zpráva dne "BE LOVE" - Vesica

11.09.2014 11:25

Krásný den všem,

uprostřed Babího léta nám ve Vesice dozněly minulý čtvrtek Gongy, Didgeridoo a flétny. Kdo by měl zájem podívat se na fotografie a několik odezev – vše najdete tady –

https://www.melchizedek.cz/novinka/zprava-dne

Kdo by měl přání zažít si Andrew Begaye, Ondřeje Smeykala a B Lovea v Praze, nabízí se možnost účasti na jednodenním semináři v Praze v Toulcově  Dvoře, dne 20.září – tedy příští sobotu. Momentálně je tam cca 7-8 volných míst.

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ „PRADÁVNÁ ALCHYMIE“, od 9,00 – 19,00 hodin, cena 770,-Kč, záloha se hradí po přihlášení ve výši 277,-Kč na účet 107-1226280257/0100

V pátek (za dva dny) se koná večerní miniseminář na téma „JSME ÚŽASNÝMI BYTOSTMI“, ve Fulneku,v kostele Sv. Josefa. Počet volných míst – cca 5-6.

Pokud bydlíte od Fulneku daleko, ale zprostředkujete informaci o semináři někomu zblízka – budu ráda a předem ze srdce děkuji.

VEČERNÍ MINISEMINÁŘ „JSME ÚŽASNÝMI BYTOSTMI“, od 18,00 – 21,00 hodin, cena – 277,-Kč, záloha – 150,-Kč na účet 107-1226280257/0100

V září pak bude ještě víkendový seminář ve Vesice. Je určený pro menší skupinu – 10 účastníků. Svým zaměřením se jedná o léčivé setkání, plné rozpomínání. Kým ve skutečnosti jsme? Kdo se rozpomene, tak „přeladí“ z 3D na realitu vyšších frekvencí. Na tu, kterou si tvoříme ze svého mocného středu sami. 3D realita jede na vlně nízkých vibrací, které jsou doprovázené stavy zmatků, strachů a často i nemocí. Zažité to máme mnohokrát – v různých obměnách. Koho tato „jízda“ již nebaví, a přál by si raději plynout řekou, která teče barevným krajem plným ladivých zvuků, rozmanitosti, ozvěte se:-)

Vesica byla postavená právě pro tento účel. Na „přelaďování“ do vyšších frekvencí.

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ „ VRACÍME SE KE SVÉMU MOCNÉMU STŘEDU“, od 26.-28.září 2014, pátek až neděle, cena 2.770,-Kč (včetně polopenze).

Více informací zde - https://www.melchizedek.cz/novinka/leceni-vesica

Pozitivní zpráva – na přebalu nejznámějšího vědeckého časopisu o Astronomii, který vychází ve Spojených Státech je titulek „Vše, co jste doposud věděli o Černých dírach je pravděpodobně mylné“:-)

Uvnitř se píše, že uvnitř kosmických těles se nachází hluboká mystéria ... a také – „The Heart of the Sun is Black as Coal“ – tedy „Srdce Slunce je černočerné“:-)

Nejen kvantová fyzika, ale už i astronomie potvrzuje, že to, co se děti učí ve školách, neodpovídá skutečnosti. Dřívější programy, které ukazovaly černé díry jako „veškerý život pohlcující“ se nyní mění. Černé díry jsou super-kreativní. Nachází se ve středu galaxií, planet,... a našich energetických center (ve středu čaker). Kdo si tyto souvislosti zvědomí, začne se mu rozpomínat jakou nezměrnou silou disponuje. A také, že černá není špatná:-)

V angličtině to máme takto – Když k Black Hole (Černé díře) přidáte While (tedy Bílou), tak z toho máme najednou Black Whole (tedy Celek). Mimo jiné návod – jak se dostat za polaritu. Ke každé „černé“ situaci ve Vašem životě přidejte Bílou – změnu pocítíte uvnitř sebe sama.

Děkuji, že jste, a že na Zemi, v tomto čase, tvoříme novou realitu.

„ V zářivých očích každé bytosti spatřuji sebe sama“, Gabi

Gabriela Dušková

 

        gabisoul77@gmail.com

        tel. 737330250

        www.vesica-news.com