírem. Když v sobě utneme hlavu všem našim stínům, nebudou se v nás ozývat žádné strachy a my můžeme s láskou tvořit.
Naše dračí síla se nachází v oblasti našeho bříška, buď se dokážeme čelem postavit tváří v tvář různým zkouškám v životě, nebo se raději schoulíme do sebe, protože se bojíme utkat s drakem.
V pohádkách se hovoří o boji Jiříka s drakem a ne náhodou lidová pranostika praví: „Na Svatého Jiří vylézají z děr hadi, žáby, štíři.”

......................

Původní Plzeň byla vybudována na místě dnešního Starého Plzence. Denně tam v podhradí začínali svoji práci řemeslníci. Brzy se zjistilo, že stísněné podhradí nemůže stačit rozmachu řemeslné výroby, a proto lokátor krále Václava II. Jindřich, začal hledat nové místo. Nalezl místo na soutoku čtyř řek Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže a nazval je Novou Plzní. Lidé, kteří bydlí v oblasti vody, jsou většinou empatičtí. Dokáží se vcítit do problému druhého, ale nechtějí řešit své vlastní emoce, které mají v sobě potlačené. Když v sobě začne člověk řešit své emoce, dostaví se slzy jako prostředek k odstranění blokád. Tělo čistíme i pomocí potu a moči, kdy se z nás odplavují nezdravé částice. Pokud člověk správně pochopí tok svého života a nechce jít v proudu druhého, ale dovolí si plynout svým životem, může svým klidem léčit okolí. Správně zvolený životní tok působí jako balzám na duši a vše očišťuje, špatně zvolený životní tok působí jako soucítění s druhými, kdy neřeším sebe, ale je. Protože se nezaobírám vlastním plynutím, ale plynutím druhého, můžou přijít emoce, že ten druhý nechápe můj proud a chce jít jiným proudem. Pokud vytvářím svůj vlastní tok, všichni se spojíme v mohutné řece. Energie vody se nachází v naší druhé čakře, pod bříškem jako součást mezilidských vztahů.


 

 

Ještě stále se můžete přihlásit do mé školy v Ostravě a v Praze. Více informací naleznete na

https://www.zdenkablechova.cz/skola-zdenky-blechove

Můžete zvolit celou školu, nebo jen jednodenní či dvoudenní semináře, anebo navštívit v rámci školy přednášky v Ostravě a v Praze. 
 

Nové karty vyjdou 1. 9. a budou stát 550,- Kč. Vy si je můžete nyní objednat v eshopu  za akční cenu 300,- Kč. Karty jsou i součástí předplatného na rok 2015.


https://eshop.zdenkablechova.cz

....................................................................

Milí přátelé,

vytvořila jsem již deváté karty. Karty obsahují 32 náhledů do duše. Každou svou novou knihou, CD nebo kartami řeším i sama sebe, a protože tyto karty jsou obrazem našeho nitra, daly mi dost zabrat. Skrze karty jsem nahlížela do všech obrazů své duše, kterými jsem prošla. Sice jsem z Vesmíru přijímala channelingová poselství zvolna jako vždy, ale přesto jsem se cítila unavená a vyčerpaná.

Kontakt s mým nitrem mě vedl hluboko až na dno studny. Každý kráčíme ve svém žití ke své studni osudu a každý ji čistíme, aby byla dokonale čistá a my se ve studánce mohli vidět takoví, jací jsme. Abychom přijali svůj skutečný obraz a nehráli si na někoho, kým nejsme. Na tyto karty mě Vesmír připravoval mnoho let. Obrázky, které jsem namalovala automatickou kresbou, čekaly na své vydání i 16 let. Jsou v nich mé prožitky, kdy jsem se napojila na určitou emoci a vykreslila ji.

Karty vždy tvořím po pobytu v Itálii, která je pozůstatkem Atlantidy, a tudíž i naší minulosti. Je tam dodnes silná energie, která ovlivňuje celý mnou vedený kurz sebepoznání a samozřejmě i mě. Letos v létě v roce 2015 ke mě na pláži přišla informace: Už jsi se odhmotnila, už zde žije jen tvé tělo, ale tvá mysl je neustále s námi. Také jsem poprvé dostala jako poděkování na konci kurzu od děvčat krásné tři růže. Brala jsem to jako poselství z Vesmíru. Dar za vykonanou práci na Zemi a děvčata byla jen zprostředkovatelem. Všichni jsme zaměstnanci Vesmíru a všichni svojí prací přispíváme k lepšímu vývoji všeho na Zemi i ve Vesmíru. Vše je vzájemně propojeno. A tak čím hlouběji se umíme podívat do sebe, tím hlubší je náš kontakt s anděly a celým Vesmírem.

Návod na výklad karet:

Tyto karty vám pomůžou se podívat do sebe a uvědomit si, co se ve vás právě děje. Návod je jednoduchý. Zamícháte si balíček karet a na otázku: „Co se ve mně právě odehrává?” si vytáhnete kartu a přečtete si sdělení k ní v knize. Další kartu tahejte po měsíci či po třech měsících.

Více: www.zdenkablechova.cz