NEWSLETTER od Ivanky ADAMCOVÉ - NOVINKY PRO VÁS - květen 2015...

23.05.2015 17:53

Zdravím Vás moji milí,

 

nadešel čas se s vámi podělit o nové informace, které přicházejí a dát vám možnost vidět, že opravdu VŠE JE DOBRÉ :-)

Vaše otázky jsou stále více směřovány ke konkrétním událostem a situacím a většina z Vás se ptá na velmi důležité věci a to je dobře.

Proto jsem byla velmi ráda, když se najednou objevilo tolik lidí, kteří sami nabídli pomoc se zpracováním těchto Vašich dotazů a zveřejněním, tak abyste mohli najít pro sebe právě tu vaši odpověď.

 

Ráda bych touto cestou poděkovala všem lidem, kteří se aktivně zapojili a zapojují do práce okolo tvoření pro Vás všechny a věnují se přípravě např. materiálů s audii, videi, knihou či článků do tisku.

 

FACEBOOK NOVINKY

 

První novinkou, kterou pro Vás máme připravenu je možnost sledovat webové stránky na FACEBOOKu a shlédnout např. i videoodpovědi, které společně s Liborem Fejtou pro Vás připravujeme. Najdete zde i doslovný přepis těchto odpovědí.

https://www.facebook.com/IvaAdamcovaOtazkyAodpovedi

nebo

https://www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz/facebook-skupina/

Do FACEBOOK skupiny se můžete přihlásit a sdílet s ostatními Vaše radosti i starosti. Možná poznáte vaše spřízněné duše a společně najdete cestu a řešení Vašich záležitostí. Pomáháte si již navzájem a tím mi velmi ulehčujete. Jste úžasní a sami vidíte, že odpovědi na své otázky máte uvnitř sebe samých. Že odpovědi již znáte, jen se nemůžete rozpomenout. :-)

Přihlásit se můžete ZDE  https://www.facebook.com/groups/1444671499104538/files/

***

 

E-BOOK elektronické KNIHY pro VÁS

 

Druhou zajímavostí pro Vás všechny jsou i E-BOOKy, kde jsou zpracovány do čtené formy dvě přednášky a to přednáška z KŘEČAN, která se konala v říjnu 2011 a přednáška z Ústí n.L., která se konala na jaře 2012. Vysvětluji zde spojitosti mezi našimi bloky, nemocemi a jejich příčiny na jednotlivých čakrách. Z JAKÉHO DŮVODU SE MI DĚJE, TO CO SE MI DĚJE a JAK NAJÍT CESTU K HARMONII.

Velmi děkuji těm, kteří se zasloužili o doslovný přepis těchto přednášek a pomohli s korekturou textů.

 

Je zcela na vaší dobrovolnosti, zda budete chtít podpořit a přispět na rozkvět duchovního centra SLUNEČNICE v Mnichově u Loun a věnovat jakýkoli příspěvek za stažení E-BOOKu.

 

Jste jednou buňkou z celku, která pomáhá tvořit pro ostatní buňky této planety.

 

E-BOOKy jsou pro Vás k dispozici ke stažení:

 

KŘEČANY podzim 2011 ZDE https://www.ulozto.cz/soubory/vsejedobre/kniha-vse-je-dobre/

ÚSTÍ n.Labem jaro 2012 ZDE https://ulozto.cz/soubory/vsejedobre/kniha-navrat-k-jednote-usti-n-l-2012/

***

 

ČASOPIS MEDUŇKA NOVÝ SERIÁL ROZHOVORŮ

 

Třetím pohlazením pro Vás moji milí je několika měsíční seriál v časopise MEDUŇKA, který pro Vás připravila redaktorka Hanička Synková.

Od květnového vydání 2015 zde vychází pravidelný seriál, kde Vám odpovídám na vaše otázky.

 

ČASOPIS JE PRÁVĚ V PRODEJI!

***

NATÁČÍME PRO VÁS FILM "VŠE JE DOBRÉ"

 

Čtvrtou zajímavou novinkou je natáčení filmu "VŠE JE DOBRÉ", kdy jsem byla oslovena ke spolupráci na této nádherné tvorbě pro Vás všechny.

Podrobněji Vás informuje režisér a scénárista Mario Kubec.

 

FILM „ VŠE JE DOBRÉ „

Při poslechu přednášek Ivanky Adamcové téměř všemu rozumím. Ve většině popisovaných příbězích vím o čem mluví. Se vším souhlasím, protože její přednášky o našem lidském bytí se odrážejí i v mém životě a ztotožňují se s ním. O to více mě trápilo, že podle těchto mě blízkých pravd nedokážu také žít. Pochopil jsem, že to je to pravé umění – přenést tyto rady do mého běžného života. Po dalších zkušenostech jsem zjistil, že tento problém se netýká jenom mně. Že nejsem sám, kdo se snaží převést tyto úžasné pravdy do každodenní praxe. Že nejsem sám, kdo chce konečně prožívat šťastný život, popisovaný Ivankou Adamcovou. Některé životní situace jsem si ani v té nejbujnější fantazii nedovedl představit.

