MuVa tanec v Hodoníně...

19.03.2017 21:06

SOŇA MITRA PAVLINCOVÁ - MUVA TANEC…

HODONÍN – 26.3.2017- v neděli 18-20 hod. – Čajový klub Kulatá brána , Vrchlického 4, Hodonín —(rezervace- muvatanec@email.cz)

Zdroj: www.muvatanec.cz

***

PÁR SLOV O "MUVA" TANCI...

MuVa je tanec, který uvolňuje emoce, „čistí hlavu“, uzdravuje tělo, posiluje organismus, povznáší duši. Tanec, který má každý v sobě, i ten kdo nikdy netančil. Tanec, kde nikdo neurčuje styl ani tempo, kdy nikdo nevede nikoho. Je to pouze Vaše intuice, Váš vnitřní tanečník, která určuje Váš tanec. Tančit může každý bez ohledu na věk, pohlaví, váhu, či taneční zkušenosti.
Tanec MuVa má blízko k intuitivnímu, spontánnímu či scénickému tanci. Je tancem naprosté svobody projevu, který roztančí nejen Vaše tělo, ale i srdce a duši. Vyvěrá přímo z těla i nitra tanečníka, proto na taneční lekci mohou přijít ženy i muži jakéhokoliv věku či postavy, nezáleží, jak zdatnými tanečníky jsou, ani kolik lekcí navštívili – každá je nová. Tanečníky vedu pouze hudbou a slovy, čímž se v každém z nich probudí jeho vlastní vnitřní tanečník. A tak přestože je pro všechny hudba stejná, rytmus a styl má každý svůj.

MuVa tanec může tančit i ten, kdo má zdravotní omezení, jelikož pohyb a rytmus určuje tělo tanečníka a tělo samo sobě nikdy neublíží (dá se tančit i vleže, pokud to tělo jinak neumožňuje).

Veškerá témata tanečních setkání, která zde najdete, jsou pečlivě vybírána a tvořena tak, aby co nejlépe posloužila přání poskytnout Vám optimální dávku uvolnění, poznání, relaxu a zábavy, stejně jako možnosti spolupodílet se na tvorbě příjemných prožitků a udělat tak něco dobrého nejen pro své zdraví.

Probuďte v sobě i Vy vašeho vnitřního tanečníka...

Budu se těšit na setkání s Vámi v tanci.

Soňa-Mitra

....... pokud máte nějaké dotazy, ráda Vám je zodpovím

***

Mitra

Soňa Mitra Pavlincová...

je zakladatelkou a lektorkou tance MuVa. Dalším tématem této ženy je síla a uzdravující energie milostného spojení a spolupráce s energií Staroslovanských kněžek.

"Tanec a hudba mě provázel od dětství. Zpěv a hudba byla u nás součástí života. Vyrůstala jsem za doprovodu cimbálové muziky, která neodmyslitelně patří ke Slovácku, ze kterého pocházím, stejně jako folklórní soubor, ve kterém jsem púsobila od ranného dětství. Později jsem se stala cvičitelkou aerobicu a zumby. Pohyb spojený s hudbou byl pro mě vždy velkou relaxací a radostí. Ale pokud jsem vedla lekce aerobicu a zumby, bylo těžké najít pro všechny stejné tempo či styl, aby nikdo nebyl ve stresu, nebo aby se během hodin naopak nenudil.

Hledala jsem variantu tance, kde není nikdo do ničeho "tlačen" a může si odpočinout nejen tělo, ale zejména hlava, která je během dne tolik zatěžovaná. Během MuVa tance si tempo i styl pohybu každý volí sám, v tom je to uvolňující a osvobozující.

Momentálně tančím pravidelně v Mikulově, kde žiji, a případně na dalších místech... na pozvání...nebo kam mě vítr zavane..."

Zdroj: www.cestyzeme.cz/