Andělské frekvence...

15.05.2016 22:00

Koncert THU-HIEN "Andělské frekvence"...

7. června 2016

18:00 hod

Pořádá: CENTRUM ARKÁNA ZLÍN

img.obrazky.cz

 

Zveme Vás na spirituální večer s Thu-Hien, duchovní učitelkou a léčitelkou, která se intenzivně věnuje léčitelské práci, dobročinným aktivitám a přednáškám po celém světě. Její učení a léčení může být prováděno na nejhlubší úrovni lidské duše a má potenciál měnit lidské životy. V roce 2012 se přesunula do starobylého města Inků Cusca v Peru, aby byla v blízkosti Amazonské džungle a posvátného horského pásu And, které se stávají jedněmi z nejvýznamnějších center spirituální energie na Zemi.
                                         


Thu-Hien se narodila za války vietnamské matce a americkému otci. Byla vychována v USA. Je jedna z těch, kteří pomáhají přinášet na Zemi energie a vzkazy potřebné pro vstup naší planety do nové éry evoluce vyznačující se masovým posunem v globálním vědomí. Thu-Hien používá čistící energie pomáhající uvolnit karmickou hustotu a energeticky přenáší nové duchovní informace a vyšší vibrace, aby se lidé mohli dostat skrze právě probíhající evoluční posun s větší lehkostí.


Písně darované anděly přicházející skrze Thu-Hien v jejich posvátném jazyce povznáší duši, čistí, otevírají a rozšiřují srdce a naplňují celé tělo láskou a světlem. Pouze když je srdce čisté a lehké, je možné se posunout hladce vpřed do nové budoucnosti. Pouze když je srdce otevřené, je možné se spojit se svým vyšším JÁ. Poslech těchto zvuků má hluboké léčivé účinky, působí jako spirituální ochrana a urychluje duchovní vývoj. Tyto tóny čistí a vylaďují energie těla a otevírají portály do duchovního světa. Duchovně pokročilí lidé při nich často prožívají transcendentní zkušenosti.

 

centrumarkana.cz/index.php/component/content/article/55-slideshow/168-vecer-s-thu-hien-andelske-zpevy