léčení posvátného ženského srdce...

27.11.2017 18:31

VERONIKA BARKOCI - MARTINA CHRISTOVÁ...

2.-3.12.2017, Lhota pod Kosířem

- dvoudenní seminář pro ženy, který otevírá odhodlání a sílu setkat se s bolestmi a křivdami vlastního srdce – těmito nepochopenými tichými posly ukrývajícími obrovský potenciál a posvátné dary pro vaše pozemské bytí. Každý den, každou hodinu, každou minutu máte možnost učinit krok k poznání své Jedinečnosti, Velkoleposti a Svého Vesmírného Potenciálu. Jste to VY, kdo jste sami sobě léčitelem, terapeutem, rádcem a učitelem. Jste to VY na koho se čeká až řeknete Ano a postavíte svou Vnitřní Bojovnici do plné zbroje odhodlanou stanout tváří v tvář svým stínům, obejmout a pochopit účel svých bolestí a propustit křivdy proto, abyste vysvobodily své srdce a mohly vstoupit do jeho posvátných komnat - m...íst propojení se svou kosmickou podstatou – vaší jedinou a pravdivou Jistotou. 

Tento seminář není chvilkovou úlevou, ale vykročením na cestu tiché Posvátné Bojovnice. Je to počátek dalšího úseku na vaší cestě. Zde se přidáte ke skupině žen, které již tuto cestu nastoupily a znovu začínají objevovat svůj nekonečný potenciál. Tady najdete podporu, pomoc, zkušenosti a vzájemné sdílení – pevnou základnu pro váš jedinečný pozemský posvátný výcvik. 

V tento moment, tento seminář a toto setkání je pro ty ženy, které jsou odhodlány odložit své šaty, sukně a zástěry a obléci své „světelné brnění“.

Během společných chvil:

-učiníme vstup do podvědomí, kde prosvětlíme některé z témat týkajících se kolektivního vědomí naší přítomné skupiny a provedeme zde hloubkové změny, které budou i nadále ovlivňovat realitu vašeho života

-setkáte se s dalšími aspekty sebe samé

-budou vám předány “světelné zbraně“ - představíme si ucelenější obraz komplexní cílené vědomé práce na sobě

-projdeme vědomě vedenými léčivými a pečujícími meditacemi

-osvobodíme sebe, své předky a potomky od opakujícíh se rodových vzorců, které ovlivní kvalitu a stav našeho DNA, našeho emočního, mentálního a fyzického zdraví

-budeme společně sdílet své osobní příběhy

Toto dvoudenní setkání je určeno pro ty ženy, které to samy se sebou myslí vážně. Pro ty, které se rozhodly být samy sobě největší hrdinkou, osvoboditelkou a spasitelkou.

2. - 3.12.2017
Krajina Duše, LHOTA POD KOSÍŘEM 18, Drahanovice, okr. Olomouc
So 10:00 – ne 17:00hod.
4.400,- Kč (vč. ubytování a stravy)
4.000,-Kč (vč. stravy BEZ ubytování)


Záloha 2.000,-Kč nejpozději do 22.11.2017 na číslo účtu Fio banky : 2400352223/2010, vs. 0212. Zbytek úhrady proběhne v hotovosti na místě.

S sebou: karimatku, případně teplejší oblečení

Přihlášky a další info: 
Veronika Barkoci
tel. 739 291 302
email: veronika.barkoci@gmail.com

 

Taunia Atiriamin /Martina Christová/
www.slunecnabrana.euwww.martinachristova.euhttps://slunecnabrana.blogspot.cz/ 

Veronika Varunga Barkoci
https://www.facebook.com/kodyvasiduse.cz/?fref=ts


Motivační články:

Odpovědnost za svůj vzestup

Pravda vašeho srdce

Strach ze změny

Naslouchat vlastnímu vedení

Probuzení Polomrtvé Ženy

Cesta Vaší Duše

Jazyk duše vašich nejhlubších snů

Vesmírná křídla

Vstup do vlastní síly

Po spirále

Zdroj: www.martinachristova.com