Maok vydává nové CD/DVD LaiSonore Live...

15.08.2017 06:56

S radostí Vám oznamujeme, že právě vychází dlouhoočekávaný záznam koncertu Maoka s uskupením LaiSonore, který byl nahrán živě v kostele U Salvátora v Praze. A jedná se vskutku o jedinečný počin - zvukově, obrazově i výtvarně, na kterém si všichni dali opravdu záležet.

Zvuk nahrávky, který měl od začátku až do konce nastarosti sám Maok, je ve výsledku velmi autentický, čehož docílil smícháním zblízka nahraných zvuků jednotlivých nástrojů se vzdálenou nahrávkou celkového prostoru a zvuku kostela.

Zvuk spolu s obrazem propojil neobyčejně krásným zůsobem přední slovenský fotograf Martin Vrabko a Vy si tak můžete vychutnat záznam a atmosféru koncertu nejen díky zvukové stopě.

V neposlední řadě stojí za zmínku i výtvarná a grafická stránka tohoto záznamu. Protože se snažíme pomalu upouštět od ne příliš ekologických a v dnešní době ne příliš potřebných plastových CD, ale zároveň Vás chceme potěšit a neprodávat jenom nehmatatelná data, máte možnost přiobjednat si limitovanou edici (500ks) bookletu, ve kterém Vás po otevření kromě fotografií z koncertu a Maokova průvodního slova k jednotlivým písním čeká i milé překvapení, které vzniklo propojením obrazu na obal od Libuše Čtverákové a nápadu naší grafičky Kláry. 

Doufáme, že Vám Maokova nová deska přinese radost a vykouzlí úsměv na tváři.

Koupit si ji můžete zde!

Vaše
 

Zebra and Cloud