Cesta Ženy - Posvátná sexualita...

11.12.2017 21:44

SOŇA MITRA PAVLINCOVÁ...

Milé ženy,

chcete zbavit se svých STRACHŮ a obav, posunout se v životě dál ? NAJÍT SVOJE DARY, které jsou ve vás ukryty?

Pokud ano, jste zvány na Pálavu, na prožitkový seminář CESTA ŽENY - Posvátná sexualita, který probíhá na silových místech tohoto magického místa.

Ještě poslední místa a posledních 5 dnů za zvýhodněnou cenu!


Přihlásit se můžete zde https://cestyzeme.cz/cesta-zeny/
 
Pozvání a povídání najdete na těchto videích:
https://www.youtube.com/watch?v=QkIZeFfGMTA&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=ORuZbfNA_y4&t=1566s


Program semináře je velmi intenzivní a hluboký. Je věnován všem ženám, které se chtějí spojit samy se sebou, přijmout ženství se svojí jemností i silou, porozumět svým darům, propustit staré programy a bolesti svých životů, objevit uzdravující sílu sexuální energie, spojit se s ní a využívat její uzdravující síly, napojit se na silová místa v přírodě a naučit se přijímat a využívat léčivých míst přírody a jejich průvodců. Probudíme a přijmeme vlastní sílu, která dřímá v naší pánvi jako zdroj energie, se kterým se naučíme pracovat a používat ho v běžném životě k vyjádření sebe sama ať při komunikaci nebo dalším projevu. Uvolníme přirozené instinkty a smysly, které neseme v sobě, jen se bojíme je projevit. Podíváme se na naše strachy, kde a v jaké oblasti nás omezují. Uvolníme napětí, které nás svazuje a nedovoluje nám prožívat plnost života a posunout se dál. Podíváme se na to, kde jsme ztratily svoji přirozenost, sílu, i ženskou jemnost. Lásky plnou cestou budeme pokračovat v osvobození bloků nejen z potlačené sexuality, které je fenoménem moderní doby. Objevíme krásu milostného spojení v tanci Extáze. Můžete se těšit na tanec Srdce (MuVa tanec), s nímž otevřeme naplno svoje srdce a propustíme bolesti, které ho zatěžují a vedou nás stále tou stejnou cestou. Pomocí intuitivní kresby objevíte současnou i novu realitu vašeho milostného života. Je toho mnohem víc, ale něco může zůstat i překvapením…
Kurz je vhodný pro každou ženu a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít do nich. 
Více informací na www.cestyzeme.cz

 

Zde  najdete sdílení žen, které již seminář  absolvovaly a co jim to přineslo...

 

Těším se na setkání Mitra