MOUDROST TĚLA.

08.11.2018 18:17

LENKA SÝKOROVÁ...

Vážení Milovníci Vzestupu,


dnešní informace jsou určeny vám, kteří možná cítíte určitý průlom na své cestě a také později těm, kteří si je zde mohou najít. Tento proces není jednodenní a je potřeba hodně trpělivosti. Je to dlouhodobý proces a tělo potřebuje hodně soucitu a hodně Lásky. Přicházím dnes s další aktualizací. Tento měsíc jdeme mnohem hlouběji a pracujeme na své fyzické integraci, abychom byli schopní přijímat nové vlny Světla. V energetických polích planety se dějí velké změny. Je čas naučit se pohybovat novým způsobem a seznámit se sebou mnohem více. Pro všechny dobrovolnické duše je to nyní hlavní priorita, kdy věnujeme pozornost fyzickým změnám, které se dějí v našem těle, což souvisí s procesem Vzestupu. Věnuji se již delší čas své životní síle, stále pracuji na sebeovládání v těchto intenzivních změnách. Stále procházím tímto procesem změn, některá období často připomínají slepé útesy a není lehké je pochopit, někdy to trvá delší čas. Mimo své duše jsme také spojeni s kolektivní duší, pomáháme si navzájem.

 

 

Chtěla bych se dnes zmínit o jednom zvláštním příznaku v kontextu moudrosti těla, protože je důležité sdílet takové zprávy, aby lidé věděli, co se děje a to je vypadávání vlasů. Už dříve jsem zmiňovala vlastní zkušenost z roku 2015/2016, kdy mi během česání vypadávaly vlasy doslova po pramenech, během jednoho týdne jsem přišla o polovinu vlasů. Sdílím zde svoji zkušenost, která se vztahovala ke změně v mých osobních Vzestupných cyklech a někdy je velmi těžké získat odpovědi od Světelných nefyzických týmů, pokud souvisí s 3D problematikou.

 

Lidé většinou v takových případech doporučují minerály, vitamíny, změnu stravování. Se ztrátou vlasů v kontextu Vzestupu to nemá nic společného. Můžete mít sebelepší stravu, pít ovocné a zeleninové šťávy, ale jakmile začne růst váš Světelný kvocient, odpovědi na takové otázky na internetu nenajdete, ačkoliv možná dnes už ano. K tomu se přidala ještě rozsáhlá dermatitida nebo spíše "spálená kůže". Několik let před tím, jsem se rozhodla nechat si narůst dlouhé vlasy a v listopadu 2015 moje kůže na hlavě zarudla, vypadala jakoby spálená. Navštívila jsem léčitele, který mi sdělil, že jsem naprosto v pořádku. Pravděpodobně vám vaše tělo a orgány sdělují, že byste měli udělat změnu, že to co děláte pro své tělo už nestačí, aby vás udrželo při zdraví. Začnete-li se postupně po krůčcích věnovat pohybu, životní síla bude stoupat. Zpočátku budete unaveni po hodinové procházce v přírodě, ale vaše životní síla bude narůstat.

 

Vzhledem k tomu, že se nacházíme ve velmi intenzivním roce změn, chci se podělit o zkušenosti, protože se dějí  velké změny v těle. Podobné příznaky nejsou přímým důsledkem přicházejících vysokých energií, ale existují přímé reakce naší životní energie na tyto vysoké energie v souladu se Vzestupnými frekvencemi. Ačkoliv se to týká spíše dobrovolníků, kteří dali slib a zavázali se planetární službě, je pravděpodobné, že se můžete setkat s podobnými problémy také. Dobrovolníci vydávají každý den velké množství energie na budování životní síly. Byla jsem občas překvapena, když mě můj Světelný tým postrkoval ke sportovním aktivitám a to na denní bázi. Budujeme Vzestupnou šablonu pro všechny Vzestupující. Během našeho života se naše tělo živí energií, která je potravou pro naše tělo. Tato energie není a ani nemůže být změněna, je to energie, která přichází z Vesmíru.


