Centrum Arkána Zlín informuje...

15.08.2017 19:49

CENTRUM ARKÁNA...

12. září 2017
Filipínské léčení
Estela Palaris Orbito

https://www.barakacentrum.cz
17:00 hod


Pozor, léčení probíhá na adrese:
Osvoboditelů 484, Zlín

 

Každý má vedle duchovního těla i fyzická těla, která mají vlastní energie. Slabost na fyzickém, emocionálním nebo mentálním těle léčitel vycítí, protože energie nejsou v rovnováze. Příčinami jsou většinou energetické bloky na fyzickém nebo duchovním těle. Úkolem léčitele je tyto energie přivést do rovnováhy, aby došlo ke kompletnímu vyléčení. Může bloky pomocí duchovní energie nebo holýma rukama vyrušit, podle vnuknutí jeho duchovního vední.


Když jsou vyrušeny všechny bloky, léčitel zprostředkovává všehny energie do psychické a spirituální úrovně k dokončení léčení.

 

Tyto impulsy mohou nastavit trvalé zdraví, když člověk převezme bezpodmínečnou zodpovědnost za veškeré souvztažnosti se svým životem.

 

Léčení začíná úvodním požehnáním - léčitel žehná přinesenou vodu a předměty a v transu také žehná jednotlivě všem lidem a dává osobní sdělení, žehná všechny přítomné kokosovým olejem.

 

Léčitelská praxe Estely trvá 25 let. Je členkou asociace Interfaith Spiritual Church, kterou založil Mons. Marcos Orbito, dále je členkou asociace "Kruhu filipínských léčitelů", jejímž prezidentem je Rev. Alex Orbito a je členkou mezinárodní organizace Medicina Alternativa.


Estela pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se v roce 1971 v Ramon, Isabela na Filipínách. Je maminkou tří dětí. Dar spirituálního léčení obdržela ve 14 letech, léčitelskou praxi začala v 17 letech. Estela je vnučkou Alexe a Marcose Orbita a asistovalajim při jejich duchovníh misích. Působí ve spirituálních centrech, která založil Alex Orbito.


Cena 1000 Kč

12. - 13. října 2017
Daršan s Martou Soreiou
https://www.bytismartou.blog.cz
https://www.satsang-mit-marta.de

19:00 - 22:00 hod


 Otázky - odpovědi - meditace - Daršan

Sanskrtský význam Daršanu znamená „vidět božské“ nebo „obdržet požehnání či Milost“. Během Daršanu dochází k intenzivní léčbě, ve které nám Marta ukáže stav bytí, kdy je mysl oslabena a vtažena do Srdce.

Prostřednictvím pohledu Milosti rozpouští Marta naše blokády a transformuje naši osobnost. Při tomto kontaktu dochází k intenzivnímu pozvednutí vlastní energie, k zastavení mysli, k rozpouštění starých nepotřebných vzorců a tím i k tělesné léčbě, čímž je dlážděna cesta k otevření našeho Srdce.Speciálně vybraná hudba pomáhá léčit staré a v nás usazené emoce, které mají možnost být konečně po letech přetransformovány na novou čerstvou energii.

300 Kč

14. - 15. října 2017
Setkání s Martou Soreiou
https://www.bytismartou.blog.cz
10:00 - 17:00 hod

 
Program se skládá z následujících částí:
  • intenzivní léčba a meditace
  • energetický daršan - nadzvihnutí vlastí energie
  • práce s energií - vyčištění aury, transformace a nabití čaker, vyrovnání polarity
  • transformace emočních negativních vzorců pomocí různých technik
  • práce s podvědomím - transformace mentálních negativních vzorců pomocí tappingu (klepání) - psací potřeby s sebou
  • sebedotazování podle Šri Ramany MaharšihoTvé já nemůže být nikdy osvíceno, naopak náhle zmizí v okamžiku Probuzení, otřeseno pravým vnitřním poznáním, že neexistuješ. Že nikdo neexistuje a tedy nemůže být nikoho, kdo by se mohl probudit.  Marta Soreia
 

Informace o ceně setkání na tel: 777 192 334 nebo na emailu centrumarkana@seznam.cz

20. října 2017
Přednáška PhDr. Marty Foučkové
https://www.martafouckova.cz
18:00 hod

KDE:  Aula UTB, Mostní 5139, Zlín
 


PhDr. Marta Foučková (nar. 14. září 1937) je česká psycholožka, vysokoškolská pedagožka, regresní terapeutka, spisovatelka duchovní literatury a autorka dvou bestsellerů Jsem a Já jsem.

 

 

Po promoci pracovala jako vysokoškolský pedagog. Přednášela pedagogiku a psychologii na ČVUT a VŠCHT v Praze. Působila externě také v psychoenergetické laboratoři prof. Františka Kahudy. V 60. a 70. letech 20. století působila na ústavu pro doškolování pracovníků ČVUT v Praze.

 

Za komunistického režimu začala pracovat jako první s pseudovědeckou metodou tzv. hlubinné terapie - terapie pomocí návratů do minulých životů. Její název se nechala v roce 1994 registrovat jako ochrannou známku průmyslového vlastnictví pod názvem "Hlubinná terapie - reinkarnační regrese", která  expirovala v roce 2003.
 

