Léčivé divadlo "Dar z nebes"...

18.10.2018 13:52

GABRIELA FILIPPI A PATRIK KEE + TÁŇA HAVLÍČKOVÁ...


23. listopadu 2018
Divadelní představení Léčivého divadla
"Dar z nebes"
+ host módní návrhářka Táňa Havlíčková
18:30 hod
https://www.lecivedivadlo.cz
https://www.patrikkee.cz

KDE:  Malá scéna (ZUŠ Zlín), Štefánikova 2987/91, Zlín


Hrají: Gabriela Filippi + Patrik Kee (zpěv)


Činoherní hudební představení.

Příběh radosti, který začal slzami.
 

Hudební představení Dar z nebes vzniklo na motivy stejnojmenného knižního bestselleru.

Zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po životě. Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli. Podle skutečné události.

Hostem Gabriely bude tentokrát módní návrhářka Táňa Havlíčková.

Táňa pracovala dlouho jako módní návrhářka. Po úspěšné kariéře zažila pocit nenaplnění z této zdánlivě povrchní profese, a protože cítila, že móda zdaleka není jen o oblékání těla, ale že je velmi hlubokou sondou do nitra člověka, začala pracovat jako stylová poradkyně, zkoumat, co vlastně oblečení vysílá a jak s ním pracovat, abychom byli nejen sladěni, hezky oblečeni,ale hlavně nalezli soulad mezi tělem a duší a s tím rovnováhu a harmonii ve svém životě.

Metodu osmi stylových klíčů objevila poprvé v roce 1994, kdy si všimla, že existují určité principy a zákonitosti, vycházející z psychologie lidských typů, které navazují na oblékání.

Táňa pochopila, že oblečení je velmi silná neverbální komunikace, kterou používáme mnozí naprosto nevědomě a vysíláme chaotické signály. Pro nám radí, jak komunikovat pomocí oděvu tak, abychom byli sami sebou, abychom se cítily skvěle a aby nám oblečení opravdu slušelo.

Pokud pochopíme význam a specifiku všech osmi rozdílných stylových typů, pak se nám v životě nesmírně rozjasní. Není totiž tím nejdůležitějším hlediskem nalezení vlastního typu. To nejdůležitější, co nám metoda OCTO CODES - latinsky "osm kódů" - přinese okamžitě po jejím pochopení a poznání je, že zjistíte, že každý z nás je jiný a že je to tak v naprostém pořádku.

  

U akce probíhá předprodej vstupenek.

Předprodej vstupenek - částku 300 Kč (při více kusech násobeno počtem osob) zašlete na účet 2100297824/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište "jméno+příjmení, 23.11.2018). Potvrzení o přijetí zašleme na vyžádání.

 

Vstupenky je možno také zakoupit a vyzvednout po telefonické dohodě na:
 

  • tel: 604 762 426, Jiný Svět, Osvoboditelů 484, Zlín
  • tel: 777 192 334, 3. května 738, Napajedla

 

Zdroj: www.centrumarkana.cz