květnové kalendárium a pozvání...

14.05.2018 20:47


KVĚTA KOLOUCHOVÁ - Květnové kalendárium...

Srdečně zdravím...

už jsme ve znamení Býka, jaro v plném proudu, a já vám přináším impulzy pro naledění  se na kvality času a též pozvánku na své dvě červnové akce.

15.5. 2018 je silné datum ze 2 důvodů: jednak nastane novoluní v Býku a za druhé: po sedmi letech vstoupí do znamení Býka planeta Uran a převrátí některé věci možná i naruby. V tento den umocní kvalitu novoluní a dlouhodobě začne působit na proměnu našich hodnot, vztahu k sobě, k vlastní sebehodnotě, k hmotě, tělu, penězům, k přírodě, k sexualitě a ke vztahům jako takovým... prostě ke všem tématům vládnoucím ve znamení Býka pod taktovkou Venuše. Takže se máme na co těšit. Uran je přátelská planeta a já ho vnímám, že působní jemně, pokud nasloucháme. Pokud jedeme trvdošíjne své, tak trochu přitvrdí. Tak to prosím vezměme za ten správný konec.


15.5 v 13:47 novoluní - Slunce i Luna v Býku
Ideální čas otevřít se hojnosti a lásce na všech úrovních. Vhodné je meditovat nad opuštěním starých přesvědčení, které nám brání žít radostně. Vnímat svou skutečnou hodnotu. Ocenit krásu světa. Umět si vychutnat život.
Afirmace: Otvírám se bohatství a lásce. Jsem klidný/á a vyrovnaný/á. Starosti mě samy radostně opouštějí :-).

21.5 vstupuje Slunce do znamení Blíženců - takže nás čeká celkové odlehčení, humor a více mentální energie. Šance rozpustit nevhodné mentální návyky a spojit naše malé já s vyšším Já. 

29.5 v 16:19 ÚPLNĚK Slunce v Blížencích, Luna ve Střelci

V tomto čase je dobré komunikovat sám se sebou, harmonizovat svojí "persónu". Pokud máte pocit, že jste rozpolcení, dopřejte si ponor do nitra a nalaďte se na tu nemoudřejší a nejláskyplnější část ve Vás. A ideálně jí předejte vedení:-). Naučte se volit správná slova a myšlenky. Neříkejte si (ani v duchu), cokoliv negativního, co nechcete posílit. Vaše DNA Vás totiž slyší a rozumí, jak konečně prokázali i vědci. Buďte k sobě tedy laskaví.
Afirmace: S lehkostí se učím nové věci. Jsem mistr slova. Svou mysl zaměřuji na to, co chci. Žiji s lehkostí. Všechny mé části spolupracují.Vhodné dny na stříhání vlasů: 20-24.5.2018Pozvánka na seberozvojové akce:


9-10.6 - VNITŘNÍ DÍTĚ

 

Seminář určení k objevení a léčení našich zraněných dětských částí a k prohloubení kontaktu s našimi zdravými a tvořivými dětskými částmi. Naše citlivost a zranitelnost souvisí s naším vnitřním dítětem. Naše způsoby ochrany a strategie fungování ve světě jej chrání. Potřebujeme tedy poznávat dynamiku obojího. Cílem je poznat sebe sama, svojí psychickou strukturu, harmonizovat a prosvětlit celý systém a prohloubit sebelásku.

 Cena: 2.600 Kč při přihlášení a platbě zálohy včas sleva 300 Kč tedy cena 2.300,-
(absolventi mého kurzu Vnitřní žena – vnitřní muž cena: 2100 Kč)
Více informací zde


23-24.6 - VNITŘNÍ ŽENA VNITŘNÍ MUŽ

Cesta k harmonii ve svém nitru, k nalezení partnera, životního poslání, tvoření harmonického partnerství a mnohem více.

 

Záměrem semináře je harmonizovat Vaše vnitřní a následně i vnější partnerství a to především prací se svou vnitřní ženou a mužem. Díky semináři budete moci objevit a hlouběji poznat svojí vnitřní ženskou a mužskou stránku a co nyní potřebuje. Díky tomu budete vlastně pracovat na Vašem současném (případně minulém či  budoucím) partnerství a uvolnění pracovního a duchovního potenciálu.
Více informací zde


 

 


Přeji krásný čas...
Květa Kolouchová, tč. Výletová :-)

www.pracenasobe.cz 
www.kalendarsily.cz