Doposud jste se pravděpodobně nezabývali svojí zbytkovou a emocionální energií, protože se tím na Zemi ani nikdo nezabýval. To souvisí s fyzickým zdravím a tělem. Lidé se zabývali jen udržováním vlasů na hlavě. Padání vlasů také souvisí s novou a pravdivou identitou, se kterou se lidé nyní setkávají. Budujeme zcela nové tělo. Jakmile vstoupíte na určitou platformu svého osobního Vzestupu a to celé řídí duše, což děláte nicméně jen pro sebe, budete se měnit a můžete mít také jiné příznaky.

 


Opravdu hodně energie jde do Vzestupu. Záleží na vás, kolik energie do něho chcete dát. Především se to týká žen, které chtějí mít bohatý objem krásných zdravých vlasů. Je možné, že lidi ve 3D vám budou dávat rady, že nemáte dostatek vitamínů a dobrou výživu, ale vzdělávejte se sami a pokud možno přejděte na zdravé stravování, rozmanitost veganství apod. Je čas, pokud tak nežijete, začít wellnes život. Kosmické vlny se začínají více a více zvyšovat, obzvlášť pokud máte zvláštní roli, vás budou pošťuchovat, abyste se zarovnali se svým skutečným účelem.
Všechno ve vašem těle je řízeno, včetně tělesných funkcí. Vše je udržováno v rovnováze prostřednictvím životní energie. Je to síla, která udržuje v těle funkce orgánů, metabolické procesy, imunitní systém. New Age obvykle sdílí různé projevy Vzestupu, ale my musíme jít hluboko a dokázat vysvětlit zásadní příznaky, které souvisí s posunem v Evolučním přechodu. Každý je obvykle sám sobě tím nejlepším lékařem, protože pracujeme se svojí vlastní chemickou továrnou, se změnami, které jsou v našem těle zpracovávány individuálně.

 

Aby tělo bylo schopné udržet vysoké úrovně životní síly v čase, kdy stavíte svoji vlastní Vzestupnou šablonu, tento proces vyžaduje určitý čas. Ani nám nezbylo nic jiného než změny zvládat. Více jak dvě třetiny životní síly jdou na uzdravení těla. Pokud se nehýbete nebo jste gaučový typ, s velkou pravděpodobností nemáte tak vysokou životní energii. Mnozí víte, že již delší čas ve svých aktualizacích sdílím poznatky z mé cesty, jak důležitý je každodenní pohyb venku. Vidíme na dnešní populaci, v jakém stavu jsou fyzická těla většiny lidí v důsledku špatného stravování a nulového pohybu venku, ale naše tělo můžeme měnit v mnoha ohledech. Přidáte-li otužování nejste vůbec náchylní k virům apod.

 

Umožněte ovládání a rozvíjení životní síly. Tělo musí mít vysokou, velmi vysokou schopnost síly. Proto mnoho z nás musí rozvíjet maximální sílu, pevnost a celkovou odolnost, protože zde existuje vysoký odpor k pravdě. Za druhé, lidé tím, že nás pomlouvají, k nám šíří velmi negativní energii a vůbec jakákoliv nízká energie vytváří určitou formu stresu. Obzvlášť děláte-li channelingy nebo planetární práci, nebo se zkrátka věnujete svému osobnímu Vzestupu, musíte udržovat soulad s frekvencemi, aby tělo fungovalo a mohlo jít dál, protože tím také pomáháte udržovat tělo planety.

