Maok - novinky babího léta...

13.09.2016 10:08

MAOK - NOVÁ CD...

Krásné úterý, naši milí,

 

tento týden je pro nás ve znamení dvou Maokových koncertů pod křídly Zebry and Cloud. Prvním bude dne 14. 9. koncert v Brně a o den později se s Maokem vypravíme na výlet do vnitřních krajin duše v Praze na Vyšehradě. Díky Vám jsou oba koncerty s předstihem vyprodány! Děkujeme, jste úžasní a velice si Vaší přízně vážíme!

 

Na pražský koncert jsme si pro Vás připravili překvapení v podobě autorského čtení básní slovenské autorky Zdeňky Mahajové, která debutovala v roce 2009 románem Zatmenie a v roce 2011 vyšla její básnická sbírka Otazníky. Tato básnická sbírka je doplněna o CD, na kterém Zdeňka své básně čte a o hudební podkres se postaral právě Maok. Tuto nádhernou knihu včetně CD si budete moci zakoupit přímo na koncertě a poté i na našem e-shopu.

 

Další milou zprávou je, že jsme rozšířili dárkovou sadu Maokových CD o desku s názvem Eniesa, takže pokud si chcete doplnit kolekci Maokových CD, máte nyní jedinečnou šanci si koupit 6 CD za cenu 3, a navíc s osobním poděkováním rovnou od Martina. Objednat si můžete zde.

 

A když už jsme u těch CD :-), na podzim se ještě můžete těšit na vydání LIVE záznamu z koncertu Maoka s LaiSonore, který se uskutečnil v květnu v Praze, a kterého jste se někteří z Vás zúčastnili. O přesném datu vydání Vás budeme včas informovat.

 

Zkrátka, je se stále na co těšit :-) !

 

Přejeme Vám nádherné babí léto a těšíme se na shledání s Vámi při společných hudebních výletech!

Vaše Zebra and Cloud