Nové Diáře Inspirace 2017...

13.09.2016 10:05


KVĚTOSLAVA KOLOUCHOVÁ...

Předprodej Diáře Inspirace 2017...

Srdečně zdravím...

...a upozorňuji, že Diář pro rok 2017 je již v tiskárně. Opět jako loni nabízím předprodejovou slevu při objednávce a platbě do 23.9.2017. Balíček vám dorazí hned jak diáře přijdou z tisku.


Letošní téma jsou archandělé. Dle klasické angeologie jich je sedm,  tedy pět z nich jsem nakreslila v mužské i ženské verzi. Kromě Michaela a Gabriela. 

V diáři tedy najdete: Michaela, Gabriela, Anaela, Samaela, Rafaela, Zachariela, Orifiela. Odpovídají planetám: Slunce, Luna, Venuše, Mars, Markur, Jupiter, Saturn - a jsou přiřazeni k jednotlivým astrologickým znamením dle jejich tradičních planetárních  vládců. Věřím že i letos diář potěší.
 Cena je stejná jako v loňském roce:

V obchodech 129 Kč. V našem e-shopu 119 Kč. Předprodejní cena 108 Kč.

Při vyšších odběrech opět velkoobchodní cena i pro nepodnikatele. Do 23.9 tedy 5 ks za 469 Kč a 10 ks za 849 Kč.

Diáře jsou krásné jako dárky, ale to už asi víte :-). Děkuji velice za Vaše objednávky v e-shopu, moc si toho cením a opravdu mě tím podpoříte.

Letos jsme doufám v pečlivé editaci vychytali všechny chybky, snad andělé drželi ochrannou ruku. Našeho oblíbeného tiskaře bohužel nedávno postihl celkem vážný zdravotní problém (tisk diáře jde podle plánu), kéž se co nejdřív uzdraví a dál tiskne s láskou (což je jeho motto).

Doufám, že i letos se Vám diář  bude líbit a bude Vám přinášet radost.

PROHLÍDKA DIÁŘE ZDE

E-SHOP ZDE

 

 


přeji krásný čas
Květa Kolouchová

www.pracenasobe.cz 
www.kalendarsily.cz