nová kniha Karla Spilka - ŽIVOT JSI TY...

21.08.2017 19:00

KAREL SPILKO - 18.9 vychází JEHO nová kniha... 

ŽIVOT JSI TY
 
Můžete si ji již nyní objednat v eshopu na www.matrix-neo – přímý odkaz je https://www.matrix-neo.cz/shop_produkt.php?id=80 , kde najdete anotaci i ukázku knihy.                 
V případě objednávek do 15.9 je kniha nabízena za akční cenu 150,-Kč (místo 200,-Kč).
Objednávky budou postupně vyřizovány po jejím zářijovém vydání.

Tato kniha vám odpoví na otázku, jaká je naše skutečná podstata. Po jejím přečtení budete vědět, kdo doopravdy jste. Zjistíte, že láska k sobě je jediný bezpečný přístav ve vodách fyzické reality. Jakmile se začnete mít rádi ve všech situacích a za všech okolností, a dokonce začnete s láskou přijímat všechny své vlastnosti, nad mnoha věcmi, které vás do dnešního dne trápily, se již jen usmějete a život se výrazně zjednoduší. Vše, co hledáme, vše po čem toužíme a co nás ve skutečnosti pod povrchem věcí, vztahů přitahuje, je Láska, protože tak, jak se chováme k sobě a k ostatním, chováme se k samotnému Životu, kterým ve skutečnosti jsme my sami. Výsledkem tohoto poznání bude, že začnete žít s jistou lehkostí a bez kamenů na cestě.

 
Ebook (elektronická kniha ke stažení) je již v nabídce na https://www.matrix-neo.cz/shop_produkt.php?id=78 - do 15.9 také za akční cenu 100,-Kč (místo 150,-Kč).

www.matrix-neo.cz