setkání - gongy - didgeridoo - flétny...

18.08.2014 20:04

Z Á Ř Í.............SETKÁNÍ A TERAPIE HUDBOU, 1. - 4. září...u Gabriely Duškové na Vysočině.

 

Krásný den všem,

posílám Vám pozdravení uprostřed srpna, v čase nádherného léta.

Před deseti dny proběhl v Praze seminář na téma „Pradávná alchymie“, kdy jsme v blízkém ovocném sadě zjemňovali a harmonizovali svá energetická těla skrze QiGong, zpívali v kruhu 35 účastnících se bytostí ÓM a následně v meditaci tvořili s představou, že se naše fyzická těla rozplývají do aury (elektromagnetického pole), aby se pak zpět mohla „složit“ v souladu s posvátnou geometrií do zdravých tvarů (vitálních buněk, prosvětlených vnitřních orgánů,..)  Pradávná alchymie se navrací do kolektivního vědomí. Probouzí naši duši spolu s vědomím, že z určitého úhlu pohledu jsme zvukovou vibrací.

A tak mne to vede k tvoření s nejstaršími hudebními nástroji světa, které jsou ze dřeva a kovu. Po víkendovém setkání, které právě proběhlo v přírodním domku VESICA na Vysočině, pro skupinu, která si je tam přála mít, se připravují zvukové terapie v tomtéž místě.

Včera jsme se v domku VESICA postavili do tvaru Květu života

Od pondělí 1.září do 4.září zde budou na obří Gongy, Didgeridoo a Navaho flétny hrát Ondřej Smeykal, Love Bear a Andrew Begay.

Přijměte tímto pozvánku na unikátní událost, kdy v malém domku, který je postavený dle principů posvátné geometrie ve tvaru Jádra (Vesica), budou zaznívat největší gongy světa, na které hraje britský hudebník Love Bear - světový specialista na tyto nástroje. Ondřej Smeykal je českým nejznámějším profesionálním hráčem na Didgeridoo, který koncertuje po celém světě. A přidává se Andrew Begay s Navaho flétnami.

Do přílohy přikládám pozvánku. Předem děkuji za její případné posdílení dál, volná místa ještě jsou.

Pozvání je pro ty, komu se otevírá téma posvátné geometrie tady na planetě Zemi, stejně jako síla zvukových vibrací.

Každý den jsou naplánované čtyři různé časové termíny, kdy máte možnost se zvukové terapie zúčastnit. Bližší informace o místě konání spolu s dalšími podrobnostmi budu přihlášeným a případným dalším zájemcům zasílat tento týden.

„Naše duše ví, že z určitého úhlu pohledu je vlastní fyzické tělo obrazem. Vibruje v určitém naladění. Kolektivně nás to nyní vede do vyšších vibrací, kde převládají zdravé energetické vzorce a harmonické zvukové tóny. Je to stav uzdravující. Pradávné nástroje, pokud to sami dovolíme, mohou cestu k vyšším vibracím otevřít, zprostředkovat a následně změněnou frekvenci stabilizovat. Přichází s tím síla, která ukazuje pravdu. Pravdu o tom, že naše vědomí, schopnosti a znalosti daleko převyšují společensky přijímané normy. Je to cesta, která vede k nám samotným, do Jádra.“ Gabisoul

Gabriela Dušková

gabisoul77@gmail.com

tel. 737330250

www.vesica-news.com

HAPPY IN VESICA...

www.youtube.com/watch?v=cP7FvnrEPCY