 


Informace k přihlášení:

U akce již probíhá předprodej vstupenek. Vstupenku zakoupíte zasláním ceny vstupenky 190 Kč na účet číslo 2100297824/2010. Do poznámky prosím napište "jméno a příjmení, 20.10.2017".

 Cena 190 Kč
 

7. listopadu 2017
Seminář "Duchovní vědění Slovanů"
Andrej Ivaško
17:30 - 21:00 hod
 

Zveme vás na seminář známého badatele slovanské kultury a tradice  Andreje Ivaška.
 

Andrej Ivaško (Vedagor) vystudoval asgardskou školu otce Aleksandra. Má vysokoškolské vzdělání v oboru historie a žurnalistiky. Učil dějiny ve slovanské občině na Krymu. Je znalcem staroslovanského písma – Bukvice. Věnuje se magické tradici Slovanů a učí se u známého mága védické tradice RAOKRIOMa. Andrej Ivaško se dále zabývá chromokinezí, to je mystickým propojením s živlem času. Jak Andrej Ivaško sám říká: „Čas je živel.“

Vyzná se v různých slovanských směrech, ale k žádnému se nehlásí, spolupracuje se všemi, kdo nabízejí něco užitečného pro lidi a svět kolem nás.

 

Žil a pracoval na Krymu, v současné době žije v Moskvě, kde je jedna z osmi poboček jeho školy, Úsvit Svaroga. Hodně si váží těch, kdo opravdu žijí podle Svědomí a Rodových tradicí,  a kdo nejsou  lhostejní k osudu Slovanského Rodu. Opravdová lidskost je pro něho nejcennější. V letech 2011-2014 pracoval jako lektor ve škole Valerije Sinelnikova „Az Buky Védy“. Spolu s V. Sinelnikovem vydali knihu Strážce Starých znalosti. Tajemství soupisu Darrunga (2014), spolu řídí projekt pro dorostence „Strážce Starých znalosti“.  V roce 2014 za podpory Andreje Ivaška byl vytvořen projekt „Pohádkové OBRAZovanie - (vzdělávání pomocí obrazu). V roce 2016 Andrej vydal dvě knihy v rámci série Vědecké vzdělání: „Bezpečnost slovanského světa“ a „Algoritmus práce s informacemi anebo učím se učit se bez učitelů“. Připravuji se další knihy této série.

 

Andrej Ivaško je zakladatelem a lektorem školy védických znalosti „Úsvit Svaroga“ (od roku 2012), která má několik poboček v různých městech Ruska.

 

Pořádá osobní konzultace, semináře, setkává se se zástupci různých škol, skupin a směrů ve slovanském světě a je otevřen ke spolupráci.

 

Obsahem semináře je staroslovanské písmo Bukvice a jeho význam pro dnešek.

 

Seminář je tlumočen z ruského jazyka.

 

Přihlášky na těchto kontaktech:

miriam190@seznam.cz, tel: 608 743 763

holikova@gmail.com, tel: 608 779 475

 

Cena: do konce září 2017 800 Kč,

od října 2017 1100 Kč29. listopadu 2017
Divadelní představení Léčivého divadla
"Chlapec, který viděl pravdu"

https://www.lecivedivadlo.cz
18:30 hod

KDE:  Městské divadlo Zlín, třída Tomáše Bati 4091, Zlín


VSTUPENKY BUDE MOŽNÉ ZAKOUPIT V PŘEDPRODEJI, KTERÝ PROBÍHÁ PŘÍMO NA POKLADNĚ DIVADLA, TEL PRO REZERVACI A INFORMACE: 
577 636 207, 737 227 856
Cena 280 Kč

12. prosince 2017
Předvánoční koncert MAOK
https://www.maok.net
18:30 hod


KDE:  Městské divadlo Zlín, třída Tomáše Bati 4091, Zlín


VSTUPENKY BUDE MOŽNÉ ZAKOUPIT V PŘEDPRODEJI, KTERÝ PROBÍHÁ PŘÍMO NA POKLADNĚ DIVADLA, TEL PRO REZERVACI A INFORMACE: 
577 636 207, 737 227 856


 

Maok je hudebník, hudební skladatel a multiinstrumentalista.

Jeho hudba uzdravuje a inspiruje. Hraje na koncertech, dělá muzikoterapie, skládá hudbu k divadelním představením, tanečním inscenacím, ilustracím a filmům. Když jde na pódium nemá představu co bude hrát. Hudbu dělá pro hudbu, která jde přímo ze srdce a kterou nechává svobodně plynout ať je jakákoliv. Hraje také, svým způsobem, slovenskou lidovou hudbu.

 

Narodil se v Bratislavě v roce 1974. Když byl ještě malý klučina, místo Maťko na své obrázky psal "omylem" Maok. Poté vyrostl a přehrabával se ve starých kresbách a uviděl Maok. Maok? Říká si. Tak budu Maok. Objevil jsem kdo jsem.
Cena 280 Kč
 

Přejeme krásný srpen.

Centrum Arkána


tel: 777 192 334, 777 013 096
email: centrumarkana@seznam.cz
Centrum Arkána
Copyright ©
All rights reserved.

Centrum Arkána, o.p.s.

Naše addresa :
Centrum Arkána, o.p.s.
nám. T.G.Masaryka 1281 (4.budova nad Kongresovým centrem, 4.patro)
760 01 Zlín