Aktuálně!!!

17.06.2018 21:00

Milovaní přátelé,

po zralém uvážení jsem dospěla k rozhodnutí, že nestačí o věcech jen přemýšlet, o nich mluvit nebo jen psát, ale KONAT!!!  

Naplňujme každý za Sebe to, čemu hluboce věříme, že je pro nás správné a přišlo k nám z Našeho Nitra!

A tak se také děje!

Od zítřejšího dne již více nebudu provádět pravidelné každodenní aktualizace, které jste od roku 2014 mohli číst pod názvem SDÍLENÍ. I přesto tento blok zachovám a vy jej nově najdete pod sekcí NOVINKY. Pokud mně bude dovoleno, ráda jej pro vás budu i nadále doplňovat, avšak již nahodile.

K tomuto rozhodnutí mě přivedlo mé uvědomění a potřeba z něj vycházející - posunout se blíže k Sobě a volný čas v maximální možné míře prožít v Tichu Sebe Sama a v Radosti, uprostřed tolik Inspirující Přírody. A o to více se vyváženě věnovat práci na Sobě a vlastnímu Tvoření a následně Tvoření s druhými a pro druhé, formou a způsoby, ve kterých se cítím být povolána. 

A mimojiné praktikovat mnohokrát zmiňovanou - nutnost omezit mnohdy až závislost na každodenním přílivu informací nejrůznějšího druhu skrze informační technologie, kterou bezesporu je i internet a vše, co je jeho prostřednictvím sdělováno... 

K čemu by byla všechna slova zde vyřčená, která bychom nežili!!!

S Úctou a Láskou k Nám Všem... Věra.

S ÚCTOU A LÁSKOU K SOBĚ, K AUTORSTVÍ TOHOTO TEXTU I K VÁM - ŠIŘTE A SDÍLEJTE...

Copyright Vera Cervenkova

Obrázek: www.google.cz