 

Neustále se přizpůsobujeme a stabilizujeme. Vypadávání vlasů může být jedním z nejintenzivnějších období během Vzestupu, takže nějaký čas můžete stoupat jako vypelichaný orel. Musíte se s tím vypořádat, nové cykly jsou za dveřmi, ale neříkám, že se to stane teď, všichni procházíme svými vlastními cykly a svým načasováním. Myslím, že toto vypadávání vlasů se týká spíše nás starší generace, protože naše těla mají hodně co dohánět v oblasti regenerace,omlazení a obnovy těla, krve, tělesných orgánů, životní síly. Není cesta zpět. Osobně jsme tím procházela asi rok. Bylo to velmi náročné na psychiku. Vlasy začaly opět růst a byly hustější. Jakmile začnete pracovat se svými Stínovými aspekty, začnete je vytahovat na povrch. Vaše Světelné tělo se vyvíjí a vytahuje fyzické tělo a rozdíl, než se obě těla vyrovnají, je takový malý boj. Stále vytahujeme své fyzické tělo výš. Vlasy i nehty obsahují paměť.

 

Můj tým mě ujistil, že mé vlasy dál padat nebudou, nebudu plešatá, ačkoliv existují mimozemské rasy, které nemají vlasy. Byly také součástí Evoluce a vytvořily pro sebe optimální těla, aby udržely život. Jejich životní síla byla také použita pro novou tvorbu. Na Zemi je Evoluční Přechod vytvořen trochu jinak, začíná otázkami: kdo jsem a co tu dělám; seznamuji se s vlastním tělem. Každý musí posílit své tělo, protože to je součástí této evoluční partitury. Jakmile vlasy vypadají, narostou nové. Budujeme nová těla až najednou přijde průlom, energeticky se posunete do nové frekvence. Podívejte se na přírodu, v zimě probíhá obnova a regenerace a na jaře najednou vybuchne do záplavy květů a krásy. Galaktické energie jsou používány jako síla vytvářející tlak na průlom a přechod z jednoho scénáře do druhého, ve fyzice se tomu myslím říká tlaková potenciální energie. Stane se to nečekaně, nečekaný růst. 

 

Změna je to poměrně drastická, může to vypadat jako když se žena mění ve vlkodlaka, než se vše vyladí a přeladí. Je to stresující. Nicméně pokud jste vstoupili do svého prvního semestru Vzestupu, nemusíte se ničeho bát, všechno má hlubší význam a nyní máte možnost dostat pravdivé odpovědi. Jednoduše udržujte rovnováhu za všech okolností, regenerujte své síly. Všichni vás hluboce ctíme, pokud se rozhodnete jít opravdu hluboko. Buďte hodně na slunci. Budujete nový kvocient. Tělo vám samo řekne, jestli máte trávit 14 dnů v posteli nebo začít běhat nebo cvičit. Jakmile jste hodně času venku, tělo začne fungovat odlišně, je důležité uzemňovat se venku a spojovat se svými kořeny. Snažím se být tam, kde je v mém nejbližším okolí nejčistší energie a nejvyšší místa, kde je energie nejvýš, abych ji použila pro omlazení těla. Mám oblíbené kopce a skály a ještě letos se chystám objevovat další podobná místa, kde jsem nejblíže kosmickým energiím.

 

Jakmile půjdete mnohem hlouběji a zaměříte se na vnitřní výživu, nižší úrovně a hustota pro vás nemají a nebudou mít odpovědi, musíte začít komunikovat se svým vyšším Já - Duchem. Prošla jsem dvěma náročnými obdobími, kdy jsem byla postavena do planetární služby, byla to velmi stresující období, po kterých jsem léčila sama sebe sebeláskou ještě dlouho po té. Na cestě Vzestupu jsou období klidu a zrychlená období, kterým právě procházím a jsou chvíle, kdy jsem vyčerpaná. Je třeba naučit se rozumět svému posunu. Mnozí pracujete na široké úrovni, budete muset vyvažovat své energie.

