nová Kryonova kniha...

10.07.2016 21:17
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 7 - DOPISY Z DOMOVA      
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 01 Červenec 2016 07:02

Milí přátelé,

již jsme si všichni na to vlastně i zvykli, že vždy po několika málo měsících máme tu úžasnou příležitost seznámit se s další Kryonovou knihou. Je to skoro neuvěřitelné, že již bylo vydáno celkem 7 knih. A je velmi radostné, že všechny byly dost rychle rozebrány a bylo nutné pořídit dotisky. Vidíme to zřetelně jak narůstá množství fanoušků Kryonova učení také v masivním nárůstu sledování Kryonových poselství, která jsou pravidelně zveřejňována na českém Kryonově webu , jako i zde na našem webu a dále pak na řadě dalších webů, jejichž provozovatelé Kryonovy channelingy rádi přebírají.

A dnes, 3 měsíce od vydání Kryonovy knihy „Partnerství s Bohem“ vás, všechny příznivce učení Kryona, můžeme potěšit zprávou, že v těchto dnech vyšla další kniha, v chronologickém sledu Kryonových knih, kniha 7 - DOPISY Z DOMOVA.

 

 

A je to kniha, která přichází jako na zavolanou, právě včas. Je sice pravda, že originálně vyšla tato kniha již před sedmnácti lety, avšak jak je tomu u Kryonových sdělení normální, nic neztratila na své autenticitě či aktuálnosti. Vychází synchronně s rozvojem vědomí v naší společnosti. Dost lidí již prošlo různým duchovním vývojem, které si v nějaké míře utřídili a utříbili a pozvolna se v naší kotlině formuje vyšší vědomí, které zde po staletí bylo potlačeno a Kryonova kniha 7 může být kvalitním faktorem jeho kultivace a dalšího rozvoje.

A v té návaznosti vzniká potřeba si ujasnit různé základní otázky naší souvislosti se světem za závojem, jak ho nazýváme, a více si tak uvědomit kým, kdo jsme. Uvědomit si také tu nepřerušenou spojitost. Že sice jsme si oblékli na část sebe, dočasně, šat z našich krásných fyzický těl, která vytváří naše buněčná struktura, ale jinou částí jsme stále za závojem; jsme tak spojeni se svou duchovní rodinou. Se všemi těmi, kteří s námi procházejí a procházeli mnoha inkarnacemi a umožňovali nám zažívat v průběhu času různé situace, různé lekce v nichž jsme si museli to či ono uvědomovat, jejichž prostřednictvím jsme hledali cestu k Bohu, zjišťovali, že vlastně hledáme sebe a cestu k sobě. A často to byly situace, které nám způsobily velikou bolest. Přesto byly poskytnuty s láskou. Láskou jakou si v lidské mysli ani neumíme zatím představit. Uvědomíme si to ale tehdy, když dostatečně pochopíme kdo jsme, když pochopíme tu hru, která za tím vším v našich fyzických životech je a když se vcítíme do vědomí svých Vyšších já, svých Zlatých Andělů, do vědomí sebe. Pak jsme schopni překonat ty bariery lidské mysli, lidských emocí, postoupit dál (jak rádi říkáme „výš“) a začít vnímat tu čistou lásku.

A o tom nám tato jedinečná kniha vypráví. Ovšem nevypráví to nějak, jak bychom si to rádi představili, nějak „technologicky“, ale způsobem duchovním, kdy řádky jsou naplněny energií Ducha, energií rodiny a my, když jsme již na to připraveni, to vše můžeme „on-line“ zažívat, prožívat a prociťovat. Všechna ta uvědomení, okamžiky „AHA“, kdy to s námi často i nějak „zacvičí“, někdo zalapá po dechu, jiný upustí i slzičku. Proč ne, že. Co se dere na povrch, je dobré pustit a své bytí tak uvolnit.

Není to ale vše, co v knize může studující duchovní podstaty života najít. Kniha i předkládá informace k postupu lidské společnosti v čase, s čím se potká a hovoří o přechodu do nového milenia. Což jsou zdánlivě skutečnosti již překonané, ale jen zdánlivě. I přesto, že jsme tímto milníkem již prošli je třeba pochopit mnohé skutečnosti, které obrazec doplní a ucelí. A pak teprve vzniká hlubší duchovní poznání a „zvědomění“.

Dále pak také řádky s dalšími poznáními o planetě Zemi, o krystalické i magnetické mřížce. Ale také, později v knize, o mřížce kosmické. Ta je pro nás většinou novinkou, ale brzy čtenář pochopí její místo v životě vesmíru, galaxie až i nás samotných individuálních bytostí. A dlouholetá spolupracovnice Lee Carrolla, Peggy Phoenix Dubro, se s námi podělí o své poznatky k využití kosmické mřížky.

