květ života...

14.08.2015 20:36

GABRIELA DUŠKOVÁ - Květ Života...

Od Velkého Pátku (3.dubna 2015) mi visí doma parádní Květ Života z masivu ( kombinace cypřiše, jasanu, třešně a ořechu). Má 127 cm v průměru, je přibližně 20-22 kg vážící.

Výroba z truhlářské firmy kamaráda Františka se povedla tak skvěle, že jsme se dohodli na výrobě dalších 7 kusů. Cena je "alchymistická" - 5.550,-Kč (není v tom započtena doprava).

Květ Života na fotografii je funkční jako věšák (je na něm 12 kusů dřevěných kolíků). Může být použit i bez kolíků, anebo lze přidat větší množství, pokud by někdo zvažoval tento Feng Shui podporující symbol do obchodu, butiku, dílny apod. Vyzařuje náramně.

  

 

KVĚT ŽIVOTA - 21cm

A tady je menší provedení, které může sloužit jako podložka pod karafu s vodou, nebo pod mísu s těstem, pod talířky, jako dekorace na stěnu apod.

          

 

          

CENA - 377,-Kč nebo 15 EUR

V případě zájmu se ozvěte. Květy života nabízím a prodávám pod značkou "Hand & Heart Made from Czech republic"

Zpráva ze dne 14.06. - aktuálně

 Každý kus je originál, nejedná se tedy o sériovou výrobu. Je zcela přírodní.  Květy Života vyráběné z velké části ručně a  a zcela srdcem, mají úžasnou energii. Kdo tuto symboliku zná, tak ví, že  se jedná o matrici stvoření. Máme ji zakódovanou i v našem lidském těle. 

V knihkupectvích lze zakoupit přeložený anglický originálem od Drunvalo Melchizedeka s názvem - "Prastaré Tajemství Květu Života".

A má duše je tu ve fyzické podobě také pro to, aby tento symbol, ve stávající realitě, oživila. 

Květ Života ze dřeva v sobě nese moudrost stromů. Když si budete prohlížet strukturu jednotlivých typů, ze kterých se každý Květ Života skládá, tak porozumíte, a možná si vzpomenete, že tuto geometrii znáte celým svým tělem i všemi smysly (i těmi prozatím neprobuzenými)

Kdo máte zájem o zakoupení, ozvěte se na - gabisoul77@gmail.com, tel. 737330250. Gabriela Dušková