 

Jedná se o jakési vytažení nahoru a propuštění z nižších vibrací vlastní temnoty, abychom  opět dýchali čerstvý vzduch. Velké množství lidí se nachází na velmi nízkých vibracích a toto je v podstatě posun do frekvence, kde se náš vnitřní Bůh cítí dobře. Jsou to jakési výstupní dveře, kdy se zcela odpojíte od 3D. Tyto vzestupné přechody mají důležitý smysl a po té se zvýší vaše životní energie. Záleží jaký účel jste si vybrali, co děláte se svým tělem. Opravdu hodně energie jde do výstavby nové šablony bytosti. Vnitřní dítě vás vždy ujišťuje, že čím procházíte, když přestavujete svůj tělesný dům, je naprosto v pořádku. Jakmile projdete svá náročná období, nastane čas pro zábavu, radost a potěšení. Mnoho z nás, kteří procházeli touto vnitřní transmutací, tím uvolňovalo velkou část pozemské karmy, uvolnění starých vzorců myšlení a chování a vzpomínám se na velmi specifickou a nelineární misi v roce 2016, kdy jsem s mými průvodci pracovala na uvolnění Atlantské karmy, bylo to mé nejnáročnější období, těžké období a léčila jsem se ještě rok. Byla to druhá vlna, kde bylo odstraněno hodně tzn., že v současné době není již tak těžké a náročné orat, kypřit půdu a zasít nová semena nové reality. Aby půda mohla plodit, potřebuje výživu.

 

Jako porodní asistentky držíme Světlo pro všechny, jsme tady, abychom poskytli solidní řešení pro vytvoření nové reality.  Ti z nás, kteří provedli důkladně očistu půdy, orbu, zasadili semínka a pečují o ně, vyrostli do této šablony a stali se setbou nového života ve smyslu pevného uchopení. Tato první fáze byla dokončena, aby nové generace dětí mohly pokračovat v tom, co my jsme započali.

 

Mým záměrem je sdílet zde co nejširší spektrum informací a mých zkušeností. Dnes všude, kde se pohybuji, šířím energeticky svoji životní sílu, dělám velké množství práce v zákulisí. Získat fyzickou podporu procesu Vzestupu je velmi obtížné, přesto vy sami jste schopní získat od svého Vyššího Já své vlastní odpovědi, kterým důvěřujte, protože se vaše duše chystá odhalit vám pravdivé Já, ale je možné že vám také odpoví Ne, ne, ne Zlatíčko..... přijď až budeš připraven. Takže zde můžete najít rady, které by vás mohly uspokojit. Je třeba jen vědět, že jdeme stále více hlouběji.

 

V kontextu dnešní  zprávy, bych ráda zmínila veganství, na kterém jsem se stabilizovala, (na základě pozorování těla) protože mám zkušenost s různými způsoby stravování. Pro někoho je veganství v pořádku pro někoho ne. Cokoliv vložíte do svého těla, dodává Světlo nebo podporuje Stíny. Tělo preferuje svou vlastní organickou stravu podle vibrace, na které jste. Maso má velmi nízkou frekvenční hodnotu, takže můžete mít problém se svým tělem a může být problém vystoupat nahoru. Strava je vibrační věc. Za špatným stravováním často stojí zacyklení v určitých stravovacích návycích - programech. Vidím spoustu lidí, kteří se nemohou pohnout dopředu ve své osobní Evoluci, protože jejich tělo obsahuje starý stravovací program. Ale kdo jiný je zodpovědný za změnu než my sami a nakonec ve svém životě změníte úplně, úplně všechno.....včetně i kávy.

 

Evoluce znamená vývoj do více soucitné páté dimenze a mechanizmus páté dimenze spočívá ve zdraví ne v nemoci. Jsme vibračně zodpovědní a naše těla musí odpovídat této realitě. Pokud je pro vás vaše stravování v pohodě, všechno je v pořádku, ale pokud se chcete posunout, stoupat a dosáhnout vyšších úrovní ne jen Vědomí, ale fyzického těla, budete muset udělat změny také v tom, co tělu dáváte. Stravování souvisí s úrovní Vědomí. Neuposlechnete-li signály svého těla, neexistuje žádný vývoj. Pokud vám lidé tvrdí, že musíte jíst maso a vaše tělo ho nechce, pak se zhorší stav těla. Potřeba zabíjet zvířata je patriarchální indoktrinovaná víra znecitlivěného robotického světa. Všechno má vibrační frekvenci a pokud duše byla vázána smlouvou, která nevychází z Lásky, pak v této Evoluční fázi tato smlouva končí a vy se přesouváte na úroveň reciprocity z úrovně Lásky.

