akce centra Arkána...MAOK 9. 12. ...

08.12.2014 09:09
 



9. prosince 2014
Vánoční koncert MAOK www.maok.net


KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z, tř. Tomáše Bati 4091/32, 761 87 Zlín
VSTUPENKY POUZE V PŘEDPRODEJI MĚSTSKÉHO DIVADLA ZLÍN
(pokladna divadla 577 636 207)

18:30 hod
 
Jako každým rokem v tomto krásném poetickém předvánočním čase, i tentokrát se zaposloucháme do nádherných tónů a zpěvu Maoka… Maok je jedinečný hudebník, jehož hudba plyne s přítomným okamžikem.
 
Koncerty s takovou přítomností, jakou dokáže Maok vytvořit, mohou se dít právě díky jeho spojení skrze 7. čakru. Ta nás spojuje se vším, co nás samotné přesahuje a dodává tak našim běžným činnostem hluboký spirituální rozměr. Přijďte se s námi ponořit do hloubky jeho hudby a projevit sama sebe tak, jak jste se možná ještě nezažili….


https://www.youtube.com/watch?v=ccuk6-L0518&
https://www.youtube.com/watch?v=WFTthyDsyJc
https://www.youtube.com/watch?v=ckW0-ZiQjls
 

 Cena 250 Kč

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

13. prosince 2014
Kurz “Transformace emocí”
Helena a Lukáš Hudečkovi
https://www.peceodusi.net
 
10:00 – 16:00 hod
 
Emoce jsou jedním ze základních vlivů našeho života. Rozhodujeme se na základě našich vnitřních přesvědčení, pocitů a zkušeností, které jsme získali, přejali či přijali jako svoji "pravdu".



Tyto vzorce však nemusí být naší pravdou a tím, kdo ve skutečnosti jsme. Mnohá přesvědčení a názory doprovází emocionální náboje, které jsme odmítli nebo plně neprožili. Emoce určují směr, kudy se náš život ubírá, jak se k nám ostatní chovají a jak se chováme my k nim. Pokud nás nepřijaté emoce ovládají, dostáváme se do situací, které mohou být obtížné - jsou však potřebné k uzdravení.

Ať chceme či nikoli, emoce vycházejí na povrch. Když jsme jimi neustále konfrontováni, jsme nemocní, máme deprese, je těžké vyjít s druhými a vlastně i sami se sebou. Každý má svoji emocionální výbavu, která nás doprovází již od našeho početí, rodové linie či dávné minulosti.

Naučte se pracovat se svými emocemi a situacemi v životě. Zapracujte na svém uvědomění a uvolnění negativních myšlenek, pocitů a tichých sabotérů. Zeptejte se sami sebe, jak se v současnosti cítíte? Jste připraveni podívat se do svého nitra?

Obsah:
* Co jsou emoce
* Jak s emocemi pracovat
* Co je nemoc
* Emocionální vrstvy, náboje, vzorce a programy
* Vnitřní dimenze
* Myšlenky, přesvědčení a falešné osobnosti
* Vnímání srdcem
* Odpuštění
* Vztahy a jejich uzdravení
* Vidět přítomnost
* Jak nám pomáhají sny
* Intenzivní praktická část
* Cesta k probuzení
………………..a mnoho dalšího
 

Cena 1500 Kč

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

7. ledna 2015
Beseda s Igorem Chaunem "O životě a duchovním hledání"

 KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z, tř. Tomáše Bati 4091/32, 761 87 Zlín
VSTUPENKY POUZE V PŘEDPRODEJI MĚSTSKÉHO DIVADLA ZLÍN
(pokladna divadla 577 636 207)

18:30 hod
 

Igor Chaun - režisér, scénárista a duchovní hledač. Působí jako režisér audiovizuálních děl, od dokumentu přes hranou režii po reklamu. Jeho díla budí pozornost především nevšední atmosférou, silou dramatického sdělení a zvláštním porozuměním pro lidské slabosti, které nahlíží s krutostí a groteskní nadsázkou, ale postupem času stále více i s humorem a vlídnou laskavostí..

                            

Igor Chaun se od 90. let věnuje buddhismu a východním filozofiím. V roce 2001 absolvoval první cestu do brazilské Amazonie, kde se seznámil s rituály, zpěvy, modlitbami a duchovností křesťanské pralesní církve Santo Daime. Tato zkušenost pro něj byla novým impulsem a obrovskou inspirací na další duchovní cestě. O své poznání se dělí pomocí dokumentů, besed i osobních setkání.
 

Cena 250 Kč

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞


10. ledna 2015
SHAKTI NAAM JÓGA a speciální meditace pro vstup do roku 2015
Kateřina Kolihová a Pavlína Malíková
https://www.naamjoga.cz/

10:00 - 11:30 hod SHAKTI NAAM
11:30 - 13:00  hod MEDITACE

Shakti Naam - jóga nesmrtelnosti

Shakti Naam je výjimečný a hluboce léčivý systém jógy, který dokáže vyčistit naši mysl, otevřít naše srdce a přinést nás k naší duši, abychom dokázali léčit sami sebe a stali se mistry svých životů. Vaše přátele a blízké.

