když se naučíte vládnout svým pocitům, nemusíte přijímat nadvládu druhých...

18.05.2018 09:16

ZDENKA BLECHOVÁ - ZAMYŠLENÍ NAD VLÁDOU

aneb vaše otázky a mé odpovědi...

Obnovuji poradnu pro vaše otázky. Chci vás však požádat, abyste posílali otázky logické, které budou prospěšné všem. Pokud byste chtěli rozebírat svůj problém do hloubky, pak je zapotřebí se objednat do poradny. 

..............


Ja by som chcela poprosiť o channeling ohľadom terajšej politickej situácii na Slovensku, čo sa deje a čo s tým môžeme urobiť my ako občania alebo čo máme pochopiť alebo proste niečo čo nám vesmír ukazuje a my nevidíme. 

Dobrý den, 

je zapotřebí nevnímat věci okolo sebe, ale pocity v sobě. Když si člověk začne věřit, přestane se bát toho, co se děje okolo něj. Ví, že si natolik věří, že se zvládne o sebe postarat v jakékoliv době a v jakékoliv situaci, a to nás právě Vesmír učí. Není třeba spoléhat na druhé, že mě zachrání, ale sám na sebe. V tom je záchrana duše, že každý se má naučit zachránit sebe a tím se zbavit strachu.

............

Víte, jsem ráda, že se dnes umím o sebe postarat. Když jsem si myslela, že to umím, ale byla to má iluze, příliš jsem hledala někoho, na koho se můžu spolehnout, o koho se můžu opřít, kdo mi v nouzi pomůže a s kým můžu být v bezpečí.

Abych mohla prohlédnout iluzi, kterou jsem žila, musela jsem projít tím,

- že byli ostatní nespolehliví, abych se dokázala spoléhat jen na sebe,

- že se musím naučit své síle, abych se o sebe dokázala opřít v každé době a nehledala záchranu v druhých, protože bych zbytečně padala,

- že když mi bude nejhůř, toho největšího pomocníka mám v sobě a ne druhých

- že Vesmír je stále se mnou a učí mě díky tomu, že mi bere berličky,  samostatnosti, a tím mizí můj strach.

.........

Díky tomu můžu žít sama se sebou v harmonii, a tím i v harmonii se vším okolo sebe. Nebojím se zvýšit hlas, když je to zapotřebí, nebojím se tvořit si svůj život pro sebe, dotknout se srdce druhého, a proto cítím stále větší lásku a sounáležitost se vším okolo sebe.

Získala jsem vládu nad svým životem, a proto se nemusím zaobírat vládou druhých. Ať si každý vládne svému životu tak, jak umí a pokud se mu líbí jeho život žít, je vše v pořádku. Pokud se mu nelíbí, jak žije, musí se naučit vládnout svým pocitům.

Když se naučíte vládnout svým pocitům, nemusíte přijímat nadvládu druhých, ať už v podobě partnera či zaměstanavatele nebo vlády státu. Když už víte, čeho chcete dosáhnout a jdete si směle k cíli, víte, že trpělivostí a pílí můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Ale určitě to není v tom, že budu posuzovat to, jak kdo žije a jak by měl žít a podřizovat se životu druhých, tam budu stále nadávat na vládu, protože se jí poddávám.

Není to v závisti vůči druhým: "Ta má peníze, ta si to může dovolit." Vždyť mám stejné možnosti a můžu si to taky dovolit, když budu chtít. Trik je v tom, že někdo chce a dá do všeho směr a někdo čeká, až ho druhý nasměruje. 

Teď je ta nejvhodnější doba, dát si cíl a jít si za ním. "Buďte trpěliví a vytrvalí a k cíli dojdete." Kladu vám na srdce stejné motto, které mi neustále posílal Vesmír v channelingových poselstvích.

Držím palce a věřím vám, že to zvládnete stejně dobře, jako jsem to zvládla já.

Zdroj: www.zdenkablechova.cz