 

 

Zvířata přispívají kolektivně svojí přítomností k ekosystému, ale lidé většinou vůbec, protože si spíše užívají a berou, chybí zde vzájemný vztah mezi člověkem a přírodou. Lidé se na pozemský ekosystém, oblast flory a fauny dívají z velmi nízkého pohledu: Musíte jíst maso, nebo budete podvyživený! Přesunout se z hustších úrovní do vyšších frekvencí lze pouze na vysokovibrační stravě, změnou myšlení, chování a planetární problémy jsou velmi hluboké, jsou mnohem hlubší, protože jdou do srdce, o čem bychom měli přemýšlet, co rozvíjet. Je zde jedna velká iluze, lidé milují zvířata určitým způsobem, ale jsou to stále zmatení masožravci. Rostlinná versus živočišná strava je jen dočasná pravda. Nemohou změnit svůj názor, dokud budou žít ve svých bublinách. Aby naše tělo frekvenčně rostlo, je třeba zabývat se vyšším chápáním. Pokud se domníváte, že vaše zdravotní potíže nebo problémy souvisí se Vzestupem, je potřeba jít mnohem hlouběji. Jsou to příznaky změny vaší energie.

 

Řekněme, že chceme provést změny ve svém životě, ale vytváříme podmínky, které podvádí samotnou povahu Božského načasování. To je kontrola a manipulace. Místo toho, abychom trpělivě  dovolili, aby životní podmínky uzrály pro změny, začneme násilně vytvářet podmínky, které by nás měly dovést dál po naší cestě. Z dlouhodobého hlediska to nikdy nefunguje. Musíme se krok za krokem věnovat každodenním malým úkolům. Jsme-li oddaní, jako například stromy, které jsou energetické pilíře, pak dovolujeme, aby se k nám dostaly všechny potřebné formy života. Děláme to prostřednictvím naší prvotřídní povahy. Držíme prostor pro požadované okolnosti, které si nás přitáhnou samy jako magnet.

 

Jsem ráda autentická a proto bych nechtěla, aby si někdo myslel, že můj život je jen zábava Světlo a Láska. Žiji v dualitě a setkávám se během svých dnů s lidmi, kteří jsou příjemní i kteří nejsou příjemní. Ti z  nás, kteří mají ve své osobní astrologii Střelce a Jupitera, se potřebují neustále rozšiřovat a vytvářet nové cesty, takže je pro nás někdy obtížné zůstat dobře zakotvení. Jsme vizionáři a planetární léčitelé, kteří jsou zde, aby pomohli zmírnit planetární karmu a naplnit osud nového inkarnačního cyklu. Není to snadný úkol, protože to vyžaduje hodně duchovního výcviku, aby bylo možné energie udržet a ukotvit a i přesto jsme byli po každém dalším průlomu obdařeni. Někdy mě tolik energetické investice dohání k slzám, protože únava je hluboká. Někdy je odpočinek opravdu nutný a také musíme být připraveni přijímat dary a požehnání na druhé straně.

 

Nyní dochází k silnému rozšiřování a prohlubování Vědomí. Je čas otevřít oči a dovolit, aby naše Světlo svítilo i v těch nejtemnějších dobách. Nejhlubší duchovní alchymie transformuje dualitu do Kristova Vědomí a to se projevuje cestou integrace polarity. V jakékoliv situaci musíme najít náš kotevní bod a připojit se k němu zevnitř. Někteří naříkají, že už mají dost pozemské tíhy, úkolů a chtějí opustit Zemi. My všichni prožíváme občas momenty zachycení v této sféře hustoty. Na takové pocity však reagujeme jinak. Čím jsme silnější, tím více reagujeme s odvahou, vytrvalostí a silou. To všechno jsou atributy Božské Milosti. Pocit, že neexistuje žádné východisko, je jako vzdát se těsně před tím, než se stane zázrak. Každému Andělovi musí na Zemi opět narůst křídla. Taková je cesta Duše, která se zkrátka pohybuje mimo zážitek čistého Ducha. Je nutné zažít obě polarity a poté je integrovat. Nakonec se budete pohybovat ke Světlu, ale zpočátku to bude "falešné Světlo", což znamená, že je stále polarizováno, prožíváno z pohledu duality. Teprve tehdy, když se Světlo integruje a aplikuje do temnoty, duše může zažít Osvícení. Osvícení Mistři jsou bytosti sídlící v neutralitě Kristova Vědomí. Což náleží nám všem. Každý z nás může zažít stav Božské dokonalosti, která se nachází uvnitř každé bytosti jako Jednota Jednoho.

