informační terapie v přírodě...

25.01.2017 08:22

RENATA...

sam_6804.jpg

 

Pro ty z Vás, kteří se nachází již na cestě zpět k sobě a opravdu mají zájem na sobě pracovat, přicházím s nabídkou, která na práci, kterou zde na webu vykonávám navazuje. Vlastně již uvádí do praxe vše řečené prostřednictvím informací, které jsem zde sdílela. Tzn., že tato činnost bude ukotvovat v realitě myšlenky a záměr, kterým tuto aktivitu mohu prohloubit a povznést do jiné úrovně.

Nebudu Vám nabízet žádné duchovní semináře, kurzy a ani se nestanu nikoho koučem a učitelem, to nechávám dualitě a starému světu.  Mohu jen tomu, kdo ucítí, že musí ve svém životě udělat nějakou změnu, nabídnout místo, kde se může inspirovat a restartovat. Podám pomocnou ruku těm, kteří se ocitají v náročné životní situaci nebo se jen chtějí vědomě zastavit a odpočinout. K tomu potřebujete jen zůstat chvíli sami se sebou v prostředí, které vám vibračně pomůže uvědomit si vše podstatné k tomu, abyste uviděli svůj nový směr, který jste třeba dosud neviděli pro chaos, který panuje všude kolem vás. Vše je jenom o Vás a Vašem vědomém rozhodnutí a následné práci sami se sebou.

 

sam_7002.jpg

 

Nabízím tedy NOVĚ tuto SLUŽBU - pobyty pro JEDNOTLIVCE - v soukromí, v náručí krásné a ještě turisticky nezasažené šumavské přírodě. Proč pro jednotlivce? Protože do JEDNOTY, kam všichni vědomí lidé směřují se dostaneme jen sami přes sebe, přes vědomou práci na sobě. Tzn., že v jakékoliv organizované skupině se nikam dál neposunete, zůstanete stát na místě a točíte se v kruhu. Vše je záležitost velmi osobní. Jen když vystoupíte  a sami se vědomě rozhodnete pro změnu a uděláte první krok, další kroky již půjdou samy.

Záleží tedy na každém, pro co se rozhodne…  zda půjde dál za iluzí nějakého instantního duchovna, nebo zda se rozhodne žít tady a teď život, který je pro něj nejdůležitější. Pokud se tedy rozhodnete a sami sobě věnujete pár dní o samotě, v tichém rozjímání nad svým vlastním životem, mohu vám být majákem, oporou a tichým průvodcem. Sami se můžete přesvědčit, že to co píši žiji, a že je možné uskutečnit i to, co se vám zdá teď nemožné… Nikdo jiný než vy sami za vás udělat nic nemůže…jen vy dáváte svolení k tomu, abyste se mohli uzdravit skrze sebe… Když uzdravíte sebe, uzdraví se pak i vaše okolí…přispějete tak k uzdravení celku.

 

sam_6859.jpg

 

Koho moje nabídka oslovila, může mě kontaktovat v mailu, pošlu podrobnější informace. Kdo se cítí osloven, jednoduše vnímá a nemá pro sebe žádné výmluvy ani otázky,  jde za hlasem své duše a následuje svoje srdce… protože to prostě ví…

 

Těším se na Vás a pro inspiraci přidávám pár fotek smiley

Renata

 

Pro informace si pište na: terapie.vprirode@centrum.cz - prosím o uvedení celého jména a vašeho záměru a směrování

Vědomé konzultace (mailové poradenství)    : informaceodjinud@gmail.com

Tyto nabídky jsou určené především pro návštěvníky těchto stránek a všech ostatních, kteří se sdílenými texty zde souzní.