A tak jsem se rozhodl natočit o tom všem film. Film, který by jasněji pomohl vylíčit ony svízelné životní situace, které každodenně musíme všichni řešit. Aby všem bylo jasné, proč je vše v našem prožívaném životě dobré. Naším a tedy teď už i Vaším filmem s pracovním názvem „VŠE JE DOBRÉ „ chceme pomoci všem, kteří chtějí žít šťastně, bez trápení, nemocí, zbytečných slz a matoucích otazníků. V tuto chvíli se již natáčí Váš film o Vás.

 

Děkujeme za důvěru a podporu

Váš Mario Kubec  

15.-16. května 2015 Foto z natáčení filmu "Vše je dobré" 

***

Máte chuť se zapojit do společného tvoření. Vítáme jakoukoli pomoc z vaší strany. Film vzniká pro Vás všechny a pro ty, kteří teprve přicházejí a hledají odpovědi na své otázky života.

Na samotnou realizaci filmu je třeba získat finanční prostředky, herecké obsazení profesionálů i amatérů, komparsisty, mnoho pomocníků a asistentů, profesionálů techniků-kameramany, zvukaře, střihače atd. Víte-li o šikovných lidech, kteří by s námi rádi tvořili na vlně "VŠE JE DOBRÉ", dejte nám, prosím, vědět. Prosím ptejte se, doporučte, přijďte s nápadem ....

 

Kontaktní mail na produkci filmu vsejedobre@gmail.com

 

www.vsejedobre.webnode.cz

 

Dobrovolná pomoc každého z Vás je ze srdce vítána a děkujeme za to, že jste součástí této nádherné tvorby. Vaší pomoci si velmi vážíme.

 

Tento projekt vzniká ve spolupráci s neziskovou organizací Příležitost k podání ruky o.s..

Tato nezisková organizace pomáhá vytvořit prostor pro chráněná místa pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Lidé s handicapem, tak mohou najít pracovní uplatnění v chráněných dílnách neziskové organizace např. v Novém Městě nad Metují. Sdružení podporuje i projekt natáčení filmu "Vše je dobré" určeného pro rozvoj a vzdělávání široké veřejnosti.

www.pkpr.cz

 

PODPOŘIT NÁS MŮŽETE DOBROVOLNÝM DAREM

Číslo transparentního bankovního účtu pro finanční podporu:

pro dárce z ČR

Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR

270 0403 555 / 2010 - variabilní symbol 121212

pro dárce ze SR

Bankovní spojení pro platby v EUR v SR

270 0403 555 / 8330 - variabilní symbol 121212

pro dárce ze zahraničí

IBAN CZ2720100000002700403555 BIC kód/SWIFT FIOBCZPPXXX

majitel účtu: Příležitost k podání ruky o.s., sídlo: U Výstaviště 230/11; 170 00 Praha 7-Holešovice

Darované finanční prostředky jsou v plné výši věnovány na projekt "VŠE JE DOBRÉ".

***

 

AKCE KDE JSEM S VÁMI

Ráda bych Vás také pozvala na divadelní hru VÍKEND S BOHEM, kde budu opět hostem a mohu se tak s vámi setkat a podělit se o informace a odpovědět na vaše dotazy osobně.

 

19. června 2015 BRNO - JIŽ ZCELA VYPRODÁNO!!!

20. června 2015 BRATISLAVA - POSLEDNÍ VSTUPENKY !!!

29. srpna 2015 JIČÍN POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÝ VÍKEND S BOHEM a Ivankou Adamcovou

 

VSTUPENKY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

 

www.vikendsbohem.cz

Produkce divadla: +420 731 173 416

***

Také bych Vás ráda pozvala na další  divadelní představení Léčivého divadla Gabriely Filippi "CHLAPEC, KTERÝ VIDĚL PRAVDU", kde budu opět hostem a mohu se tak s vámi setkat a podělit se o informace a odpovědět na vaše dotazy osobně.

4. června 2015 ÚSTÍ nad LABEM - POSLEDNÍ VSTUPENKY !!!

 

VSTUPENKY SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE

e-mail: jana.proksova@seznam.cz

Tel.: +420 603 226 108

***

ČAKROVÝ KALENDÁŘ DOTISK 2015-2016

Na konci roku vznikl ve spolupráci s neziskovou organizací Příležitost k podání ruky o.s. čakrový kalendář 2015, který je nyní upraven pro období květen 2015 - květen 2016.

Každý kalendář je podepsán Ivankou Adamcovou

Kalendář je velmi výjimečnou záležitostí​ a není jen běžným kalendářem.

Jeho životnost a využitelnost po vytržení kalendárií zdaleka nekončí.

KALENDÁŘ je spíše KNIHOU a PRŮVODCEM připraveným, tak aby každý čtenář zde našel odpovědi na své otázky.