Pochopitelně, nelze opomenout to, co je stále velmi důležité, vlastně to základní. I zde se Kryon věnuje dalšímu výkladu vztahu Temnoty a Světla. Pokud tedy někdo stále ještě nějak tápe, neví si s tím poradit, ani nemá v blízkosti osobu, která by mu poradila, pak zde jsou dostatečně srozumitelné další informace, které navazují na ty z předchozích knih.

V neposlední řadě chceme také upozornit jednak na část s channelingem pro pracovníky OSN a na části věnované Židům, neboť jak víme, sehrávají v životě a vývoji lidstva významnou roli. Přímo pro ně, aby věci i oni sami lépe chápali jsou v knize samostatné řádky...

A na závěr pak je v knize oblíbená část otázek a odpovědí na skutečně dost témat, aby si každý našel nějakou, která má pro něj vyšší význam.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha je zatím nejrozsáhlejší vydávanou knihu Kryona v češtině – má 450 stran.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihy lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu kniha@transformace.info Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu transformace-zpravy@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.

A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 395,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 440,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska níže doplňuji cenu v eurech – (v návaznosti na dnešní kurs, 30.7. 2016. Proto může být v době objednání cena mírně jiná.) - 14.90 €.

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:

Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava

1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy je 110,-Kč (doporučený balíček; pošta zvýšila hodnotu svého ručení obsaženého v ceně služby. Proto je možné tento produkt využít a jako individuálně pojištěný balík zasílat knihy až od počtu 3 knih a z toho vyplývající ceny)

Poštovné a balné pro 3 a více knih je přibližně od 130 do 145.-Kč (balík do ruky)

Pozn.: cena dopravy pro všechny předchozí knihy je od dnešního dne platná také takto jak je výše uvedeno.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese kniha@transformace.info Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech jak je již výše uvedeno, což zlevňuje bankovní služby.  Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 185,-Kč (asi 7,00 €), ovšem za předpokladu, že zásilka nepřesáhne hmotnost 500g. Od 501g, tj, pro knihu 6 (520g) a také knihu 7 (555g) poštovné činí 230,-Kč (asi 8,70 €)

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu k počtu knih.

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 6 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA. Těm, kteří zatím příliš Kryonovo učení neznají doporučujeme pro zorientování, kromě níže uvedených informací, také článek "O Kryonovi a učení, které lidstvu přináší"

Knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 – 3 (ZDE, ZDE a ZDE), které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 (ZDE a ZDE) pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů, které čtenářům nenásilnou formou předají duchovní moudrost využitelnou ve fyzickém životě a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem (ZDE) se vrací zpět k charakteru knih 1-3 a přináší pokračování učení, ovšem „level“ se zvyšuje, předpokládají se již určité znalosti a také již nějak více otevřené vědomí, které umožní uchopení uváděných hlubších informací k souvislostem fyzického a duchovního resp. Energetického života. Kniha se zabývá duchem lidské bytosti, spojením s Bohem, lidskou biologií a jak ji vědomě ovlivňovat (zatím tak činíme nevědomě mnoho si tak neprospíváme), hovoří o vzestupu lidstva, indigových dětech, pojednává také o globálních skutečnostech v rámci channelingů pro OSN, jakož i obsahuje celkem rozsáhlou část o tvořivém záměru, o tom jak při jeho manifestaci ve hmotě spolupracovat s Bohem tzn. hovoří o spolutvoření a pak také větší počet otázek a odpovědí.

Kniha 12 – Dvanáct vrstev DNA (ZDE) , která vyšla jako první Kryonova kniha v ČR, a jež je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. O čem tato kniha je zřejmé již ze samotného názvu – o naší lidské DNA, základu našeho fyzického života. Není to však práce vědecká, pojednávající o biochemii DNA a biochemických souvislostech, ale je to plně kniha ezoterická a takto i k DNA přistupuje. Odhaluje ji jako elektromagnetické informační kvantové pole, které je spojeno s biochemickou naší dvojšroubovici a které je jejím řídícím elementem. My sami si DNA systematicky programujeme a v jistém rozsahu měníme, jelikož skrze ono informační pole a jeho spojení s naším vědomím neustále na DNA působíme. Všechny aspekty toho jsou v knize vysvětleny a lze říct, že uchopením těchto poznatků získává čtenář moc nad sebou, stává se, resp. může se stát mistrem svého života, jeho vědomějším tvůrcem. A dále pak, což velmi důležité a neopominutelné – kniha pomáhá více otevřít vědomí již nějak probuzeného a vědomějšího člověka na vyšších vibracích kvantovosti, kvantovému vnímání skutečností života.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - https://kryon.webnode.cz/