kruh - „TĚLO VE VYŠŠÍ FREKVENCI, kvantová fyzika & mystika“...

22.08.2017 11:02

GABRIELA DUŠKOVÁ..

25.listopadu vedu kruh v UHERSKÉM HRADIŠTI

celodenní-sobotní, na téma „TĚLO VE VYŠŠÍ FREKVENCI, kvantová fyzika & mystika“...

Kruhy jsou otevřené pro každého. I manažery a manažerky z korporátu, kteří se konceptu „vícero realit, přesahu těla a propojení s nebem, zemí a tělem“ obloukem vyhýbali.

Výše popisované není ezoterikou (to je 3D program), ani duchovnem. Je to o fyzice, vibracích, moderní vědě, souvislostech mezi systémy, kde tělo je jedním z nich. A přijetí, že k tomuto poznání vedou rituály, naladění a otevřenost.

Jaké jsou v nebližší době 5D kruhy?

 

30.srpna (středa) – PRAHA, Hostivař, Toulcův Dvůr, téma – „ŽENA JE VODA, MUŽ OHEŇ, čisté síly uvnitř nás“, od 18 – 21 hodin. Budeme stát v kruhu, cvičit QiGong zaměřený na aktivaci životní síly, zvědomovat si mužsko-ženské principy, otevírat téma posvátných vztahů, bavit se, radovat, tančit, bezpodmínečně milovat… daným přístupem nám bude v prostoru proudit parádní 5D frekvence, která má léčivý potenciál a nese velkou sílu pro skutečné proměny v hloubce

Kdo máte zájem, přihlaste se, podrobnosti budu posílat na emaily.

 

15.-17. září (pátek – neděle) – PRAHA, Hostivař, Toulcův Dvůr, téma – „TANTRA & TAO PRO PÁRY“. Příležitost pro všechny páry, které si přejí dojít za vztahové iluze generované nižšími frekvencemi. Přijďte si otevřít společné dimenze, kde se potkáte, zharmonizujete, do hloubky propojíte tak, že se Vám bude chtít spolu tančit, smát se, užívat si parády, kdy je vám ve vztahu krásně. Hlásit se mohou i jednotlivci. Nemusíte na místě tvořit žádný příběh, jen si přijďte zažít, co znamená, když se tělo vrací do přirozenosti, k posvátným vztahům, kdy se rozpomíná na PRVOTNÍ PŘEDURČENÍ. Jaké je prvotní, zdrojové předurčení našich ženských a mužských orgánů se dozvíte v kruhu. A nejen dozvíte, ale také hloubku prožijete.

Těla u toho máme v oblečení.

 

21.-24.září (čtvrtek – neděle) – jižní Čechy, RATMÍROV – OSLAVA ROVNODENNOSTI. Pobyt pro jednotlivce, kamarády, páry, rodiny s dětmi. V Ratmírově máme pronajatý celý kemp, kde správcuje moje kamarádka Lada a spolu se sestrou Zuzkou vaří vytuněnou, vegetariánskou stravu s frekvencí „láska v jídle“. Navíc tu máme super silné dny. Rovnodennost připadá na pátek 22.09. ve 22:02, což je opravdu velká paráda, protože tři trojky jsou nové začátky!

Co se týče programu - dospělí budou mít svůj program – v dopoledních a odpoledních hodinách, mimo den příjezdu a odjezdu (takže v pátek a v sobotu… v pátek také večer), dětem se v té době bude věnovat Lucka Mlatečková, která má pro ně připravené bezvadné hry. Děti si to skvěle užijí a my dospělí taky.  Kdo máte zájem, dejte vědět co nejdříve, kapacita se zaplňuje. Podrobnosti pošlu přihlášeným na email.

 

Další termíny vložím brzy na stránky. Tady je stručný přehled. Pokud Vám některý ladí, můžete si data poznamenat do diářů.

 

9.října v pondělí vedu kruh v OSTRAVĚ na téma „TĚLO VE VYŠŠÍ FREKVENCI, kvantová fyzika a mystika“

 

13.-15.října je další víkend v PRAZE – TAOISTICKÁ TANTRA, NAPLNO DO VĚDOMÍ

 

28.-29. října je v PRAZE TANTRA FESTIVAL, kde vedu jeden z kruhů, je to parádní akce, velmi ji doporučuji (není o sexu, ale vědomí, o čemž pravá Tantra je)

 

10.-12. listopadu je víkend v PRAZE – TAO & TANTRA PRO PÁRY

 

25.listopadu vedu kruh v UHERSKÉM HRADIŠTI, celodenní-sobotní, na téma „TĚLO VE VYŠŠÍ FREKVENCI, kvantová fyzika & mystika“

 

15.-17.prosince je víkend v PRAZE – TANTRICKÉ POSVÁTNÉ VZTAHY, pro jednotlivce i páry

Zdroj: www.vesica-news.com