Speciální meditace pro vstup do roku 2015
Na začátku roku jsou nám k dispozici všechny spirituální síly, tak abychom mohli dát do pohybu nové síly pro léčení a pozitivní směr. Když pracujete s Naam, využíváte podstatu vás samých, která má příležitost odkrýt vaši duši a zakusit pocity veliké radosti.

Cena 450 Kč

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞


20. ledna 2015
Přednáška "Od hlavy až k patám (průlet lidským tělem a zdravím)"
Ing. Miroslav Hrabica
https://www.hrabica.cz

17:30 - 19:45 hod

Ing. Miroslav Hrabica - autor knih o lidském hledání, který pomáhá lidem ke zdraví a štěstí laskavým slovem...

Co nám říká nemoc konkrétního orgánu, její souvislost s dalšími orgány (poznámky a rady k jejímu léčení, bolesti hlavy, zhoršený zrak či sluch, čelní dutiny, rty, krční páteř, štítná žláza..... žaludek..... kolena, lýtka, kotníky, paty, palce na nohách.

Doporučujeme vzít si s sebou propisku a blok na poznámky.

Po přestávce také krátce o nové knize Skrze mne.

Cena 80 Kč

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

22. ledna 2015
Představení Léčivého divadla Gabriely Filippi "Dar z nebes"
https://www.gabrielafilippi.cz
KDE: Městské divadlo Zlín, Studio Z, tř. Tomáše Bati 4091/32, 761 87 Zlín

VSTUPENKY POUZE V PŘEDPRODEJI MĚSTSKÉHO DIVADLA ZLÍN
(pokladna divadla 577 636 207)

19:00 hod




Příběh radosti, který začal slzami...

Činoherní představení s písněmi. Třetí představení Léčivého divadla na motivy knižního bestselleru zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po smrti. Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli.
Podle skutečné události.

Ve druhé části představení bude hostem večera Elena Chmelová - vyhledávaná léčitelka s jasnovidnými schopnostmi a terapeutka AURA SOMA.
 

Cena 280 Kč
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞


24. - 25. ledna 2015
Dvoudenní kurz "Reflexní masáž lymfatického systému těla na chodidlech"
Eva Marie Horáková
https://www.duhovepoznani.com
 

Reflexologie (reflexní terapie) je úžasná a velmi účinná metoda netradiční péče o člověka, hlavně v oblasti zdraví. Je poměrně jednoduchá, rychlá a efektivní.

Historické malby dokládají, že metodu, které dnes říkáme REFLEXNÍ TERAPIE, znaly už nejstarší civilizace. A dnes je rozšířená po celém světě. V některých zemích je dokonce i nyní stále neodmyslitelnou součástí péče o zdraví.


Na našich chodidlech (a dlaních) je zobrazena přesná mapa celého našeho těla, kterou můžeme využít ke spolehlivé diagnostice, odstranění mnoha bolestí a k prevenci.

Pro nás je velice důležité, že můžeme s pomocí REFLEXNÍ TERAPIE uvolňovat poruchy a podstatně zmírnit bolesti našeho těla. Je to klíč k nápravě nejrůznějších blokací životní síly, ale také k nalezení ztracené osobní rovnováhy. Vždy dostupná, nenáročná a většinou i příjemná reflexní masáž chodidel (nebo dlaní) je skvělým impulsem ke spuštění samoléčebného mechanismu v našem organismu. Základy se dokáže naučit každý!

REFLEXNÍ TERAPII vyučuje lektorka Eva Marie Horáková už od roku 1992. Vypracovala  vlastní systém, který se mimo jiné opírá také o její předchozí dvacetiletou praxi fyzioterapeutky. Nabízí ucelený a logický postup, s jehož pomocí lze systematicky a přehledně harmonizovat celé tělo.

Cena 1900 Kč
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞


24. - 25. ledna 2015
Víkendový seminář  "Životní cíl"
Mgr. Ivana Valová
https://www.atlantskaskola.cz

9:00 - 17:00 hod
 

Každý člověk má osobní a celosvětový cíl. Na kurzu Životní cíl se budeme zabývat vaším celosvětovým cílem, tedy odhalením, rozvíjením a využíváním vašeho vrozeného nadání a zájmů.

Uděláme vše proto, abyste
 

- objevili svůj největší talent a své životní poslání

- uvolnili strach z užívání svých schopností
- zjistili, jaká je vaše úloha v otevírání schopností třetího oka ve společnosti

Budeme se věnovat schopnostem indigových jedinců, kteří druhým pomáhají se dostat ke své vnitřní pravdě, dále příznakům zvýšeného vědomí, psychospirituální krizi, péči o své energetické pole a manifestaci hojnosti na Zemi. Procvičíme intuici, jasnozřivost a telepatii a uděláme meditaci na otevření třetího oka pomocí krystalů. Otevřeme se svému indigovému aspektu a přijmeme svou citlivost :)


Cena 2500 Kč

 

 

 


Přejeme spokojený advent.

Centrum Arkána


tel: 777 192 334, 777 013 096
email: centrumarkana@seznam.cz

 

 

Copyright ©
All rights reserved.

Centrum Arkána, o.p.s.

Naše addresa :
Centrum Arkána, o.p.s.
nám. T.G.Masaryka 1281 (4.budova nad Kongresovým centrem, 4.patro)
760 01 Zlín