Aniččiny léčivé polštářky...

11.08.2015 08:50

ANNA VIČÁNKOVÁ - pohankový hřejivý polštářek s potiskem energetického obrazu

Pohankový polštářek má jedinečnou vlastnost akumulovat teplo. Díky tomu ho můžete využít k terapii suchým teplem nebo ke studeným obkladům. Tím pomáhá zmírňovat napětí a bolest. Energii obrazců můžete intuitivně využít k přikládání na tělo podle své vlastní potřeby a cítění.

Pohanka pomáhá lidem trpícími migrénami, dlouhodobými bolestmi v záhlaví a v oblasti krční páteře. Polštářek je elastický, rychle a dobře se formuje podle tvaru páteře a takto ulevuje bolesti. Působí uklidňujícím způsobem, zejména u žen v období menstruace, kdy působí antidepresivně. Také dochází ke zlepšení nespavosti, vnitřního neklidu a úlevě při zánětu trojklaného nervu. Je-li přikládán nahřátý na bederní oblast, záda ramena a zátylek, ulevuje bolestem. Polštářky jsou velmi lehké, proto jsou vhodné i pro malé děti, když mají bolavá bříška.
Výjimečné vlastnosti polštářku z pohankových slupek ocení i zdraví lidé jako prostředek k uvolnění po náročném dni.
Také se dá využit i jako dekorace.
 
Polštářky jsou tisklé ekologickými zdravotně nezávadnými barvami.
V létě nahřejte polštářek na slunci, v zimě na radiátoru nebo v troubě.
Nenahřívejte v mikrovlné troubě!!
Rozměr: 20x15 cm
 
Srdce vás povede k výběru toho pravého polštářku, a pokud chcete udělat radost vhodným dárkem, stačí mi poslat jméno a příjmení, datum narození a odešlu polštářek na dobírku. Ráda odpovím na jakýkoli dotaz.
 
Zde v galerii si můžete vybrat - GALERIE
 
Anna Vičánková
terapeutka, výtvarnice a průvodkyně světem přírodních bytostí lektorka seminářů a zájmových kurzů Luhačovice a Zlín www.slunecnikvet-anna.blog.cz www.tetovanianna.blog.cz email:channah12@seznam.cz tel:+ 420 777 339 159
 
Cena polštářku - 300 Kč + 50 Kč poštovné,11 euro + 2 eura poštovné.