 

Co bychom měli dělat, abychom si mohli opravdu užívat život? Být hluboce přítomní, tak přítomní, že právě pouze ta okamžitá přítomnost vytváří celkovou realitu. Máme trpělivost a vytrvalost a v každém okamžiku musíme dělat to nejlepší. Jsme zde, abychom žili život v duševní kráse a kreativitě. Z temnoty se rodí Světlo a tak rosteme. Je na čase stát se odhodlaným a zářivým a ztělesňovat vše, co v životě chceme s nejvyšším potenciálem života. Vnitřní dítě chce, abychom se vymanili ze světského života a z prasklé skořápky zbylo jen dobrodružství Ducha. Naše duše miluje dobrodružství, to jen ego je plné starých ran a víry a snaží se nás udržet v bezpečí. Toto bezpečí je falešné, protože je to vlastní vězení, klec. Ale můžeme se rozhodnout vymanit se z této klece, vzbouřit se a uvolnit. Rozhodnutí udělat to leží v sebelásce. Tato sebeláska zapálí oheň jedinečnosti a originality. Takhle můžeme žít své vášně, každý den s větší odvahou.

 

Jako lidé hledáme odpovědi na vlastní výzvy ve vnějším světě. Odmítáme to, co je uvnitř nás - přirozená sféra života. Kvůli tomu nebudeme schopní růst pomocí okolností a proto pokračujeme, dokonce zůstáváme v tom samém po dlouhá časová období. Průlom může nastat pouze prostřednictvím přijetí a otevřené zranitelnosti. Být zranitelný je nezbytnou částí na cestě k Božské Milosti a vede skrze Ženský princip. Je tu tolik diskuzí o tom, co je to stát se vlastním panovníkem, avšak každý to pochopí pouze ze svého úhlu pohledu. Abychom skutečně poznali své vnitřní vedení, musíme nejprv pochopit, co je rovnost, co je to Jednota. Nemůžeme se stát svrchovanými z pozice ega. Dosavadní vedení a svrchovanost je zde chápaná z pozice ovládání a moci. Jakmile prohloubíme naše meditace a Ticho, je nám ukázáno a pochopíme, co je to svrchovanost, která je Božská čili Osvícená.

 

 

Vychutnejte si toto roční období, kdy se listy a vlastně naše stará část Já rozpadá a odhalují se nové krásné barvy, které jsme před tím ještě neviděli. Vytvořte nový prostor pro nové věci, a vyzkoušejte něco, co jste ještě nikdy nevyzkoušeli. Spojte se uprostřed přírody s pocity svého srdce, abyste mohli aktivovat svůj osobní vortex. To vám může pomoci při aktivaci probuzení a probuzení nového života. Vstupte do dveří Stvořitele a hrajte si se svým tvůrčím potenciálem na úrovni Ducha, který je ryzím životem. Děkuji za vaši službu. Krásné podzimní dny. Požehnání, vděčnost, spoustu radosti a Lásky.

 

V Božské Lásce, Světle a Službě

Lenka Sykorova

22/10/2018 www.mayskykalendar.blogspot.com

Požehnání, poděkování a vděčnost za podporu, sdílení je založeno na dárcovství. 

 

Zdroj: www.mayskykalendar.blogspot.com