Obsahuje:

- sadu 22 kusů reprodukcí na silném hlazeném křídovém papíře-krásných tématických ručních kreseb malovaných automatickou kresbou 

- 27 stran informačních textů a obrázků o čakrách, kde se dozvíte mnoho zajímavého a nahlédnete pod pokličku příčin a následků našich odporů na naše zdraví a spokojenost

- standardní kalendárium 2015-2016

- silnou zadní stranu z recyklovaného papíru

- skládá se celkem z padesáti dílů na hladkém křídovém papíře.


Vždy máte možnost si dle aktuálního naladění vybrat obrázky, které vnímáte, že jsou Vám v tu danou chvíli příjemné. Díky kroužkové vazbě si můžete přetočit jak text tak obrázky. Máte tak velké množství variant pohledů a povídání aktuálně na očích.


Děkujeme všem, kteří se podíleli na tvoření a přípravě.

Tato kreativní energie je zde pro Vás a věříme, že rozzáří Vaše oči a naplní Vás radostí.

Celý kalendář je laděn podle učení, které k Vám přináší mystička Ivanka Adamcová již několik let a najdete zde přímo texty psané její rukou s podrobným náhledem na jednotlivé čakry, s informacemi o tom, jak si můžeme jednotlivé čakry zablokovat, jaké nemoci následně mohou přijít, jak najít cestu k harmonii a nakonec u každého povídání najdete krátké rozjímání. 

Bonusem tohoto kalendáře je rozjímání u šesté čakry, které zde nyní propouští Ivanka mezi všechny bytosti. Přišel již čas....

Výtěžek z prodeje je určen na podporu činnosti neziskové organizace Příležitost k podání ruky o.s.  výstavby duchovního centra SLUNEČNICE v Mnichově u Loun.

Pozn.: Dárce si může hodnotu tohoto daru odečíst od základu daně podle  podmínek § 15, odst. 1 nebo § 20, odst. 8 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění p.p..

 

Objednávky pro ČR je možné realizovat na mailu: kalendar@pkpr.cz

Objednávky pro SR je možné realizovat na mailu: denyspavelko@gmail.com

***

 

JAK POKRAČUJE VÝSTAVBA STATKU SLUNEČNICE v Mnichově u Loun?

 

Také bych Vás ráda informovala o dění na statku Slunečnice v Mnichově u Loun.

 

Stav stavby:

Statek Slunečnice se pomalu a jistě tvoří a to také díky vám všem. Následují některé nové fotky ze stavby, na kterých je patrný aktuální stav rekonstrukce. Rekonstrukce staré budovy se zdá být poměrně náročná a tak si vyžaduje více času, než jsme předpokládali.  To ale neznamená, že nemáme dobré zprávy. V pondělí 11.5. 2015 byly namontovány okna, což nás moc těší. Tímto bych ráda poděkovala Martinovi Houdkovi, truhláři, který nám nabídl velmi příznivou cenu na dodávku oken.

 

Dále bych chtěla poděkovat za dar domácí úpravny vody AQ3, která Statku Slunečnice umožní používat vodu dešťovou a přečišťovat ji hned do několika kvalit vody. Dokonce ve vstupní hale Statku bude kohoutek, ze kterého si návštěvníci budou moci načerpat minerální ionizovanou vodu. Přístroj a finance na repasi, převoz a montáž jsme obdrželi od jednoho milého pána, za což velmi děkujeme.

 

Jak již všichni víme, vše má svůj čas a realizace se stále vyvíjí. Máme hotové zateplení střechy. Máme vybrané firmy na elektroinstalace a topení a neprodleně po montáži oken se firmy pustí do práce.

Budeme vás zase průběžně informovat ... V srpnu pošleme novinky!

 

Veliké díky i všem, kteří  přispívají  finančně nebo hmotnými dary, jako dodavatelé stavebních prvků za příznivou cenu a také všem, kteří přikládají ruku k dílu a to jakýmkoliv způsobem. Díky také všem, kteří nám drží palce.  Vše o DUCHOVNÍM CENTRU STATEK SLUNEČNICE najdete na našich webových stránkách, kde Vás podrobněji  informujeme o postupu stavby a záměru celého projektu.

 

www.mnichov.webnode.cz

 

STATEK SLUNEČNICE 16. května 2015

Máme osazena všechna okna... Hurá !                                       

Obnova původního obloukového klenutí na přístavbě

 

STATEK SLUNEČNICE 26. dubna 2015

***   

NATURA JEWELS NOVINKY

 

Další dík patří lidem, kteří přispívají na výstavbu centra Statek Slunečnice prostřednictvím nákupu šperku na e-shopu www.naturajewels.cz

Brzy bude v nabídce pro velký zájem i stříbrný přívěsek KVĚT ŽIVOTA vhodný i pro muže.

 

Veškerý výtěžek je použit na výstavbu centra v Mnichově u Loun.

 

 

Jakmile budou zařazeny do nabídky, tak vás budeme informovat na Facebooku

https://www.facebook.com/pages/Natura-jewels-cz/289174627867230

Těším se na setkání s Vámi

Vaše Ivanka